Жіночі трекінгові черевики

Трекінгові або трекові черевики здебільшого створюються для чоловіків. Раніше жінки змушені були вибирати взуття з чоловічого асортименту або задовольнятися категорією «унісекс». Але тепер багато виробників починають представляти і жіночі трекінгові черевики. Таке взуття створюється у відповідності з анатомічними особливостями будови жіночої ноги, має меншу вагу, є більш комфортними і красивими.

Моделі

Жіночі трекінгові черевики представлені не в одній моделі. Вже на даний момент їх існує кілька варіантів, для кожного з яких характерні свої особливості.

  • Зимові черевики часто представлені у вигляді взуття для високогірних сходжень. Їх конструкція створена за принципом багатошаровості: ізолюючий шар, підкладка, яка не пропускає воду, супінатори, а іноді і гетри.
  • Взуття з мембраною зараз дуже цінується серед спортсменів і туристів. З мембранного матеріалу створюється не лише взуття, але і сама різна одяг. Перевага цього матеріалу полягає у здатності захищати тіло від вітру і дощу, але при цьому не перешкоджати повітрообміну і випаровуванню поту. При створенні трекінгових черевиків все частіше використовується мембрана Gore-Tex, яка відмінно себе зарекомендувала і отримала найвищі оцінки. Такий матеріал дорогий, тому ціна черевиків не опускається нижче 2 тис. рублів.
  • Деякі виробники випускають черевики-позашляховики, які стійко витримують будь-які випробування. Найвідоміші моделі випускаються компанією Timberland. Їх відмінною рисою є яскравий жовтий колір. Таке взуття в деякому роді є універсальною, оскільки може використовуватися в будь-яких умовах.

Бренди

Якщо на покупку трекінгових черевиків не передбачений великий бюджет, але купувати взуття, якої вистачить на один сезон, також не хочеться, можна звернути увагу на Quechua. Цей бренд створений під егідою відомої мережі «Декатлону». Під цією назвою ховається мережа французьких гіпермаркетів, які орієнтовані на продаж товарів для спорту.

Черевики Декатлону Quechua – це бюджетні моделі, які дійсно належать до трекінгового альпіністської і гірської взуття. На їх купівлю можна заощадити пристойну суму. Такі черевики не вийде використовувати в суворих умовах, оскільки довго вони не проживуть. А от для туристів-любителів, які вибираються в гори виключно в гарну погоду, черевики Quechua є гідним варіантом за прийнятну суму. До того ж в асортименті є досить жіночих моделей.

Черевики Grisport створюються в Італії з 1977 року. Такі черевики вибирають для треккинга, гірськолижного спорту, кемпінгу та інших видів активного проведення часу. Взуття від Grisport є надійною, довговічною, зносостійкою, комфортною. Виробник витрачає чимало сил на розробку унікального дизайну, який буде привабливим і стильним. Шанувальники цього бренду носять черевики не тільки під час активного відпочинку, але і в повсякденному житті.