Вакцина Поливак для кішок і собак: інструкція із застосування, відгуки

Інструкція по використанню вакцини Поливак для котів і собак.

Здоров'я домашніх вихованців дуже хвилює їх власників. Так як хвороба улюбленого кота може дуже сильно засмучувати. Добрі господарі при найменших ознаках хвороби ведуть тварину до лікаря. Але набагато легше попередити захворювання, ніж його лікувати. Саме тому варто регулярно щепити тварину.

Вакцина Поливак для кішок: інструкція по застосуванню

Цей препарат застосовується для профілактики і лікування лишаю, як у кішок, так і у собак. Найцікавіше, що препарат варто вперше вводити кошенят у віці 1-5 місяців. Через 2 тижні проводиться ревакцинація. Вакцина дозволяє попередити розвиток лишаю. Викликають його мікроскопічні створіння – грибки-дерматомицеты. Їх два основних види — Microsporum canis і Trichophyton mentagrophytes.

Причини появи лишай у кішок:

 • Контакт з інфікованими тваринами. Це контактний недуг, який передається за допомогою попадання спор грибів на шерсть.
 • Ослаблений імунітет. Спори позбавляючи живуть ще довго на підстилках, расческах і навіть у ґрунті. Тому кішка може не контактувати з хворим тваринам, але все одно захворіє, підібравши інфекцію на вулиці.
 • Недотримання правил гігієни господарями. Це відбувається, коли власники застосовують однакові гребінця або миски для різних котів. Часто лишай заносять у лікарні.
 • Хвороба в минулому. Гриби можуть жити близько 2 років. Після потрапляння на шкіру виникає свербіж і лущення. Гриби розростаються на вихованця, утворюючи лисини.
Вакцина Поливак для кішок: інструкція по застосуванню

Інструкція по застосуванню:

 • Вакцина реалізується в ампулах або у одноразових шприцах з певною кількістю речовини.
 • Необхідно кошеня укласти на живіт, а задні лапки залишити підібганими під себе. Після цього ділянку шкіри дезінфікується 70% спиртом або іншим антисептиком.
 • Після цього вводиться 1 мл препарату або те, що знаходиться в шприці. Після цього ранка знову обробляється антисептиком.
 • Місцем для введення препарату слід вибирати стегно тварини. У цій частині багато м'язової тканини.
 • Після введення препарату через 7-15 днів необхідно повторити вакцинацію. Курс складається з 2 уколов.
 • Ефект досягається через місяць після введення першої частини препарату. Саме через місяць виробляються антитіла.
 • Вакцинація проводиться раз на рік. Для лікування лишаю кількість препарату збільшується і вводиться за іншою схемою.
Вакцина Поливак для кішок: інструкція по застосуванню

Поливак для собак теж використовується з метою профілактики та лікування дерматомікозів. Варто врахувати, що дозування для собак і котів відрізняється. Тому препарати не можна замінювати одне одним.

Інструкція:

 • Препарат собакам вводиться у віці 1,5-10 місяців. При цьому щеня не повинен бути інфікована.
 • Перед введенням вакцини вихованця показують ветеринара. Він оглядає пса і дає висновок про можливість введення уколу.
 • Вводиться за один раз 0,3 мл препарату. Він може реалізовуватися в ампулах або у шприцах.
 • Місцем для введення вакцини вибирають холку, лопатку або заднебедренные м'язи. Після введення ліків робиться перерва 10-12 днів. Після цього вводиться друга доза ліків.
 • Через 20 днів після першого уколу у собаки з'являється імунітет. Проводиться ревакцинація через рік.

Варто врахувати, що вакцину не варто вводити ослабленим і хворим собакам і котам. Для лікування, доза збільшується.

Вакцина Поливак для собак: інструкція по застосуванню

Вакцина Поливак: відгуки

Відгуки про препарат позитивні. Враховуючи вартість препарату, то його може дозволити собі кожен собаківник. Препарат дійсно рятує від багатьох неприємностей і хвороб вихованців.

Відгуки:

Оксана, Ростов. Я собаківник з 10-річним стажем, у мене дог. Препарат просто приголомшливий. Можна не боятися, що пес буде контактувати з інфікованими тваринами. За всі 8 років, пес жодного разу не захворів лишаєм. Ревакцинацію проводимо щорічно.

Олена, Москва. У мене собака з'явилася недавно, близько 2 років тому. Після прогулянки захворів лишаєм. А в мене маленька донька. Загалом, шукали ефективне і недороге засіб. Зупинилися на Поливак. Дійсно, через 2 тижні пес одужав. Це дійсно чудо.

Євген, Іжевськ. У мене кішка, звичайна дворняга. Після того як її придбали, вирішили зробити щеплення. Ми живемо в приватному будинку, тому неможливо встежити з ким гуляє кішка. За всі 5 років регулярних ревакцинацій кішка жодного разу не хворіла. Хоча у сусідських котів був лишай. Дуже задоволені препаратом.

Вакцина Поливак: відгуки

Як бачите, Поливак – ефективний препарат для лікування і профілактики дерматомікозів у котів і собак. Незважаючи на низьку ціну, ліки дійсно працює.

ВІДЕО: Поливак