Працює Алиэкспресс в Криму? Як замовити товар і оформити замовлення на Алиэкспресс в Крим?

Як замовити з Алиэкспресс в Крим: всі нюанси замовлення з популярною майданчики.

Чим більше ми заробляємо, тим більше ми витрачаємо. Ну а як щодо того, чим більше ми купуємо, тим більше ми економимо? Цікаво? Тоді вам на Алиэкспресс! Адже це найпопулярніша майданчик, в інтернеті продає безпосередньо з Китаю по всьому світу.

Для тих, хто ще жодного разу не замовляв на Алиэкспресс, ми рекомендуємо нашу статтю, в якій розповідається про те, як пройти реєстрацію, знайти необхідний товар та здійснити перший замовлення. А для жителів Криму у нас окрема стаття, про те, як пройти реєстрацію і правильно заповнити всі дані.

У цій статті ми розповімо про те, як замовляти з Алиэкспресса в Крим.

Працює Алиэкспресс в Криму, чи можна замовити товар в Крим?

Після 2014 року Крим перейшов до складу Російської Федерації, який нині називається Кримський федеральний округ. Подібні видозміни завжди створюють ті чи інші труднощі для місцевого населення, але якщо знати, як їх вирішити, то вони вже і не здаються труднощами, лише тимчасовими труднощами.

Для тих, хто був раніше зареєстрований на сайті, необхідно перереєструватися, для новачків просто внести нові дані (але не на адресу доставки, це необхідно пропустити, детальніше — нижче).

Працює Алиэкспресс в Криму, чи можна замовити товар в Крим?

Як замовити товар на Алиэкспресс в Крим?

Для тих, хто хоче обійти санкції для кримчан і продовжувати замовляти на Алиэкспресс нижче наведено поради.

Зміни в поштових адресах Криму:

  • У графі вказується країна Російська Федерація;
  • Необхідно правильно вказувати свій поштовий індекс, з 2014 року вони повністю були змінені. Але для тих, хто добре знав свій індекс, нічого складного немає — достатньо до свого індексу додати попереду цифру «2». Приміром, український старий індекс 95000, новий індекс в Російській Федерації — 295000. Тепер всі індекси Кримського півострова починаються з двійки, що дозволяє при незначних змінах провести якісну реорганізацію поштових відправлень;
  • Назви населених пунктів залишилися без змін, а відповідно тут зміни відсутні.

Варто зауважити, що іноді, якщо вказати кримську доставку — посилка може прийти, але якщо це замовлення потрапить в морниторинг Алиэкспресса, замовлення буде забраковано та відхилено, а аккаунт заблокований.

Як оплачувати з території Криму

Ми категорично проти рекомендацій оплати при обході через ВПН або ананимайзеры, так як дані сполуки не захищені і цим можуть скористатися шахраї.

Як оплачувати з території Криму

Ми пропонуємо два способи швидкого вирішення даної ситуації:

  • Практично у всіх є друзі і знайомі, які проживають поза територією Криму, якщо немає — завжди можна звернутися до перевірених посередникам. Таким чином, ви вказуєте їх адресу, а також вони виробляють оплату. А вам залишається відправити їм на карту/рахунок необхідну суму грошей, а також домовитися про те, як краще передати посилку вам. Для тих, хто боїться обтяжувати своїми проблемами близьких — замовте подарунок-презент і на них, тоді ви напевно зробите тільки приємні емоції вашому знайомому, і наступного разу він із задоволенням вам допоможе!
  • Другий спосіб більш ризикований, оскільки тут необхідно покладатися на відповідальність продавця. Для цього в адресі доставки пишіть будь адресу Російської Федерації, а в коментарі написати продавцю реальний адресу доставки з проханням відправити саме туди. Але тут ви ризикуєте натрапити на недобросовісного або неуважного продавця, який відправить на фіктивну адресу, і суперечка з цього приводу не відкрити.
  • Третій спосіб доставки — замість того, щоб вибрати свій населений пункт в випадає рядку, прописати свій населений пункт з незначною помилкою в трансліті, так щоб він був читабельним. Тоді продавець обов'язково відправить в потрібне місце, а замовлення, швидше за все не потрапить на модерацію співробітникам Алиэкспресс.

Що категорично робити не можна:

Реєструвати новий аккаунт з кримським адресою, або просити друзів, щоб оплатили замовлення та вказали кримський адресу. Як тільки Алиэкспресс побачить в адресі доставки Крим, він тут же заблокує аккаунт. Якщо новий аккаунт це не настільки страшно, але якщо це аккаунт ваших друзів — вони вам вдячні не будуть.

Ще кілька нюансів про те, як швидко отримати своє замовлення в Криму в нашій статті.

Відео: Як замовляти товари з Aliexpress. Для жителів Криму і не тільки! 2017 рік!