Сливовий манікюр – яскраві і стильні варіанти дизайну

Манікюр сливового кольору досить універсальний і здатний підкреслити як повсякденний офісний, так і урочистий вечірній образ. Такий лак актуальний при створенні манікюру на нігтях будь-якої довжини і часто доповнюється різними варіантами декору і малюнками.

Особливості

Сливовий манікюр привертає до себе увагу завдяки цікавому відтінку. На нігтях він виглядає менш зухвало, ніж класичний лак чорного кольору і при цьому більш нейтрально, але не менш ефектно, ніж лаки яскравих фіолетових тонів. Найбільш часто сливовий дизайн використовується для створення універсального манікюру, але при цьому він підходить і для завершення урочистих образів в сукупності з різними малюнками, виконаними в більш світлих кольорах.

Сливова палітра досить широка. Більшість майстрів використовують цю назву для відтінків, які наближені або знаходяться на перетині бордового і фіолетового кольорів. В залежності від запитів клієнта, може бути підібраний як більш світлий відтінок, так і більш глибокий, насичений для досягнення необхідного акценту в образі.

В даний час світлі відтінки застосовуються значно рідше, на відміну від темних. Вони більше актуальні в сукупності з іншим елементом образу, наприклад, сукнею того ж відтінку. Глибокий же сливовий здатний підкреслити красу форми нігтьової пластини і надати манікюру елегантності. Саме тому він активно застосовується в дизайнах манікюру для вулиці і офісу.

В даний час майстри нігтьового сервісу пропонують своїм клієнтам велике різноманіття не тільки сливових відтінків, але і технік виконання такого дизайну. При цьому може використовуватися як глянсовий, так і матовий лак. В тренді застосування останнього в сукупності з яскравими акцентами, наприклад, стразами.

Поради професіоналів

Досвідчені майстри звертають увагу клієнтів на наступні моменти, які допоможуть досягти найбільш ефектного манікюру.

 • Світлі сливові відтінки підійдуть для оформлення довгих нігтів. Більш темні тони на довгих нігтях можуть виглядати досить вульгарно в повсякденному житті.
 • Темні сливові відтінки краще всього поєднуються з короткими нігтями. Таким чином, на них буде звернена додаткову увагу. Втім, вони не менш ефектно будуть виглядати і на довгих нігтях, але тільки у вечірньому варіанті. При цьому вкрай важливо, щоб нігті виглядали доглянуто, оскільки косі зрізи і необроблена кутикула, а також сколи лаку можуть зіпсувати враження навіть від самого якісного і стильного манікюру.
 • При створенні складного дизайну варто зауважити, що сливовий відтінок поєднується далеко не з усіма гарними тонами колірної палітри. Найбільш добре він комбінується з білим молочним, золотим, рожевим, жовтим, а також блакитним і чорним відтінками. Але варто бути обережніше з використанням зеленого, червоного, темно-сірого і насиченого синього кольорів.

Ці нескладні поради допоможуть максимально цікаво оформити дизайн нігтів в сливової панелі.

Способи оформлення

Зараз на ринку нігтьової індустрії представлено величезну кількість різноманітних додаткових засобів, які допоможуть створити цікавий дизайн манікюру. Особливою популярністю у комбінації зі сливовим кольором користуватимуться наступні варіанти оформлення.

 • Блискітки. Це можуть бути великі декоративні блискітки, рідкий гліттер або додатковий прозорий лак з блискучими вкрапленнями. Все це допоможе ефектно доповнити манікюр і зробити його ще більш урочистим. Особливо популярне поєднання з блискітками іншого кольору, який буде добре поєднуватися з основним, наприклад, золотого, чорного, білого і т. д. Блискітками можуть бути оформлені лунки або тільки кінчики нігтьової пластини – це виглядає досить цікаво і при цьому вельми елегантно.

Повністю нігтьова пластина покривається зазвичай лише на кількох пальцях або сам сливовий лак містить у собі невеликі часточки.

 • Омбре. Ця техніка знову повертається в моду. Особливо стильно буде виглядати комбінація світлого сливового відтінку в сукупності з чорним кольором. Багато майстри пропонують оформлення такого манікюру матовим лаком, завдяки якому нігтьова пластина набуває цікаву фактуру. Також популярний плавний перехід сливового кольору в бежевий, молочний, жовтий, рожевий і світло-синій відтінки.
 • Нейл-арт. Розпис, виконаний на лаку сливового кольору, виглядає дуже ефектно. Майстри нігтьового сервісу віддають перевагу золотою або срібною розпису. В тренді використання етнічних мотивів і флористичних візерунків. Вони можуть бути виконані як у світлу, так і в більш темному відтінку і доповнюватися іншими акцентами.
 • Стрази. Найбільш часто стрази застосовуються, щоб підкреслити верхній або нижній край нігтьової пластини. Втім, може бути прикрашений стразами і ніготь повністю на двох або трьох пальцях кожної руки. Виглядає це дуже ефектно і урочисто.

Зазвичай цей спосіб використовується для того, щоб підкреслити святковий образ. Однак дрібними стразами може прикрашатися і повсякденний манікюр.

  • Малюнки. Для створення ефектного манікюру часом досить підібрати відповідний малюнок. Буденний манікюр варто оформляти легкими, невычурными малюнками – геометричними, плавними штрихами або простими образами. Більш складними композиціями варто підкреслювати урочисті образи. В якості варіантів можуть виступати об'ємні малюнки квітів, улюблені персонажі, складні інсталяції у вигляді вогню або інші цікаві ідеї.
  • Втирка і пластівці Юкі. Для створення стильного манікюру, який буде красиво переливаються на світлі, варто зупинити свій вибір на втирке або пластівцях Юкі. Ці способи привабливі тим, що для оформлення такого манікюру не потрібно багато часу, але результат при цьому виходить досить ефектним і привабливим.

  Як втирки може використовуватися акрилова пудра або інше напилення. Вони злегка змінюють основний сливовий відтінок і додають йому ще більше блиску. А пластівці Юкі використовуються для створення красивого переливання відтінку зі світлої палітри в темну.

  Скориставшись одним або відразу кількома варіантами з перерахованих вище, можна отримати неймовірно стильний і яскравий манікюр в сливовому кольорі.

  Майстер-клас по створенню гарного сливого манікюру з флористичним малюнком дивіться далі.