Малиновий манікюр: особливості і варіанти дизайну

Малиновий колір манікюру вибирають для яскравих і ефектних луків. Такий тон нігтів привертає увагу оточуючих, він вважається ніжним і жіночним. Однак сам колір не можна назвати універсальним, тому тим, хто хоче оформити нігті в даній стилістиці, варто вивчити її особливості і співвіднести з варіантами сучасного дизайну.

Різновиди

Манікюр в малинових тонах вимогливий до вибору одягу, оскільки основною його відтінок досить вибірковим щодо колірних контрастів. Тон вважається насиченим і соковитим, такий манікюр не можна віднести до числа повсякденних, він не підходить для образів бізнес-леді і офісних працівниць.

Оптимально робити таке оформлення для виходу в світ, поїздки у відпустку. Хороший даний тон і для модниць, які обирають яскраві образи для ритму сучасного міста.

Зважаючи на розмаїття випускаються лаків малинові різновиди сьогодні можуть бути найрізноманітнішими. Причому кращими виробами для сучасного і довговічного манікюру є гель-лаки (гібридні покриття, що поєднують в собі властивості гелю і лаку). Приміром, манікюр у малинових тонах можна виконати лаком:

 • матовим;
 • глянцевим;
 • шиммерным;
 • магнітним;
 • желейным;
 • температурним;
 • хамелеоновым;
 • дзеркальним;
 • кракелюровым;
 • неоновим;
 • світиться в темряві.

Кожен тип покриття має свої особливості. Наприклад, хамелеоновые різновиди примітні тим, що здатні підлаштовуватися під різне освітлення, змінюючи температуру вихідного тони. Температурні ж варіанти стають світліше в теплі і темніють на холоді. Тому ніготь може бути світлим біля основи і темним на краєчку.

Кракелюровые гель-лаки малинового кольору і покриття з ефектом «котяче око» більш об'ємні і цікаві, вони дозволяють виконувати неординарні дизайнерські рішення в малинових тонах. Неонові і світяться лаки часто вибирають підлітки, яким важливо заявити про себе, привернути увагу до свого луку. Перламутрові або шиммерные аналоги сьогодні використовують переважно в якості доповнення до основного дизайну.

Матові і глянсові покриття найбільш затребувані з усієї лінійки. На їх основі виконують всі відомі техніки манікюру, нерідко прикрашаючи лак всілякими декоративними прийомами. Унікальний той факт, що глянсове покриття при необхідності можна зробити матованим, покривши його в самому кінці манікюру топом з матуючим ефектом.

Вибір форми

Малиновий манікюр на відміну від інших тонів можна робити на нігті будь-якої довжини. Новий сезон дозволяє жінкам самостійно вибрати кращу для себе форму нігтів. Це може бути короткий варіант зі злегка скругленим краєм, короткі прямі нігтики, овальна або видовжена навіть мигдалеподібна форма. Варто відзначити, що мода сьогодні звернулася до природності, тому єдиним обмеженням у виборі форми нігтів може стати довжина.

Небажано вирощувати або нарощувати довгі кігті, та ще робити гострим їх край. Незважаючи на те що малиновий колір некапризен щодо форми, таке оформлення буде виглядати в жіночому луці агресивно.

З чим поєднувати?

Контрастів, з якими малиновий колір виглядає гармонійно, не так багато. Однак є ідеальні, які завжди будуть поєднуватися з малиновим красиво й доречно. Це чорний, білий, сірий і сріблястий кольори. В іншому потрібно орієнтуватися на сам малиновий:

 • якщо він ближче до рожевого, можна підібрати до нього споріднені або пудрові тони;
 • коли він тяжіє до червоного, з додаванням червоного варто бути обережним, потрібно розбавляти дизайн світлим контрастом, пом'якшуючи сприйняття манікюру.

Більш теплі тони малинового кольору можна доповнювати не сріблом, а золотом. Крім нейтральних тонів, можна доповнювати малиновий манікюр смарагдовим і рожевим кольором. В залежності від температури малинового можна комбінувати його з персиковим або бежевим.

Різні техніки

Манікюр в малинових тонах можна виконати, взявши за основу один з методів дизайну:

 • класичний;
 • френч;
 • зворотний френч;
 • місячний;
 • градієнт;
 • бите скло;
 • пудровий;
 • вуалевый;
 • з втиркой;
 • газетний.

Кожен метод виконання манікюру має свої особливості. Наприклад, класика передбачає однотонне фарбування нігтьової пластини по всій її площі. Для такого оформлення найкраще підходять матові, магнітні, дзеркальні і глянсові різновиди лаку. Дана методика хороша для подальшого декорування і розстановки акцентів.

Френч виконується двома способами: з малиновою основою і контрастною посмішкою або малиновою посмішкою на контрастній основі. І в тому, і в іншому випадку французький манікюр виглядає неймовірно жіночно і стильно. Проте за рахунок того, що колір малини вважається яскравим, френч зазвичай роблять не на всіх пальцях рук. Перевернутий френч відрізняється від традиційного тим, що посмішка у нього розташована в підставі нігтьової пластини.

Місячний дизайн відрізняється наявністю лунок напівкруглої форми біля основи нігтя. Сьогодні прийнято не фарбувати їх, що особливо актуально для коротких нігтів, так як створює візуальний ефект збільшення їх довжини. Градієнт приваблює своєю багатогранністю і незвичайним ефектом за рахунок плавної і практично непомітною розтяжки тонів від світлого до темного і навпаки. Сьогодні такий дизайн модно робити, використовуючи матові типи малинових покриттів.

Методика битого скла дозволяє створити яскравий і ефектний манікюр. Найчастіше її використовують для акцентних нігтів рук, оскільки велика кількість блиску, створюваного за допомогою використання спеціальної плівки, в яскравому дизайні неприйнятно. Пудровий ефект досягається за рахунок застосування спеціального акрилового порошку, яким посипають нігтьову пластину і сушать покриття під спеціальною лампою. При бажанні пудру використовують для створення рельєфних або в'язаних малюнків.

Вуалевое покриття дозволяє надати малинового манікюру особливий благородний статус. Найчастіше його виконують не з тону основи, а чорного контрасту, використовуючи для створення напівпрозорої капронової основи топ і пігментований гель-лак. Якщо малиновий темний і досить щільно пігментований, можна зробити вуалевый дизайн та з неї, малюючи на нігтях акриловою фарбою, а потім покриваючи малюнки напівпрозорим пофарбованим топом.

Втирка примітна тим, що може змінити колір однорідного покриття до невпізнання. Наприклад, одним з кращих її ефектів є ефект травневого жука, за рахунок якого малиновий манікюр може придбати особливий відтінок. Що стосується газетного манікюру, також популярного на сьогоднішній день, його виконують на контрастних світлих нігтях, використовуючи шматочки звичайної газети. Відбитки покривають зверху шаром фінішного покриття і сушать під спеціальною лампою.

Варіанти декору

Прикрасити малиновий манікюр можна різними способами. Одним з них є малювання на акцентних нігтях. Затребуваними малюнками сезону є різноманітні мережива і сіточки, пір'ячко, колосся, завитки і вензелі. Крім того, сьогодні популярно прикрашати нігті малюнками соковитих фруктів і ягід. Не менш цікаві дизайни з квітами, гілочками, рослинами, листям, а також різноманітні геометричні малюнки.

Ті, хто не вміє малювати акуратно дрібні елементи принтів, використовують для прикраси акцентних нігтів малинового манікюру стемпинг. Сьогодні метод штампування візерунка є гідною альтернативою ручного розпису. При цьому стемпинг дозволяє створити в лічені секунди чіткий візерунок з рівними і тонкими лініями.

Не виходять з моди і наклейки, змінюють настрій малинового манікюру. Вони зручні тим, що, закриваючи нігтьову пластину і зміцнюючи її тонким шаром, дозволяють продемонструвати сезонність дизайну. Тематика подібного декору може повторювати різноманітні ручні принти або бути більш точної передачі приналежності до певного стилю одягу. В основному в якості наклейок виступають квіткові орнаменти, але також це можуть бути картинки в стилі ретро, азіатські ловці снів, етнічні орнаменти і багато іншого.

Що стосується страз і блискучих каменів, варто враховувати, що даний декор разом з малиновим кольором може виглядати занадто зухвало.

Щоб не допустити такого ефекту, потрібно обмежувати кількість сяючого блиску. Наприклад, стрази, щоб не нашкодити естетиці манікюру, повинні бути поодинокими або виконаними лише на акцентних нігтях. Прикрасити ними можна зону посмішки або навіть наклейки (в місці середини квітки, блик котячого ока).

Декорування малинового манікюру покриттями з блискітками та глітером також має бути дозованою. Колір досить красивий і яскравий, рясне додавання блиску здатне знищити красу дизайну. Якщо вже хочеться підкреслити нігті блискучим декором, це може бути обведення контуру посмішки або об'ємного малюнка по пудрі. До того ж більш гармонійно буде виглядати манікюр з акцентними нігтями, прикрашеними втиркой, ніж блиск на малиновому тлі.

Про те, як правильно створити малиновий манікюр, дивіться у наступному відео.