Красиві і веселі статуси про дітей: цитати, фрази, крилаті вирази зі змістом, слова

Смішні, веселі і красиві статуси про дітей.

Діти — квіти життя. Це найцінніше, що є у батьків. Незважаючи на те, що малюки не дають спати вночі, змушують хвилюватися і переживати, вони є цінним і дорогим. Смішні, цікаві, незвичайні статуси про дітей допоможуть підкреслити вашу індивідуальність.

Красиві статуси про дітей

Багато жінок, які перебувають у декретній відпустці, всі свої сили і час витрачають на дітей. У зв'язку з цим день перетворюється в низку прогулянок, занять, розвиваючих ігор, а також приготування їжі і наведення порядку в будинку.

Незважаючи на те, що такий ритм життя є досить нудним і одноманітним, саме його найчастіше жінки згадують, коли діти підростають. Адже цікавіше спілкуватися з малюками у віці до 5 років. Цікаві, незвичайні красиві статуси про дітей дозволять вашим друзям розповісти, що відбувається у вашому житті, і що турбує.

Статуси:

Щастя — це коли є маленьке диво з твоїми очима!

Вся радість життя вміщується в усмішці дитини!

Поцілую ніжно м'яку ручку, доторкнусь губами до носика ледь. Серце завмирає від любові до синочку... Яке це щастя, що ти є у мене!

Яке це щастя, що у мене синочок, красиві очі і пухкі щічки, весела усмішка і дзвінкий дитячий сміх і цей чоловічок дорожче на світі всіх!!!

Слова про діток
Слова про діток
Слова про діток

Короткі статуси, красиві слова про дітей

Статуси про малюків завжди сповнені глибокого життєвого сенсу, і здатні передати знайомим, а також всім друзям в соцмережах, наскільки трепетно ви ставитеся до своєї дитини і що взагалі думаєте про виховання дітей, материнство.

Зверніть увагу, що всі статуси, висловлювання, а також репости на сторінці, говорять про ваш характер, а також особливості виховання дитини. Врахуйте це при влаштуванні на роботу. Так як роботодавець часто контролює і переглядає соцмережі своїх претендентів, для того щоб зробити правильний вибір. Якщо у вас на стіні часто з'являються записи про те, що дитина хворіє, можливо це стане причиною відмови в отриманні необхідної посади. Мало який роботодавець згоден оплачувати нескінченні лікарняні для своїх підопічних.

У великі компанії, які дорожать своєю репутацією, приймаються в основному сімейні люди, які не ведуть розгульний спосіб життя. Основна цінність яких сім'я і діти. Тому, якщо ви знаєте, що компанія, в яку ви влаштовуєтеся на роботу, заохочує сімейні цінності, шанобливо до них відноситься, то статуси про дітей на вашій сторінці буде додатковим бонусом. Вони можуть вплинути при виборі кандидата на певну посаду. Можливо ви займете її завдяки своїй любові до дітей.

Слова про діток
Слова про діток
Слова про діток

Статуси:

Дівчина буде по-справжньому щаслива, коли у неї буде два щастя: одне буде говорити — «Кохана», а друге — «Мама»

Єдина людина, за яким варто бігати, це той, який тобі кричати: «Доганяй, Мама!»

Посмішка дитини може розігнати самі похмурі хмари, зупинити проливні дощі, прогнати тугу.

Нічого не звучить так загрозливо для кішки, як слова маленької дитини «КИСЯЯЯЯЯ»

Найкраще, що може бути вранці, це підбадьорлива усмішка найулюбленішого в світі чоловічка!

Слова про діток
Слова про діток

Статуси про діток зі змістом

Як не дивно, дуже часто авторами статусів і постів стають самі мами, які не чують душі своїх дітей. Нерідко в таких постах або виразах спостерігається величезна кількість помилок. Зверніть на це увагу. Якщо ви побачили помилку, ні в якому разі не публікуйте статус або посаду.

Перед тим як розмістити його в основну рядок статусу, обов'язково перевірте орфографію, а також правильно проставлені коми. Справа в тому, що багато керівників, які набирають своїх підлеглих, просять директора по кадрам перевіряти інформацію в соцмережах, а також контролювати грамотність здобувача. Тому помилки в коментарях і постах можуть стати причиною відмови в прийомі на роботу.

Статуси:

Бути мамою сина — ось це нагорода! І більшого щастя в житті не треба! Спадкоємець, захисник і татові — відрада! Я — мама синочка і цьому рада!

Мій синуля — моя радість! Моя сила, моя слабкість! Славний яскравий вогник, Я люблю тебе синочок!

З появою дитини, у жінки розвиваються нелюдські здібності: бачити в темноті, чути крізь сон, ходити безшумно і не спати цілодобово!

В моєму житті є один маленький чоловічок, який завжди піднімає настрій і заради якого хочеться жити – це моя дитина! Це щастя!

Моє ранок завжди починається з посмішки найдорожчої людини на світі! Тому що я — мама!

Слова про діток
Слова про діток
Слова про діток

Смішні статуси про дітей

Також варто звернути увагу на статуси про дітей жінкам, які влаштовуються на роботу, що є надурочною або з ненормованим робочим графіком. Якщо ви є дуже гарною господинею, обожнюєте дітей, проводьте з ними багато часу, це теж може стати перешкодою до отримання певної посади. Адже рекрутери, а також директор по кадрам перевіряють соцмережі і контролюють, яким же чином кандидати проводять свій вільний час.

Якщо у вас на сторінці будуть одні статуси про дітей і фотографії з різноманітних розваг, а також парків, це теж може стати причиною відмови. Рекрутери вважають, що на першому місці у жінки повинна бути робота, ніж сім'я. Тому, швидше за все, віддадуть перевагу молодим, амбітним дівчатам без дітей.

Дочка весело і швидко бігає по кімнаті.
Чоловік: Машенька, бігай обережніше! А то вріжеш зубами в тумбочку, буде у нас тумбочка з зубами, а ти — ні.

Купила подарунки до Нового року. Дві радіокерованих машинки, щоб чоловік з дитиною не побилися...

Не вчіть дітей бути багатими. Навчайте їх бути щасливими. Коли вони виростуть, будуть знати цінність речей, а не їх ціну.

Йдемо з сином по вулиці, розмовляємо про все підряд. Спокійненько так ідемо. І раптом він видає: «Хороша ти все-таки жінка, коли не ореш!»

Слова про діток
Слова про діток
Слова про діток

Статуси про дітей — відмінна можливість підняти настрій і поділитися своєю радістю з іншими.

ВІДЕО: Статуси про малюків