Різноманіття варіантів дизайну манікюру гель-лаком

Сучасна людина звик жити, користуючись досягненнями науки і техніки. Те ж можна сказати і про манікюр: у стрімкому темпі життя жінці необхідно, щоб покриття було бездоганним і довговічним. Тому ми вибираємо сучасні типи нейл-продуктів і кожен сезон чекаємо від моди свіжих ідей з оформлення нагідок. Давайте докладно зупинимося на різноманітті варіантів дизайну манікюру гель-лаком і розберемо модні тенденції від А до Я.

Що пропонує мода?

Мода – як розбурхане море, в якому одна хвиля змінюється іншою. Те, що було модним вчора, сьогодні вона підносить як ознака поганого смаку. Однак як би там не було, на першому місці повинна залишатися жіночність, про що мода заявляє в першу чергу. Який би дизайн не був обраний, він повинен базуватися на трьох стовпах: виразності, правильному підборі акцентів і призначенням.

Виразність, на думку моди, повинна полягати в дозуванні акцентів. І дійсно: чим їх менше, тим вони більш помітні. До того ж це сприятливо позначається на статусі дизайну, оскільки, позбавляючись від строкатості, він набуває елегантність і витонченість. Мода порахувала, що 3-4 акцентних нігтів цілком достатньо, щоб передати потрібну ідею дизайну і його настрій.

Кращим становищем для акцентів стали нігтики безіменного пальця. Якщо по дизайну на одній руці повинно бути більше одного акценту, краще вибрати сусідній до безіменного ніготь середнього пальця. При цьому малюнок не повинен бути занадто об'ємним і займає всю площу двох нігтьових пластин. Такий підхід до оформлення може внести тяжкість в дизайн, що зовсім неприйнятно для сучасного манікюру.

Що стосується вибору акцентів, то мода пропонує відштовхуватися від сезонності і призначення манікюру. Наприклад, для оформлення різного сезону можуть відрізнятися відтінками кольорів, їх температурою і ступенем насиченості. Що стосується призначення, то тут слід відштовхуватися від особливостей роботи і способу життя в цілому. Скажімо, для сета ділової жінки необхідно витримувати суворий і стриманий дизайн, селебріті обирають нестандартні рішення.

Якщо це, наприклад, варіант для подіумного показу, він простий, оскільки моделі потрібен дизайн, який би підходив під різний одяг. Оформлення може бути і зовсім не піддається логічному поясненню. Наприклад, ні бабл-тенденція, ні нігті з волоссям і хутром не відрізняються зручністю, хоча і такий дизайн, безумовно, має свою армію прихильниць. І все ж мода намагається звертатися до ніжності і жіночності, хоча це поняття у кожної жінки своє, судячи з різноманіття дизайнів манікюру.

В основі всіх тенденцій сьогодні закладена мінімалістичність, чого б це не стосувалося. І принт, і декор, і ідея повинні дотримуватися певної простоти, за рахунок чого, як казав великий Джорджо Армані, дизайн буде претендувати на звання елегантного і статусного. А тому об'ємні інкрустації, потужна ліпнина і пірсинг варто залишити за межею минулого сезону і забути про них. Зараз важливо показати красу рук, їх доглянутість, що є основою основ для будь-якого статусного дизайну. У той же час ніхто не скасовує креативний підхід до оформлення манікюру. Але все повинно бути в міру.

Види технік

На сьогоднішній день відомо кілька методик виконання манікюру, кожна з яких може прикрасити руки жінки незалежно від її становища в соціумі і віку. Всі вони мають свої характерні відмінності, які і визначають манеру виконання манікюру.

Класичне однотонне оформлення нагідок є відмінним способом оформлення нігтів для різного стилю жінки. Виходячи з фактури використовується гель-лаку, такий манікюр може доповнити офісний і діловий стиль.

Він зможе гідно завершити сет для виходу в світ, прикрасити нігтики шанувальниці декору. Також нерідко класичне фарбування нігтів одним кольором використовують в комбінованому манікюрі.

Французький манікюр популярний з самого своєї появи. Ось вже 40 років він перебуває на гребені модної хвилі, обростаючи свіжими ідеями дизайну. Приміром, сьогодні його посмішка не тільки дугообразна: вона може мати форму накладених один на одного трикутників, нагадувати серце, виконуватися у вигляді діагоналі. Модна посмішка у вигляді контурної лінії, кута, хвилі, блискавки. Суперактуальны фантазійні посмішки (наприклад, мережива, різні звірята, фрукти, квіти, пір'я).

Дзеркальний френч відрізняється від класичного французького манікюру тим, що його посмішка розташована зверху в місці відростання нігтя, а внизу, біля його основи (в місці кутикули). В іншому ж він схожий на основне оформлення: його дужка в точності повторює відростаючий ніготь по формі. До речі, ця тенденція сьогодні дуже популярна: контурне обведення від підстави практично до верхнього краю дозволяє надати витонченість не тільки нігтьовим ложі, але і самим пальцях рук.

Зовні місячний дизайн відрізняється від традиційного і дзеркального френча тим, що його лунка не є повторенням краю. У звичайному варіанті вона, навпаки, протиставляється йому у вигляді напівкруглої фігури. Сьогодні модно виконувати місячний дизайн з вторинної дужкою, використовуючи прийом негативного простору. Також модний ефект нашарування, при якому створюється ефект отрастающей нігтьової пластини, а поверх неї накладається малюнок лунки, що тягнеться від підстави нігтьового ложе.

Градієнт – дизайн, який ще багато сезонів не вийде з моди. Якщо раніше він був тільки вертикальним і горизонтальним, новий сезон пропонує жінкам два свіжих рішення. Наприклад, розтяжку можна виконати на одній акцентной нігтьовій пластині у вигляді геометричної фігури. При цьому вона може бути як плавним, так і різкуватій: популярні обидва варіанти оформлення. Також можна виконати ефект омбре з розтяжкою на декількох нігтях, взявши за основу класичний манікюр та фарбуючи кожен ніготь в споріднений тон одного кольору.

Вуаль – техніка дизайну, яка сьогодні вже встигла змінитися, що радує її численних прихильниць. Її основою є напівпрозорий фон, нерідко для більш виразного ефекту вона має тонку контурне обведення всієї нігтьової пластини. Якщо раніше на ній для створення ефекту капронових колгот використовували малюнки в колір основи, то сьогодні напівпрозорий фон використовують під подальше декорування. Приміром, на ньому виконують вертикальні смуги з градієнтом і посипають їх акриловою пудрою, домагаючись особливого ефекту.

«Бите скло» – ця техніка на сьогоднішній день вже обросла армією шанувальниць. В її основі закладено використання спеціальної манікюрної плівки, яку нарізають на дрібні шматочки, а потім приклеюють на акцентні нігті. Ефект і яскравість дизайну буде залежати від кольору гель-лаку: на світлих покриттях «скло» виглядає ніжніше, темні відтінки він робить особливо ошатними, що змінює призначення манікюру.

Сьогодні модно виконувати цю техніку, укладаючи «осколки» в обриси геометричної фігури, прикрашаючи ними тільки акценти дизайну.

Акваріум. Незважаючи на те, що для цієї техніки в більшій мірі використовують гель, гель-лак в роботі теж бере участь. А тому техніку можна включити в число основних методик роботи з гель-лаком. В цьому випадку його використовують більше для декору, адже саму основу створюють прозорим моделюючим засобом, яким і запечатують створюваний дизайн. Залежно від дизайнерської думки їм виконують фон або ручний розпис. Такі нігті виглядають дуже ефектно, однак у більшості випадків це методика підходить для нарощених і довгих нігтів.

В основі особистого методики манікюру закладено осипання невисушеної гель-лаку спеціальним акриловим порошком. По суті, це той же комбінований манікюр, адже основою для дизайну можуть бути градієнт, френч або класика. Однак просте оформлення нігтів акриловим піском сьогодні вважається простуватим, а тому такий матеріал сьогодні частіше використовують для додання обсягу малюнку, що наноситься гель-лаком. Будь то фактура в'язаного полотна або фетровий сніжинка, виглядає такий манікюр неймовірно ефектно.

Водний дизайн використовують для прикраси акцентних нігтів комбінованого манікюру. Техніка досить цікава і потребує попереднього створення малюнка в склянці з холодною водою. Саме в склянці і створюють потрібний малюнок, капаючи по черзі контрастні гель-лаки в центр попередніх крапель. По досягненні потрібної кількості крапель беруть зубочистку і створюють нею певний візерунок, поєднуючи контрастні відтінки гель-лаку. Після палець з нанесеної захистом занурюють у воду, тим самим переносячи покриття на нігтьову пластину.

Розтікаються гель-лаки з'явилися на модному Олімпі зовсім недавно, але сьогодні вони вже випробувані професіоналами у сфері нейл-арту і мають високу оцінку студійних майстрів. Такий дизайн створюють на основі класики. На однотонну основу наносять пензлем смуги, які тут же починають розтікатися. При змішуванні фарб вдається отримати шикарні переливи тонів. Дизайн лаками з ефектом розтікання створюють дуже швидко: на це йде від кількох секунд до кількох хвилин разом з подрисовкой.

Ідеї малюнків і візерунків

Що стосується безпосередньо самого дизайну або оформлення акцентів, то його тематика буде дотримуватися призначення манікюру та сезонності. Другий аспект особливо важливий, адже приналежність дизайну до того чи іншого часу року сьогодні вважається однією з провідних тенденцій нейл-моди. Якщо розглядати малюнки, створені вручну, то найбільш популярними варіантами сьогодні визнані мережива і вензелі. Саме вони дозволяють вказати на елегантність і витонченість жіночого сету.

Крім мережива, популярними принтами у студійних професіоналів є геометричні візерунки. В першу чергу це витягнуті трикутники, що тягнуться від основи нігтя і до його краєчка. За рахунок витягнутої форми створюється ефект привабливості нігтів і рук. Трикутники сьогодні вважаються трендовим принтом, їх використовують в різних техніках манікюру.

Ідеї малюнків і візерунків можуть бути найрізноманітнішими. Приміром, дуже красиво виглядають варіанти з фруктами або написами. Примітна і тематика космосу, яку можна створити за допомогою різних відтінків гель-лаку, використовуючи різні фарби темних лаків. Ультрамодна логомания: логотипи на акцентних нігтях здатні витягнути навіть самий нудний дизайн манікюру.

Модним візерунком є мехенді та етнічні орнаменти. Однак якщо б'юті-блогери ще поки не прийшли до того, що таким принтам не потрібна розмальовка для високого статусу, то професійні майстри воліють однотонні орнаменти, які виглядають ефектно на будь-контрастній основі. Красиво виглядають абстрактні візерунки у вигляді розлучень лаку. Що стосується малюнків в індійській тематики, то ця тематика може бути використана в дизайні незалежно від його належності до певного часу року. Оскільки тема сезонності дуже важлива для сучасного манікюру, малюнки на акцентних нігтях повинні відповідати конкретному часу року, а іноді навіть місяцю.

Для літнього дизайну основою може стати квіткова тематика. Ідеально виглядають на акцентах невеликі квіти, виконані монохромним кольором. Крім того, популярні малюнки всіляких комах. Різні метелики, сонечка, бабки, мурахи можуть краще іншого малюнка вказати на прив'язку манікюру до літнього сету. Дуже популярні такі принти, як соковиті фрукти, ловці снів, пухнасті кульбаби, парасольки кропу і лілії, іриси. Актуальна тематика морського узбережжя, всілякі ракушки, розлучення, фламінго.

Якщо уважно стежити за роботою професіоналів у сфері нейл-арту, то можна знайти в їх творчості чимало свіжих ідей. Ще зовсім недавно у пріоритеті були осіннє листя, якими можна було прикрасити акценти осіннього манікюру.

Також професіонали використовували і моделюючий гель, створюючи з його допомогою краплі дощу. Сьогодні ставка робиться на особливості кольору і кожного місяця. Це можуть бути золоті колосся, стиглі кетяги ягід, парасольки і замальовки дощового міста.

Зима

З приходом зими тони гель-лаку стають спокійнішими, малюнки повинні відображати засинання природи. Звичайно, це можуть бути різноманітні сніжинки, морозні візерунки, що імітують замерзлі вікна. Принтами можна обіграти техніку битого скла, імітуючи закляклі від холоду калюжі. Можна намалювати замерзлі листя. Одним з популярних на сьогоднішній день малюнків є в'язане полотно. Для різдвяних свят відмінно підійдуть принти з оленями і скандинавськими візерунками, а також розпис засніжених ялинових гілок.

Пробудження природи може бути відзначено різними малюнками на акцентних нігтях весняного манікюру. Це і тануть бурульки, і перші птахи, що ширяють на тлі неба. У березні можна прикрасити дизайн ранніми квітами. Проліски на тлі тане землі будуть виглядати дуже красиво і доречно для цього сезону.

Також навесні можна використовувати в дизайні нейтральні принти, які підходять для всіх сезонів. Це і горошинки, і смужки, і діагональна клітка, створена лаками декількох відтінків.

Популярний декор

Прикраса акцентів манікюру – тема, яка потребує окремої уваги. Для дизайну сьогодні використовують різні матеріали, причому їх спектр досить широкий. Відзначимо кілька найбільш популярних прийомів, якими сьогодні користуються професіонали у сфері нейл-арту.

Розпис. Цей вид декору під силу тільки професіоналам, адже він вимагає акуратності і фантазії. Маючи досвід і художні навички, можна малювати на акцентних нігтях різні малюнки, напилюючи їх блиском, прикрашаючи бульонками (микробисером), стразами. Використовують для розпису акрилові гелеві фарби або гель-лак, який розмішують з топом для більш рідкої консистенції. Для об'ємного дизайну малюнки створюють моделюючим засобом. Покриття з акварельними дизайном сьогодні вважається найдорожчим.

Стемпинг. Штампування з перенесенням візерунка дозволяє в рази скоротити час на виконання чіткого і точного малюнка. Для цього потрібні пластини з вигравіруваним малюнком, гель-лак, скребок і валик, за допомогою якого переносять принт з пластини на ніготь. Методика досить зручна, хоча і вимоглива до акуратності. Візерунки можна розфарбовувати, сріблити, покривати зверху позолотою.

Втирка. Ця поліестерова пилок ще довго буде затребуваним елементом декору. У лічені секунди вона здатна змінити фактуру навіть самого звичайного гель-лаку. З всіх її різновидів сьогодні більш популярні варіанти «русалка» і «перлинна пил». Також цікавий тип «майский жук», що створює оригінальний ефект фактури покриття з переливами під панцир комахи. Модний і порошок з ефектом градієнта. Дзеркало ж сьогодні вже неактуально.