Замовлення товару в Білорусі з Алиэкспресс. Як в Білорусі можна сплатити за покупку на сайті Алиэкспресс?

Замовити товар з Білорусі на сайті Алиэкспресс просто.

Інтернет-шопінг впевнено увійшов у наше життя, і все частіше ми підбираємо для себе на просторах мережі все на світі – від сірників до транспортних засобів. Однією з найпопулярніших торгових майданчиків заслужено вважається Алиэкспресс – тут кожен зможе підібрати бажаний товар за прийнятною ціною.

Звичайно ж, послугами інтернет-магазину може скористатися будь-який житель планети, який має доступ до мережі інтернет. Серед них – і білоруси, яким, як і іншим користувачам, потрібно просто пройти нескладну процедуру реєстрації та приступити до торгів, ознайомившись з умовами роботи сервісу.

Оскільки творці Алиэкспресс прописали різні правила для учасників торгів з різних країн, то їх попереднє вивчення набуває особливого сенсу. Адже ви не хочете потрапити в халепу і заплатити за покупку, яку потім не зможете забрати? Щоб уникнути неприємних казусів, збираючись зробити торгову операцію на платформі Алиэкспресс з Білорусі, обов'язково вивчіть умови, адаптовані для вашої країни. Саме ці особливості ми розглянемо в цій статті.

Замовлення товару в Білорусі з Алиэкспресс

Для незареєстрованих користувачів, або для першого замовлення пропонуємо посилання на статтю на нашому сайті про перший замовлення або ж на Алиэкспресс самостійно вивчіть відео-інструкції як зареєструватися.

Здійснювати покупки в інтернеті завжди страшнувато, тим більше, якщо мова йде про передоплату. Але якщо ви все ж зважилися скористатися Алиэкспрессом, перебуваючи на території Білорусі, то спершу детально вивчіть всі особливості наступної операції: як правильно оформити замовлення, яким способом його оплатити, як відстежити шлях посилки і так далі.

Для початку реєструйтеся
 • Головне, про що потрібно пам'ятати покупцям: ціни на продукцію тут виставляються або в американських доларах, або в російських рублях, а не в білоруській валюті. Тому, знайшовши бажане, самостійно прораховуйте реальну вартість товару.
 • Також важливо вивчити умови доставки, щоб ваша покупка змогла потрапити на територію Білорусі – іноді постачальники відмовляються відправляти посилки в цю країну. Та й не всі способи оплати доступні для білорусів – зверніть на це увагу.
Вивчіть товар
 • Врахуйте, що у вашій країні встановлений жорсткий ліміт на суму грошових відправлень по оплаті закордонних посилок – до 22 євро, інакше доведеться платити і мито, а тоді вартість покупки незмірно зросте.
 • Ну і, звичайно ж, постарайтеся знайти як можна більше інформації про виробника товару і продавця, почитайте відгуки інших користувачів про якість майбутньої покупки, перевірте термін доставки – ці поради є універсальними для всіх інтернет-покупців.
Перевіряйте умови замовлення

Як в Білорусі можна оплатити інтернет-купівлю на сайті Алиэкспресс?

Якщо жителі Росії, наприклад, можуть оплатити інтернет-купівлю не тільки традиційними перекладами з банківських карток, електронних гаманців і міжнародними банківськими перекладами, але й за допомогою мобільних операторів і введення готівки через термінали, то останні два варіанти для білорусів категорично не підходять.

Тому вихідців з Білорусі слід уважно розглянути і вибрати один із запропонованих нижче варіантів оплати:

 • Використання Alipay. Раніше система Alipay автоматично подвязывала до себе банківські картки клієнта після першої покупки на платформі Алиэкспресс, зв'язуючись з аккаунтом покупця і зберігаючи його персональні дані. Завдяки єдиній централізованій базі даних, всі подальші покупки можна було оформляти дуже швидко і без зайвих зволікань. На жаль, в 2017-му році для іноземців цей сервіс був припинений, замість чого було запропоновано користуватися мобільними телефонами і терміналами. Як ми вже уточнювали вище, для білорусів обидва ці способи не підходять, тому переходимо до наступних варіантів.
Алипэй
 • Оплата з допомогою банківських карт. На території Білорусі використовуються банківські картки Visa, Maestro і MasterCard, які приймаються до оплати на Алиэкспрессе. А ось білоруські Electron і Білкарт на Алиэкспрессе не приймаються, тому будьте уважні при оплаті товарів на платформі.
  Якщо у вашому розпорядженні є картка, що приймається до оплати на Алиэкспрессе, то переконаєтеся, що при оформленні картки ви не забули внести відповідний пункт у банківський договір. Якщо ви не подбали про це заздалегідь, але цю опцію завжди можна додати – через зв'язок з оператором або на інтернет-сторінці вашого фінансової установи.
 • Наступний обов'язковий момент – наявність необхідної суми на карті. Майте на увазі, що якщо ваш рахунок не доларовий, то при знятті коштів необхідна сума буде конвертуватися у валюту, зазначену на продавцем Алиэкспрессе, що може спричинити додаткові витрати.
 • Якщо ви виконали всі вищеописані кроки і готові до здійснення покупки, то на сайті Алиэкспресс відкрийте потрібний товар і натисніть на кнопку «Купити зараз». Уважно прочитавши вкладку з умовами угоди, клікніть на «Сплатити зараз», після чого ліворуч з'явиться номер замовлення, його вартість та адресу доставки.
 • Після перевірки всіх даних, що з'явилися вам залишиться обрати спосіб оплати під назвою «Оплата картою» і заповнити коротку анкету з номером картки, строк її роботи і CVV кодом – це тризначне число можна знайти на звороті картки.
  Як правило, сервіс буде перевіряти оплату протягом 48 годин, і якщо все в порядку – чекайте посилку.
За допомогою карт
 • Електронний гаманець. Жителі Білорусі можуть оплачувати свої інтернет-покупки за допомогою системи Webmoney – якщо, звичайно, вам вдасться його завести в американських доларах або російських рублях. Маленький нюанс: білоруси можуть поповнювати тільки гаманець wmb, а не wmz.
 • Бажаючи оплатити покупку через Webmoney, вам потрібно визначити його у свій споживчий кошик і натиснути «Сплатити зараз», а потім, вивчивши деталі замовлення, вибрати в «Іншому способі оплати» варіант «Webmoney».
 • Слідуючи за підказками, ви виберете гаманець і перейдете на офіційний сайт Webmoney для введення WMID, пароля і коду доступу до вашого особистого кабінету.
  Майте на увазі, що при оплаті з електронного гаманця вам доведеться оплатити комісію.
Webmoney
 • Яндекс Гроші. Це ще одна система онлайн-переказів, якої теоретично можна скористатися білорусам. Але для цього доведеться подолати ряд проблем.
  По-перше, для використання цього сервісу вам потрібно буде зареєструватися в Яндексі, а це можна зробити тільки на території Російської Федерації. В результаті оплата буде проходити тільки в рублях, що спричинить зайві витрати на конвертацію.
  По-друге, платіжну систему QIWI, що працює тут, теж можна реєструвати та використовувати виключно в Росії.
Оплата
 • Альтернативні варіанти оплати. В якості альтернативи, можемо запропонувати білорусам використання Western Union і Bank Transfer, але ці види перекладів, на жаль, досить тривалі, недешеві і проводяться тільки реальними грошима через банки, тому особливою популярністю не користуються.

Можливо, в недалекому майбутньому розробники Алиэкспресс розроблять будь-який інноваційний спосіб оплати, який буде більш вигідний і зручний для жителів Білорусі. Адже, на щастя, дана платформа дуже мобільна, і умови її роботи постійно змінюються, пристосовуючись до сучасним запитам.

Відео: Як у Білорусь замовляти посилки без ліміту 22 євро?