Коли іменини Валентини за церковним православним календарем? День іменин Валентини за церковним календарем: дати по місяцях

Коли іменини Валентини: дати шанування святих Валентин за Святцями.

Валентина, Валя, Валя. Це ім'я ніжне і співоче, що надає особливу ніжність дівчатам і жінкам. При цьому за видимою витонченістю стоїть сильний, вольовий характер. Походження імені латинське, і несе смислове значення «здорова», «сильна».

Святі з ім'ям Валентина зустрічаються в Святках три рази за рік, але вважається іменинами та дата, яка максимально близька після народження дівчинки, або ж дата Святого Хрещення, якщо дівчинку хрестять в один день із вшануванням святої мучениці Валентини.

Пам'ятайте, що іменини це не просто збіг, тезки, а Ангел Охоронець дівчинки Валентини. У святий можна просити допомоги в життя, важких ситуацій, здоров'я і мудрості. Не можна просити у святих грошей, користі, покриття своїх гріхів і хитрості.

Іменини Валентини в Січні

У цей місяць до лику святих була приставлена мучениця Валентина і датою для іменин призначено 8 січня. У цей день іменини святкують всі Валентини, народжені з 30 липня по 8 січня включно.

Свята Валентина

Іменини Валентини в Лютому

У лютому почестей заслужила діва-мучениця Валентина Кесарийская жила в найтемніші часи християнської віри. Багато хто в ті роки відрікалися як Юда від Господа заради того, щоб уникнути мук і тортур. Але мучениця Валентина стійко витримав усі тортури і знущання, публічно відреклася в язичницькому храмі від лже-віри і справила хвальбы за Господа Всевишнього. За що була піддана тортурам і відсікання голови.

Свята мучениця Валентина Кесарийская

Іменини в лютому святкують дівчатка, народжені з 9 січня по 23 лютого включно в дату, яка прописана в Святках — 23 лютого. Свого Ангела Хоронителя Валентину Кесарійськую просять про мир, душевний спокій, силі волі і підтримки на складному шляху.

Іменини Валентини в Березні, Квітні, Травні і Червні

У ці місяці дівчата з ім'ям Валентина іменини не святкують.

Іменини Валентини в Липні

У липні вшановують мученицю Валентину, також іменується Алевтиною. Іменини призначені на 29 число і до цієї дати відносяться всі дівчатка, народжені з 24 лютого по 29 липня включно. В цей день Валентини можуть просити у свого Ангела Хоронителя любові, доброти, сміливості та мужності. Також свята мучениця Валентина оберігає своїх тесок від усіх негараздів і бід.

Іменини Валентини в Серпні, Вересні, Жовтні, Листопаді, Грудні

У ці місяці дівчата з ім'ям Валентина іменини не святкують.

І на закінчення пропонуємо ознайомитися з інформацією про значення і таємниці імені Валентина.

Відео: Значення імені Валентина