Характеристика і тонкощі застосування гель-лаку Elpaza

У поточному році компанія Bluesky випустила на ринок нову якісну продукцію – гель-лак Elpaza. Дана лінійка призначена для домашнього і професійного використання.

Незважаючи на різноманіття підробок, бренд Bluesky відповідально підійшов до вирішення даного питання. Цей флакончик лаку Elpaza – чорний пластиковий пляшечку з об'ємними літерами і маркером кольору. І також кампанія присвоює кожному лаку свій унікальний код, який можна звірити на офіційному сайті бренду, що захищає покупців від фальшивої продукції.

Цінова політика на дану лінійку нижче, ніж на продукцію Bluesky, вартість флакона тримається в районі 100-150 рублів.

Компанія пильно стежить за своїм продуктом, постійно покращуючи формулу своїх коштів, про що заявляє написами на пляшечках. Дана методика позитивно позначається на репутації бренду і дозволяє збільшувати коло шанувальників.

Різновиди та їх характеристика

Формула гель-лаку Elpaza має щільні і стійкі пігменти, чому відтінки лаку мають підвищену насиченість, що дозволяє домогтися манікюру в один шар. Пензлик зручної форми розподіляє лак рівномірно по поверхні нігтьової пластини, не розтікається і не «плешивеет». Полімеризація в UV або LED лампи становить 2 хвилини. Це обумовлено тим, що текстура лаку дуже щільна і густа, в результаті чого час сушіння збільшено.

Каучукова основа (rubber base) призначена для ідеально щільного зчеплення гель-лаку з нігтьової пластиною. Володіє пластичної текстурою, яка перешкоджає утворенню тріщин і відколів, зручна в роботі із-за своєї консистенції. Благотворно впливає на тонкі слабкі нігті, роблячи їх більш твердими і міцними. Створює надійний бар'єр, що захищає натуральний ніготь від фарбування пігментами гель-лаку. Полімеризація в лампі 2 хвилини.

Каучуковий топ (rubber top) — фінішне покриття, яке забезпечує яскравість кольорів і стійкий глянець манікюру протягом трьох тижнів. Ефективний захист від механічних пошкоджень нігтів. Лікувальні властивості – компоненти у складі зволожують нігті і кутикулу, створюючи бар'єр для негативних зовнішніх факторів. Максимальна кількість шарів – три.

Гель-лаки Elpaza представлені широкою палітрою (Romantic, Indigo, Rouge) з різними ефектами і текстурами. Щільна формула дозволяє використовувати одношарове кольорове покриття, стійкість шкарпетки не менше двох тижнів. Випущена вдосконалена формула з майже відсутнім запахом – Non toxic.

Плюси і мінуси

З плюсів варто відзначити, що гель-лак Elpaza досить нанести один шар. Цей результат досягається через насиченість і щільності консистенції лаку. Рівномірне нанесення, лак сам розрівнюється. Форма пензлика забезпечує комфортну процедуру манікюру, дозволяючи нанести засіб під кутикулу. Бюджетна ціна і широка колірна лінійка дозволяє постійно поповнювати колекцію бажаних відтінків.

З мінусів першим виділяється сильний запах гель-лаку. За численними відгуками, компанія Elpaza виправила цей недолік, випустивши нову формулу Non toxic. Вона забезпечує відсутність нав'язливого і не самого приємного аромату під час нанесення. Нова формула відзначена на пляшечках відповідним написом.

Іншим істотним мінусом є тривалий прояв порушення технології. Зазвичай воно відбувається під час сушіння гель-лаку. Після закінчення декількох годин або днів покриття починає пузиритися і відходити від основи. Це явище викликане тим, що гель-лак пройшов недостатню полімеризацію з-за товсто нанесеного шару. Щоб уникнути цього, слід покривати нігті тонкими шарами і сушити в лампі не менше двох хвилин.

Палітра кольорів

Палітра, яку пропонує фірма-виробник, включає в себе більше 200 відтінків, постійно розширює її і додає нові тематичні колекції.

Стандартна палітра Elpaza Professional з 169 тонів веселки, включає в себе кольори дорогих металів, лаки з перламутровим ефектом, мікроблискітки для сапфірового блиску і великі фракційні блискітки.

Колекція Elpaza Romantic складається з 11 м'яких рожевих відтінків. Створена для любительок ніжного манікюру. Спокійні пастельні тони в рожевій гамі ідеально підходять для французької або нейтрального нігтьового дизайну.

Колекція Elpaza Rouge – це 6 найбільш популярних тонів червоного без домішки блискіток, від темного бордового до світлого кривавого відтінку.

Колекція Elpaza Cover Pink– палітра з 13 модних бежевих і бежево-рожевих квітів, присутні відтінки з микроблестками.

Колекція Elpaza Indigo – серія присвячена глибокому темному синього кольору. У лінійці представлені 11 відтінків, у тому числі з блискітками.

Правила використання

Для того щоб покриття трималося довго, його необхідно правильно наносити, враховуючи певні правила:

  1. підготувати нігтьову пластину, тобто виконати манікюр, надати форму нігтям;
  2. нанести каучукову основу, закріпивши шар або UV LED лампи;
  3. нанести вибраний кольоровий шар;
  4. закріпити покриття за допомогою каучукового топа і просушити під LED або UV лампою;
  5. безворсовою тканиною прибрати липкий шар.

Як зняти покриття:

  1. зрізати верхній шар малоабразивной пилою або бафом;
  2. загорнути нігті в ватяні диски, просочені ремувером для зняття гель-лаку, потім обернути фольгою;
  3. після витримки видалити залишки покриття за допомогою апельсинової палички;
  4. промити руки водою та обробити маслом або кремом для рук.

Поради майстрів

Насамперед майстри радять приділити особливу увагу часу полімеризації лаку Elpaza. Погано висушене покриття не дозволить носити лак довго, і в перші кілька днів кольоровий шар почне відходити від нігтя, а також утворюються тріщини і відколи. Світлі відтінки наносити в два шари. Будь пастельні тони мають найменшу кількість пігментів в порівнянні з темною гамою.

Щоб збільшити довговічність манікюру, слід уникати контакту з сильними хімічними речовинами і використовувати гумові рукавички. Покриття наносити і закріплювати тільки з допомогою топа і бази від цього ж бренду.

Відгуки покупців позитивні, але незважаючи на те що деякі непрофесійні лампи не можуть до кінця просушити шари гель-лаку, шанувальниці відзначають, що ціна і палітра лаків Elpaza перекривають цей недолік, дозволяючи часто міняти манікюр.

Огляд гель-лаків Elpaza у відео нижче.