Як і де можна сплатити телебачення Триколор ТВ: способи оплати. Як оплатити Триколор ТВ без комісії, через інтернет, Сбербанк онлайн, телефон, по ID, готівкою, через банкомат, банківської картою?

У статті детально описані різні методи оплати Триколор ТВ. Ви дізнаєтеся, як можна оплатити Триколор з допомогою банківської карти онлайн і готівкою.

Багато клієнти вибирають в якості супутникового телебачення Триколор ТВ. Ця компанія популярна і весь час удосконалює свої сервіси. І коли ви підпишете договір з провайдером, вам треба буде сплачувати абонентську плату щомісяця. Інакше ви ризикуєте не подивитися цікаву передачу на улюбленому каналі. Благо, що провести оплату можна різними методами, навіть не виходячи з дому. Далі детальніше.

Способи оплати Триколор ТВ

Оператор супутникового ТБ "Триколор" на сьогоднішній момент транслює свої телеканали в квартирах і будинках більш, ніж 10 млн. сімей. Якість передачі сигналів у цього провайдера на висоті. Компанія пропонує своїм клієнтам різноманітні способи поповнення рахунку, точніше — оплати послуг за транслювання ТБ-каналів. Серед них:

 1. Проплата сервісу Tricolor TV за допомогою мобільного банку
 2. Оплата послуг через онлайн-портал Tricolor
 3. Поповнення балансу карткою Visa, Mastercard
 4. Оплата через банкомат, термінал
 5. Оплата готівкою
Tricolor — способи оплати

ВАЖЛИВО: Намагайтеся оплачувати послуги провайдера в термін, щоб надалі не засмучуватися через те, що якийсь телеканал не працює.

Як оплатити Триколор ТВ без комісії?

Хто вже не раз платив за товар в будь-якому інтернет-магазині, легко впорається і з оплатою послуг Триколор. Причому зробити це можна без жодних переплат і комісій. Клієнти Ощадбанку зможуть оплатити супутникове телебачення без комісії, як в самій установі банку, так і через онлайн-кабінет або термінал, банкомат Ощадбанку.

Ще готівкою ви можете оплатити послуги tricolor у Зв'язному або "Евросети". Там комісію за плату не беруть.

 

Триколор ТВ — методи оплати

ВАЖЛИВО: Якщо ви в особистому кабінеті онлайн-банкінгу створите шаблон оплати ТБ, то в подальшому проводити оплати буде простіше.

Як поповнити рахунок Триколор ТВ, сплатити телебачення банківської картою?

 • оплата через платіжні термінали, банкомати
 • через портал tricolor TV
 • використовуючи онлайн-банкінг на телефоні або комп'ютері
 • поповнення балансу вашого пакету за допомогою сервісу: Єдиний гаманець
Оплата картою Триколор ТВ

Для проведення плати через Єдиний гаманець зробіть наступне:

 1. Пройдіть реєстрацію на порталі
 2. Перейдіть по посиланню — Оплата сервісних послуг
 3. Знайдіть вкладку — Телебачення
 4. Знайдіть вашого провайдера (trikolor)
 5. Заповніть всі поля
 6. Вкажіть, яку суму бажаєте оплатити
 7. Дайте згоду на оплату

Як оплатити Триколор ТВ через інтернет?

Якщо ви не любите черг і віддаєте перевагу робити оплати через інтернет-сервіси, то вам знадобиться знайти спочатку відповідний інтернет-портал, де можна зробити оплату послуги за допомогою банківської картки.

Оплата Триколор онлайн:

 1. Завітайте на портал Tricolor TV
 2. Виберіть свій пакет, натисніть — Оплатити
 3. Зліва введіть свій ID або ж номер угоди
 4. Потім оплатіть послуги своєю карткою
 5. Для цього введіть у вільні поля номер картки, термін її дії
 6. Після напишіть тризначний CCV
 7. Натисніть на вкладку — Заплатити
Оплата телебачення онлайн

Як оплатити Триколор ТВ через Ощадбанк онлайн?

Якщо ви бажаєте зробити платіж через інтернет і у вас є в наявності картка Ощадбанку, то скористайтеся інтернет-банкінгом (Ощадбанк Онлайн).

Щоб провести платіж, зробіть наступне:

 1. Відкрийте вкладку Ощадбанку і під своїм логіном увійдіть в особистий кабінет
 2. Знайдіть посилання — Оплата послуг
 3. Перейдіть по вкладці — Зв'язок, телебачення
 4. Виберіть Tricolor TV
 5. Створіть шаблон оплати у своєму кабінеті
 6. Після вставте в поле номер ID користувача
 7. Вставте суму проплати і оплатіть сервіс
Оплата Триколор через Ощадбанк

Як оплатити Триколор ТВ через телефон, мобільний банк?

Абонентську плату можна внести і через мобільний телефон. Для цього достатньо пройти реєстрацію на спеціалізованих сайтах для оплати різних сервісів. Наприклад, у Білайн і МТС є такі портали. Після чого достатньо:

 • знайти посилання оплати телекомунікаційних послуг
 • вибрати провайдера Tricolor
 • потім внести вашу суму оплати, як правило, там беруть невелику комісію за платіж
 • написати, що оплата проводиться з мобільного

Далі на вашу сімку прийде СМС, вам необхідно підтвердити дії.

Мобільний банк — оплата Триколор

Як оплатити Триколор ТВ по ID?

Кожен абонент при покупці пакету послуг супутникового ТБ, отримує свій ID номер. Тому, якщо ви не хочете розбиратися з тими чи іншими методами оплати послуг, то застосуйте саме цей.

Для цього зайдіть на сторінку компанії Tricolor TV і введіть свій номер ID. Далі введіть номер своєї картки Mastercard або Visa, її строк дії та SVV-код, внесіть суму і сплатіть рахунок.

Оплата по ID номером

Як оплатити Триколор ТВ готівкою?

Для клієнтів, які не користуються послугами оплати сервісів за допомогою онлайн платежів, пластикових карток, електронних грошей є можливість поповнити свій рахунок за допомогою готівкових грошей.

Цим методом ви зможете оплатити телебачення Триколор як у банківських відділеннях, так і в салонах зв'язку. Зокрема, як вже згадувалося раніше, вам доведеться відвідати Ощадбанк, Евросеть, Зв'язковий і інші подібні компанії, де ви зможете готівкою заплатити за перегляд каналів, причому, без комісій.

Оплата Триколор

Як оплатити Триколор ТВ через банкомат?

Внести платіж за допомогою пластикової карти або готівкових грошей провайдера можливо і на банкоматах, терміналах. Якщо ви вирішили провести платіж через термінал, то знайдіть в меню Tricolor TV і поетапно слідуйте підказкам, точніше заповнюйте порожні поля: назва пакету ТБ, ID користувача, сума платежу внесіть. А потім внесіть гроші, завершіть процес.

Через банкомат поповнення ведеться аналогічно з тією лише різницею, що вам ще потрібно вставити картку і ввести її чотиризначний пароль, який відомий тільки вам. Після того, як ви знайдете в меню оплатити послуги Tricolor TV, також введіть свій ID і суму проплати, підтвердіть свої дії, і потрібна сума зніметься з карти.

Оплата через банкомат

Як бачите, будь-який абонент зможе вибрати для себе на свій смак найбільш зручний спосіб оплатити послуги провайдера. Все це завдяки тому, що компанія піклується про своїх клієнтів і пропонує зручний якісний сервіс, використовуючи всі новинки технології.

Відео: Оплата Триколор ТВ