Близнюки: характеристика знака зодіаку, стихія і талісмани

Близнюки – один з найбільш цікавих і загадкових знаків зодіаку, який характеризується своєю мінливістю. У цій статті ми розглянемо характеристику таких людей, їх талісмани і сумісність.

Загальний опис

Близнюки мають дату народження з 21 травня по 21 червня. Вони досить інтелектуальні, легко засвоюють нові знання та вміння, привабливі, люблять флірт, легко можуть здобути перемогу. Сімейне життя їх злегка обтяжує.

Ті представники знаку, чия дата народження припадає на період з 21 травня по 31 травня, відчувають вплив Юпітера, наділені гнучким розумом, мають розвинену інтуїцію, безкорисливість, цінують мистецтво.

На народжених з 1 червня по 10 червня впливає Марс.

Такі люди трохи проявляють агресію, їм не чужі глузування, занепокоєння і прояв заклопотаності.

Третя декада місяця з 11 по 21 червня характеризується впливом Сонця. До характеристик відносяться неприборканість, владність, дратівливість, марнославство, балакучість.

Зупинимося докладніше на характер Близнюків.

Характер

Даний знак зодіаку – знак Повітря, який знаходиться під впливом Меркурія. Відрізняється людина мінливістю характеру, деякою подвійністю. Причому такі люди завжди привабливими. Байдужість у них може стати захисним механізмом на критичні зауваження, іронію або будь-які жарти.

Близнюки мають рухливий розум. Вони будуть створювати свою життя виходячи з власних бажань і інтересів. Для них головне – легкість, яка може призвести до неврастенії. Представники цього знака допитливі і живі, а також чутливі люди. Близнюки схильні перебільшувати дрібниці.

Відрізняються такі люди неврівноваженістю, непослідовністю. Близнюки можуть починати відразу кілька справ паралельно. Їм властива практичність, а також егоїстичність і дріб'язковість. Можливі невдачі бувають із-за звички пускати все на самоплив. Однак якщо така людина буде докладати належне завзятість, то зможе досягти поставлених цілей. Близнюки відрізняються легкістю, вони мають мінливий настрій, все схоплюючи на льоту, дуже люблять посперечатися, мають здатність життя подвійним життям.

Загалом, близнюків можна охарактеризувати як досить милих людей, які невимушено і згідливі, не можуть жити без подорожей, зустрічей з друзями і нових знайомств. Реакції їх швидкі. Багато представників цього знака мають літературні схильності. Серед недоліків можна виділити мінливість і неорганізованість.

Як виглядає?

Близнюки – досить привабливі особистості. Вони самі люблять привертати увагу, тому їх одяг буде завжди стильною і модною. Представниці жіночої статі люблять використовувати яскраві тональності у своєму одязі. Чоловіки також приділяють належну увагу своєму зовнішньому вигляду.

Часто це стрункі люди, мають зріст вище середнього, надзвичайно активні. Риси обличчя досить чіткі. Очі бувають карі, але в основному Меркурій наділяє таких людей привабливими блакитними, зеленими, сірими відтінками. Погляд представників даного знаку зодіаку не буде довго затримуватися на одному предметі.

Від цього він буде здаватися блукаючим.

Шкіра в основному у них бліда, але людина може легко засмагнути. Волосся бувають самих різних відтінків: від темних до світлих. Ніс часто буває прямий, а лоб – високий. Звичайно, тут варто враховувати і етнічні, расові особливості. Виділяються з натовпу представники цього знака активною жестикуляцією.

Характер

Близнюки мають мінливий, досить непростий характер. Розповімо, чим відрізняється чоловічий і жіночий.

Чоловіки Близнюки

Якщо вам сподобався представник цього зодіакального сузір'я, то потрібно бути готовим, що називається, до самих несподіваних поворотів. Особливість полягає в тому, що їм потрібна перебування в стані закоханості. Ось чому вони невимушено можуть заводити невеликі інтрижки.

Зовні вони будуть виділятися з натовпу стрункістю, гнучкістю, високим зростом. Чоловіки частіше виглядають навіть молодше. Вони чудові співрозмовники, з ними цікаво поговорити на різні теми. Близнюки щедрі на компліменти, володіють гарним смаком, відмінними манерами. Все це приваблює жінка як магніт.

Близнюк має абсолютно невизначене майбутнє, яке може постійно змінюватися так само, як і його настрій. Він завжди переглядає життєві цілі. Людина не зможе займатися чимось одним. Йому обов'язково потрібно виконувати декілька дій одночасно. Цілі його часто не є постійними, мають двоїстий характер. Він не буде відразу відкривати свої почуття. Найчастіше чоловіки Близнюки можуть приховувати почуття за допомогою грубості, підсвідомо прагнучи приховати любов.

Відносини з представниками цього знаку можуть бути досить легкими та вдалими, якщо тримати невелику дистанцію. Не варто бути нав'язливими і надокучливими. Краще завжди зберігати певну дистанцію. Не винесе Близнюк драм, сварок і скандалів. Варто все сприймати легко і просто.

Щоб привернути увагу Близнюка, не потрібно відразу розкривати всі карти і показувати зацікавленість. Вони виберуть таємничість, їх захоплюють жінки-загадки, яких не просто, але так хочеться розгадати. Якщо дама відразу підкориться, то чоловік буде розчарований. Близнюки люблять перемагати, домагатися свого в боротьбі.

Що ж стосується фізичної сторони любові, то вона посідає зовсім не провідне місце в їхньому житті. Активно доглядає Близнюк за дівчатами не тому, що бажає пристрастей, а тільки для різноманітності і нових вражень. Для роману з продовженням вам доведеться перетворюватися разом зі своїм чоловіком.

Він віддає перевагу інтелектуальних партнерів, любить влаштовувати суперечки, при цьому перевага завжди має бути на його боці.

Друзів Близнюк може змінювати з легкістю. Він любить знайомитися з новими цікавими людьми, не прив'язується до старих речей. Не потерпить представник цього знака самотності. Він віддає перевагу галасливого веселощів. Що ж стосується фінансів, то тут теж проявляється риса непередбачуваності. Чоловік може почати економити або раптом стане витрачати гроші. В молодості часто буває досить щедрим.

Для чоловіка Близнюка завжди важливо перебувати в центрі уваги, ловити захоплені погляди оточуючих. Навіть якщо вам вдасться узаконити стосунки, не чекайте, щоб він обходив стороною дам. Флірт для нього – важливе життєве стан. Однак це зовсім не означає, що він бажає завести роман на стороні. Такий чоловік стане хорошим батьком. Правда, бути суворим з малюками він не зможе.

Такі люди відрізняються яскравістю, розумом, духовними якостями. Ось чому з ними цікаво і хочеться проводити весь вільний час.

Жінки Близнюки

Представниці прекрасної статі цього знака – справжній ураган. Змагатися з ними нелегко. Якщо дама не зможе приборкувати емоції, то її обранця чекають постійні бурхливі сцени. Однак, в основному, вже вступаючи в шлюб, пані вміють тримати обличчя. Цікаво, що в особі Близнюка чоловік придбає відразу кілька дружин.

Вона відрізняється різним характером: веселою і сумною, легкої і вірно любить, а також перетвориться в їдку, цинічну особу. Зможе кинути виклик в інтелектуальному змаганні. Можна бути впевненим, що нудьгувати в такому союзі не доведеться ніколи. Жінка хоче бути привабливою для всіх, однак це не означає, що їй всі люди подобаються. Не варто намагатися обмежувати її свободу. Щоб бути впевненим у сталості Близнюка, необхідно бути з ним поруч і нагадувати про себе.

До негативних моментів можна віднести невміння володіти своїм настроєм. Така дівчина схильна до частої зміни емоцій. Поведінка часто не можна передбачити. Через гнучкого розуму їй буває складно зайнятися серйозними справами. Дама буде фантазувати і мріяти, переносячи все це на свої романи. Їй буде досить важко віддавати себе одній людині. Кожен чоловік буде залучати певними достоїнствами, при цьому жінка завжди прагне до досконалості.

Вона може легко захопитися іншими чоловіками, навіть якщо у неї є любов.

Двоїста натура характерна і для жінки Близнюка. Вона має гострий розум, тому часто проявляє хороші здібності на роботі. Її можна охарактеризувати скоріше як ділову жінку, ніж як рачительную господиню. Дама буде з легкістю заводити друзів, нові знайомства. При цьому вона не налаштована на тривалу дружбу.

Важко буде такій людині зосередитися тільки на одній справі, якого весь час буде приваблювати щось незвичайне і нове. При цьому рідко коли результат буде доведений до кінця. Якщо ви звернули увагу на жінку Близнюка, то будьте впевнені, що перед вами безтурботний і веселий партнер, який завжди підтримає вас у складних ситуаціях. Яскравість, чарівність, дотепність дозволяють залучати будь-якої людини. Вона любить аналізувати, є хорошим співрозмовником.

Вірним другом вона стане романтичному чоловікові. При цьому варто пам'ятати, що забути людину вона зможе швидше, ніж будь-яка інша. Особистість шукає яскравих вражень та змін, не буде задовольнятися тим, що має. Багато на землі тих жінок Близнюків, які ніколи не вийшли заміж, незважаючи на те, що вони привабливі, розумні. Дітей дами дуже люблять, але часом приділяють їм трохи часу. Підлітки люблять поговорити з ними, так як уява Близнюків чимось нагадує дитяче.

Стихія

Близнюки відносяться до стихії Повітря. Вона наділила своїх представників веселим, активним характером, любов'ю до розмов, відкритістю. Такі люди не люблять складати плани. Мислення та уяву – головна їх особливість. Вони живуть у світі ідей і думок. Цікаво, що у відповідності зі своєю стихією краще підбирати собі і друзів з Повітря чи Вогню.

До позитивних моментів Близнюків можна віднести можливість пристосовуватися до різних ситуацій, готовність завжди прийти на допомогу, неупередженість. Така людина може підтримувати будь-які теми, це хороший співрозмовник. Що ж стосується мінусів, так це впертість, зайва впевненість, лукавість, балакучість.

Виходячи з стихії Повітря, людині слід жити на відкритих місцях, де є свіже повітря. У будинку обов'язково повинен бути кондиціонер. В офісі слід сісти біля вікна.

Краще намагатися більше часу перебувати на вулиці.

Сумісність у коханні

При побудові відносин варто уважно подивитися, який знак зодіаку підходить Близнюкам.

 • Овен. Відносини з Овнами будуть красивими, але недовгими. Є шанс на довгий союз. Овен здатний чітко спрямовувати Близнюків. Його буде влаштовувати їх примхливість.
 • Телець. Цей знак буде намагатися обмежувати волю Близнюка. Телець не потерпить флірту. Для Близнюків це трохи нудний партнер. Йому потрібна безпека, яку Близнюк також не зможе забезпечити.
 • Близнюки. Такий зв'язок може скластися досить вдало. Однак є побоювання втрати стабільності. Обидва партнера відрізняються імпульсивністю, люблять пофліртувати, можуть швидко зануритися в зневіру.
 • Рак. Союз буде ускладнений різницею темпераментів. Рак досить сором'язливий, не буде показувати справжні почуття. Близнюки можуть грати в любов, вводячи в оману Раку. Зв'язок буде не надто вдалою і, швидше за все, загасне.
 • Лев. Це партнерство можна назвати оптимальним. Близнюки відрізняються різноманітністю і оригінальністю. Лев буде сприймати все з захопленням, дозволить йти по бажаному шляху.
 • Діва. Дана зв'язок буде короткою. Близнюкам буде нудно з Дівами, які до того ж часто критикувати їх. З-за цього можливі захоплення іншими людьми.
 • Ваги. Такий шлюб можна назвати щасливим. Ці знаки зодіаку будуть врівноважувати один одного. Ніхто не буде ревнувати і заявляти право на власність.
 • Скорпіон. Початок відносин може привернути своєю палкістю. Однак Близнюки не відрізняються сталістю, а Скорпіони досить ревниві. Не кожна пара може скластися з таким розкладом.
 • Стрілець. Може створитися непогана зв'язок, якщо буде докладено чималих зусиль. Близнюки часто критикують Стрільців.
 • Козеріг. Практичний Козеріг буде вважати, що Близнюки непостійні в своїх цілях. Зв'язок така можлива, але от чи дійде вона до шлюбу – сказати важко.
 • Водолій. Є надія на хороший союз на основі прихильності. Відносини будуть характеризуватися як непередбачувані. При цьому вони зможуть задовольняти обидві сторони.
 • Риби досить пасивні для Близнюків. Не виключається виникнення глибокої прихильності, але хороші відносини виходять рідко.

Талісмани і щасливі числа

У кожного знака зодіаку є свої певні талісмани-покровителі, які допомагають своїм представникам швидше досягти поставлених цілей, вирішити бажані питання, знайти упевненість в собі. Вважається, що ці числа – це три і чотири, які приносять удачу та успіх Близнюкам і будуть сприятливо впливати на їх життя.

Звичайно, це правило буде діяти, якщо людина потребує цього і намагається застосовувати магію чисел.

Однак ніхто не скасовує наполеглива праця і наполегливість. Особливий день – середа. Астрологи вважають, що саме тоді варто починати важливі справи. При цьому все буде виконуватися без зайвих зусиль.

Удачу подарують Близнюкам срібний і сірий відтінки. Це варто взяти до уваги тим, хто хоче прикрасити свій будинок, купити нову річ для гардеробу. Але варто пам'ятати, що в усьому хороша міра. Символ знака зодіаку – маска. Це пояснюється тим, що Близнюки мають різні риси характеру. Вони не терплять нудьги і рутини. Цим людям рекомендується носити маску у вигляді кулона або брелока.

Розглянемо, які ще у Близнюків є талісмани.

 • Ключ. Це символіка доступної інформації. Близнюки люблять бути в центрі уваги, вони товариські, хороші співрозмовники. Цей талісман допоможе вберегти людину від поганих людей, що називається, «замкнути» свій душевний світ від чужих очей. Можна використовувати срібний або золотий талісман. Дамам рекомендується повісити кулончик на ланцюжок. Чоловікам же краще загорнути в ганчірочку і постійно брати з собою. Якщо виникають важкі ситуації, слід взяти талісман в праву руку, трохи потримати, і скоро все вирішиться.
 • Рука, зірка, змія. Так як Близнюки вважаються інтелектуалами, то їх талісманами можуть стати і дані вироби. Вони здатні принести впевненість і удачу.
 • Покровитель знака – планета Меркурій, що відповідає за спритність, швидкість пересувань. Оберегом вважається предмет, який зберігає або передає інформацію: ручка, флеш-накопичувач, грошові знаки, автомобіль.
 • Близнюки відмінно працюють з паперовим носієм. Можна в якості оберега використовувати блокнот, щоденник, записну книжку.

  Тотемна тварина – слон. Він граціозний і рухливий, здатний подарувати фізичну і духовну силу своєму власникові. Можна придбати статуетку або брелок у вигляді слона. Також до талісманам можна віднести ворона. Ця хитра птах володіє великим інтересом до пізнання світу. Варто обзавестися і фігуркою дельфіна. Він буде дарувати тільки кращі якості своєму власникові.

  У Близнюків є і в рослинному світі талісмани. Серед дерев дуб, ясен, глід; квіти – плющ, ромашки, дзвіночок, хлорофітум.

  Особлива увага приділяється камінню. Тут варто спочатку визначитися, якого результату ви хочете досягти і що залучити.

  Розглянемо найпоширеніші варіанти.

  • Топаз. Жовтий або зелений мінерал допоможе жінці бути більш обережною і розумною. З його допомогою можна більш серйозно почати ставитися до життя. Допоможе мінерал досягти успіхів у кар'єрі, піднятися по службових сходах, розвинути бізнес.
  • Хризопраз. Буде відповідати за успіх в особистому житті, захищати від розчарувань.
  • Агат. Цей мінерал здатний залучити гармонію і щастя, буде припиняти сварки з коханими людьми на корені. Краще використовувати агат в сережках. Так можна буде залучити потрібного кандидата для сімейного життя.
  • Цитрин допоможе чоловікам стати більш впевненими в собі, принесе успіх у справах. Цей самоцвіт буде розвивати ораторські здібності, комунікабельність.
  • Жовтий або білий агат допоможе чоловікові Близнюку позбавитися від зайвої егоїзму. Так можна буде знаходити компроміси в сімейному житті, робити її більш гладкою і гармонійною.
  • Смарагд. Цей мінерал нагоді тим представникам сильної статі, які будують кар'єру. Він допоможе досягти найкращих результатів, вирішити певні завдання.
  Топаз
  Цитрин

   Є також камені, які категорично не рекомендується використовувати Близнюкам. До них можна віднести алмаз, опал, рубін, чорний жемчуг, гематит, онікс. Вони можуть зробити негативний вплив на людину, знизити можливість ясного бачення світу. Близнюки обожнюють зміни, але буває, що вони неблаготворно впливають на них.

   Знаменитості

   Серед людей цього зодіакального сузір'я багато відомих особистостей. Найвідоміші: Петро Перший, Олександр Пушкін, Йосип Бродський, Карл Фаберже, Мерилін Монро, Крістіна Орбакайте, Ніколь Кідман, Максим Галкін, Кайлі Міноуг та інші. Красиві і знамениті, вони є наочним підтвердженням своєї приналежності до цього знака.

   Близнюки наглядові і мінливі, наполегливі та комунікабельні, талановиті та ерудовані. Ці люди легко засвоюють практично будь-які знання.

   Вони зможуть гідно проявити себе в будь-яких професіях.

   Олександр Пушкін
   Кайлі Міноуг

   Цікаві факти

   Психологи виділяють Близнюків як особливо незвичайний знак. Саме подвійність характеру приваблює в Близнюках. Вони здатні з якимись людьми поводитися по одному, а з іншими – зовсім по-іншому. Близнюки досить розумні, багатогранні особистості. Вони безмежно талановиті, можуть бути співаками й композиторами, грати в театрах, бути політиками, спортсменами.

   Можна виділити кілька незвичайних фактів про них.

   • Вважається, що серед Близнюків багато шахраїв. Такі люди схильні до легкого заробітку, проте їх швидко виводять на чисту воду і ловлять. Близнюки не вміють лукавити, навіть якщо дуже сильно стараються.
   • З-за нестійкою енергетики такі люди схильні до частої зміни настрою. Ось чому часто вони схильні до психологічних хвороб, шкідливих звичок.
   • Знає все і одночасно нічого – так можна охарактеризувати людину. Завдяки ерудиції і начитаності Близнюки зможуть здивувати багатьох своїми знаннями. Однак вони знаходять себе в більш пізньому віці. Найчастіше закінчують не той університет, про який мріяли.
   • Простежується залежність таких людей від погодних умов. Магнітні бурі та інші негативні прояви будуть погіршувати настрій. Погано вони переносять спеку і лютий холод.
   • Близнюки нездатні правильно витрачати гроші, накопичувати і відкладати. Вони відрізняються триньканням, можуть постійно позичати гроші у близьких.
   • Божевільна вроджена пристрасть до подорожей. Вони люблять їздити на автомобілі під музику в інші міста. Нові емоції просто необхідні для повноцінного життя Близнюків.
   • Люблять поміркувати і пофілософствувати. Здається, їх мозок постійно працює, генеруючи нові оригінальні ідеї.
   • Близнюків можна охарактеризувати як хороших друзів. Вони в будь-який час прийдуть на допомогу, якщо це буде потрібно. Стосунки з близькими людьми для них стоять на першому місці.
   • Такі люди швидко звикають до хорошого. Вони частенько забувають подякувати домашніх і інших людей за добро. Однак це не означає, що вони невдячні.
   • Люблять плітки. Взагалі, представники цього знака зодіаку люблять багато говорити про все, а також обговорювати знайомих і розповідати цікаві новини про друзів. Здається, що вони знають все і про всіх і самі не проти поділитися інформацією.

   10 незвичайних фактів про знак зодіаку Близнюки дивіться у наступному відео.