Як відрізнити наших жінок за кордоном?

Основні відмінності наших жінок від іноземок.

Існує безліч ознак, за якими російських жінок дізнаються за кордоном. Дійсно, навіть багато жінок, які довго живуть за кордоном, суттєво відрізняються від іноземок. У цій статті ми розповімо, ніж російська жінка відрізняється від іноземок

Чим відрізняються російські туристки від іноземок?

Вона завжди йде як на бал, навіть якщо це просто прогулянка. Саме тому, навіть в найбільш зручних місцях, тобто якісь руїни, туристичні зони, російська жінка може надягати вельми незручне взуття. Це платформи, підбори. Найчастіше, навіть просто на прогулянку одягається на як на вечірку. Відповідно це гарне плаття, укладання з величезною кількістю лаку для волосся, а також золоті прикраси.

Саме це виділяє російських жінки серед інших туристок, які виглядають досить скромно і стримано, і одягаються на прогулянку відповідним чином, щоб нічого не заважало і не заважало прогулюватися по парковій зоні. Нашим жінкам нічого не страшно, навіть якщо ноги в кінці вечора будуть стерті в кров від незручного взуття.

Дівчина в Чикаго

Наші жінки дуже багато часу приділяють власної зовнішності, причому усувають косметичні дефекти. Відповідно наносять масу тонального крему і пудри, пудри, а також товсті шари величезної кількості косметики. Російські жінки серед всіх інших іноді виглядають безглуздо, особливо це стосується відпочинку на пляжі або біля басейну. Коли вся косметика скочується, стирається, обсипається.

В Америці

Відмінні риси російських жінок

Огляд:

  • Багато російських жінок, які їдуть відпочивати на іноземні курорти, часто переслідують мету знайти собі заможного чоловіка. Відповідно не скупляться і усувають різноманітні дефекти або роблять себе красивіше за допомогою силіконових губ, грудей, нарощування вій, волосся, а також нігтів. Все це виглядає дуже ненатурально, ляльково.
  • Це істотно виділяє російських жінок, тому як більшість іноземок більше уваги як раз приділяють зовсім не фальшивої краси, а догляду за власною шкірою і тілом. Тобто, вони вживають здорову їжу, витрачають багато грошей на догляд за шкірою, відвідування косметолога, оздоровлюють волосся і обов'язково лікують свої зуби.
  • Однією з ознак російської жінки є жовті, криві зуби, при всьому зовнішньому блиску і шику, намагання виглядати дорого. Насправді це виглядає дуже смішно і провінційно з точки зору іноземних жителів.
  • Вони реально розуміють, що похід до дантиста коштує недешево, привести зуби в порядок також дорого. Крім того, іноземки рідко роблять собі «туалетну посмішку» з накладанням дорогих вінірів. Вони намагаються доглядати за власними зубами, відбілювати їх, вирівнювати, але не вдаватися до послуг ортодонта і протезування.
  • Ще однією ознакою російської жінки, є зневажливе ставлення до обслуговуючого персоналу. Дійсно, це відбувається скрізь, особливо в готелях середнього класу готелях або все включено. Російські жінки вважають їх людьми другого сорту. Іноземки ж відносяться цілком спокійно і шанобливо до обслуговуючого персоналу, нікого не намагаються принижувати або виховувати, розповідати, як їм потрібно працювати.
Яскрава дівчина

Як відрізнити наших жінок за кордоном?

  • Російська жінка завжди привертає до себе дуже багато уваги. Тому, коли зустрічається з жителями Росії, дуже голосно і емоційно обговорює дану країну і як тут живеться. Причому найчастіше розповідає про те, як тут погано, а на батьківщині добре. Але при цьому ніхто не збирається повертатися в Росію. Приїхали на роботу або ж на постійне місце проживання рідко прагнуть повернутися назад, незважаючи на те, що країна їм здається не дуже хорошою і їм погано живеться.
  • Дуже часто російські жінки ведуть себе дуже шумно, відкрито. Це стосується ресторанів, де вони намагаються знайти собі заможних чоловіків. Найцікавіше, що російська жінка не звикла платити сама за себе. Тому чекає, що її хтось пригостить. Хоча насправді в країнах Європи прийнято ділити витрати за вечерю навпіл, що для наших жінок здається дуже диким.
  • Досить часто російську жінку за кордоном можна помітити з чоловіком, який старший на пару десятків років, причому з величезним черевом. Він може виглядати спортивно. Це свого роду спосіб знайти хорошу життя, за рахунок заможного чоловіка. Причому неважливо як він виглядає і скільки йому років. При цьому найчастіше такі жінки ведуть себе досить вульгарно, одягаються дуже відкрито і зухвало.
Красива дівчина

Багато російські жінки вважають, що виглядати по-європейськи, це бути сірою мишкою, носити джинси і футболки. Але насправді це не так. Іноземки набагато простіше ставляться до зовнішності і намагаються підкреслити свою справжню красу, а не створити щось нове за допомогою послуг косметолога або пластичних хірургів. Іноземки воліють комфорт, зручність, ніж обтягуючий, утрудняти рухів одяг і взуття. Багато російські жінки, які тривалий час живуть в чужій країні, розуміють це, і стає практично не відрізняються від іноземок. Тільки приїхали росіянок видно здалеку.

ВІДЕО: Російські туристки