Інтернет магазин КупиВип — бонусна програма лояльності «KUPIVIP BONUS»: умови, правила

Дізнайтеся більше з статті про програму лояльності магазину КупиВип «KUPIVIP BONUS».

Бонусні програми і інші програми лояльності – козир, що дозволяє компаніям залучати клієнтів та утримувати їх. Було б дивно, якби такий великий і успішний магазин, як КупиВип не мав би свою. Звичайно ж, вона у нього є, і кожен його покупець одержує право на «двічі розумний шопінг»: кожні витрачені ним 30 рублів на одяг, взуття, аксесуари, товари для будинку перетворюються в бонуси, якими можна покрити до 100% вартості наступної покупки. Пропонуємо вам ознайомитися з умовами програми та дізнатися, чи працює він в дійсності.

Інтернет магазин КупиВип — бонусна програма лояльності «KUPIVIP BONUS»: умови, правила

Крім знижок і різноманітних, проводяться регулярно акцій в інтернет-магазині КупиВип постійні покупці отримують ще одну «плюшку» — за кожну покупку їм нараховуються бонуси, які вони можуть накопичити, щоб у майбутньому частково або повністю розрахуватися за покупки.
З умовами нарахування бонусів та правилами їх використання ви можете ознайомитися на сайті КупиВип в інформаційному розділі для покупців. Вони дуже прості:

  • вам необхідно стати покупцем КупиВип і учасником програми «KUPIVIP BONUS»
  • за кожну покупку, зроблену в магазині, на сайті або через додаток на мобільному ви отримуєте бонуси
  • 1 отриманий вами бонусний рубль дорівнює 30 грн, дорученою на купівлю
  • наступну покупку в магазині, на сайті або через додаток на мобільному ви можете частково або повністю покрити нарахованими вам бонусами

Бонуси КупиВип — «двічі розумний шопінг».

ВАЖЛИВО: Щоб стати учасником програми «KUPIVIP BONUS», вам необхідно заповнити спеціальну анкету, якщо ви зробили покупку в роздрібному магазині. Якщо ж ви робите онлайн-шопінг, заповнювана вами анкета для створення облікового запису прирівнюється анкеті учасника програми лояльності.

КупиВип — порядок нарахування бонусних рублів

3,3 % від покупки (1 бонусний рубль дорівнює 30 грн)нараховуються на бонусний рахунок покупця КупиВип протягом 14 днів після здійснення ним покупки.

ВАЖЛИВО: Бонуси прийдуть на рахунок тільки в тому випадку, якщо ви придбали товар, тобто сплатили його. Якщо ви з якоїсь причини повернете товар, бонуси за нього вам нараховані не будуть.

Нарахування бонусів за покупку.

Якщо товар повертається після нарахування бонусів за нього, протягом доби вони знімаються з рахунку. У покупця, який встиг витратити бонуси, коли для списання їх буде недостатньо, рахунок піде в мінус.

КупиВип — порядок використання бонусних рублів

При використанні бонусів для оплати покупки повністю або частково один бонусний рубль прирівнюється до 1 рубля Російської Федерації.
Вказати, скільки рублів з бонусного рахунку ви хочете списати для покриття покупки, оформляючи замовлення онлайн, ви повинні заповнити спеціальне поле.

Використання бонусних рублів на КупиВип.

В магазині повідомте касиру, що ви хочете розрахуватися бонусами. Вам потрібно буде назвати свій номер телефону, щоб на нього прийшов перевірочний код, який потрібен продавець для списання бонусів. Якщо перевірка покаже, що бонусів у вас достатньо, їх спишуть моментально в рахунок оплати покупки.

КупиВип – термін використання додаткових бонусних рублів

Бонуси «KUPIVIP BONUS», на жаль, не будуть перебувати на вашому рахунку вічно. За умовами програми, через 90 днів після нарахування вони згоряють.

ВАЖЛИВО: В інтернет-магазині КупиВип все передбачено: бонусні рублі знімаються з рахунку в хронологічному порядку, починаючи з тих, що були зараховані на нього раніше, які повинні будуть згоріти першими.

КупиВип – інформація з бонусного рахунку

Учасник бонусної програми «KUPIVIP BONUS», діючими в магазині КупиВип, може отримати інформацію з бонусного рахунку зручним йому способом:

  • в особистому кабінеті на сайті магазину в Інтернеті
  • за номером Служби підтримки клієнтів +7-495-99-444-99 (Москва)
На сайті КупиВип ви можете перевірити, скільки бонусних рублів у вас на рахунку.

ВІДЕО: КУПІТЬ ЦЕ НЕГАЙНО з KupiVip.ru