Чому не можу оплатити товар на Алиэкспресс з гаманця «Яндекс.Гроші» і як правильно це робити?

У цій статті описані причини, чому не виходить оплатити товар на АлиЭкспресс за допомогою гаманця «Яндекс.Гроші».

Найвідоміший для покупців і популярний спосіб оплати покупок на АлиЭкспресс — це електронний гаманець від системи «Яндекс.Гроші». Але навіть у постійних покупців і користувачів цієї платіжної системи можуть виникати проблеми при оплаті покупок на найбільшій торговельній площадці. Чому так відбувається, давайте розбиратися детальніше.

Як правильно розплачуватися за товар на Алиэкспресс з гаманця «Яндекс.Гроші»?

Оплата товару на Алиэкспресс Яндекс.Грошима

Якщо у вас ще немає аккаунта на АлиЭкспресс, тоді прочитайте статтю на цьому сайті, щоб знати, як пройти реєстрацію і як зробити перше замовлення. Отже, обліковий запис вже створено або був створений і ви зробили вибір товару. Тепер потрібно виконати наступне:

 1. На сторінці товару введіть всі параметри речі (розмір, колір та інше).
 2. Натисніть «Купити».
 3. Далі на сторінці оформлення, ще раз перевірте всі введені раніше дані: параметри товару і свої особисті дані. Також поставте галочку біля рядка «готівка з гаманця Яндекс.Гроші». Натисніть «Підтвердити і оплатити».
 4. Потім відкриється вікно від «Яндекс.Каси», через яке і потрібно провести оплату. Перевірте, чи правильно записана сума і натисніть «Сплатити».
 5. Введіть код з СМС і натисніть «Готово».
Натисніть «Заплатити»

Якщо щось йде не так і не виходить зробити оплату на Алиэкпресс з гаманця «Яндекс.Гроші», тоді читайте поради нижче.

Чому не виходить оплатити товар на Алиэкспресс з гаманця Яндекс.Гроші: що робити, поради

Яндекс.Гроші на Алиэкспресс

Причин, за яких АлиЭкспресс не приймає платежі з Яндекс.Гаманців, може бути багато. Варто враховувати і помилки і недоліки покупця. Ось кілька найпоширеніших причин:

 • Електронний гаманець від «Яндекс.Гроші» не пройшов ідентифікацію. Кожен покупець має право платити анонімно, але в магазинах, які функціонують на території Росії. Для зарубіжних інтернет-майданчиків, у тому числі і для Алиэкспресс, доведеться пройти спеціальну верифікацію. Після даної процедури в гаманця зміниться статус на «Перевірений», а ви отримаєте нові можливості.
 • Не вказані особисті дані, які слід надати під час реєстрації. Заповнити форму з даними можна і після реєстрації, в будь-який час. Алиэкспресс може із-за цього відхилити платіж. Обов'язково потрібно вводити всі дані таблиці профілю «Яндекс.Грошей».

Крім цього існує кодування помилок, номери якої ви можете побачити при проблемах з оплатою. Ось що означає той чи інший код:

 • IPAY RS 10001 2606 — карта «Яндекс» недійсна. Зазвичай так відбувається після закінчення терміну її дії.
 • IPAY RS 10001 2616 — не вистачає коштів для оплати, слід поповнити рахунок.
 • IPAY RS 10001 2618 — система не працює або неправильно введений рахунок (іншого Яндекс-Гаманця).
 • IPAY RS 10001 2911 — рахунок заблокований або його не існує.
 • IPAY RS 10001 3010 — неправильно введені дані картки або рахунку.

Якщо ви перевірили всі дані і кілька разів пробували оплатити, але нічого не виходить, тоді варто звернутися в Центр підтримки покупців на Алиэкспресс.

Порада: Можна на деякий час вийти з облікового запису Алі і повторити спробу оплати через 1-2 години або на наступний день.

Якщо проблема в роботі системи і полягає в її збої або її перевантаження, тоді ви зможете завершити оплату. Якщо проблема повторюється, варто дочекатися відповіді оператора торговельного майданчика. Удачі!

Як платити Яндекс.Грошима на АлиЭкспресс.