Чи можна розплатитися банківською карткою Халва за покупки на Алиэкспресс, і як правильно це робити: інструкція

Оплатити покупки на Алиэкспресс картою Халва дуже просто. Читайте докладніше в статті.

Карти розстрочки Халва і Совість дуже популярні останнім часом. За допомогою кредитних грошей, які знаходяться на рахунку цих карток можна оплатити покупки сьогодні, а гроші повернути через час, наприклад, протягом місяця. Але чи можна розплатитися банківською карткою Халва за покупки на Алиэкспресс? Відповідь шукайте у статті.

Чи можна розплатитися банківською карткою Халва за покупки на Алиэкспресс — як правильно це робити: інструкція

Якщо ви ще не знайомі з торговою майданчиком Алиэкспресс, але хочете купувати з її допомогою в китайських магазинах дешеві товари, тоді прочитайте статтю на нашому сайті. Вона допоможе зареєструватися на Алиэкспресс і зробити перше замовлення. Ви також можете вивчити відеоінструкції по цьому посиланню і зареєструватися за ним.

Карта Халва

Використовувати картку Халва зручно, так як мрія вже сьогодні може стати реальністю. Наприклад, якщо зараз не вистачає грошей на придбання якоїсь необхідної речі, розплатитися можна за допомогою рахунку на цьому «пластику», а борг повернути через час. Але у багатьох користувачів цієї карти часто виникає запитання: чи можна з її допомогою сплатити покупки на Алиэкспресс?

  • Раніше можна було розплатитися за покупки в інтернеті карткою Халва через Qiwi Wallet систему. Але зараз цей спосіб доступний тільки для карти Совість. Якщо у вас є картка Совість, то прочитайте статтю за цим посиланням, щоб знати, як оплатити покупки на Алиэкспресс з її допомогою.
  • Оплачувати покупки кредитними грошима з рахунку карти Халва доступно тільки в тому випадку, якщо магазин є партнером банку, який випускає таку картку.
  • Алиэкспрессне є партнером цієї фінансової установи, тому використовувати кредитні кошти з рахунку карти Халва не вийде.
  • Але можна розплатитися цією карткою за придбані товари на Алиэкспресс, якщо заздалегідь поповнити її, тобто на рахунку карти повинні бути не тільки кредитні гроші, але і власні кошти — понад кредитного ліміту.

Давайте розглянемо докладніше, як можна зробити оплату карткою Халва за покупки на Алиэкспресс за допомогою власних засобів. В цьому випадку процес оплати буде відбуватися також як оплата звичайною банківською картою. Ось інструкція:

Інструкція оплати карткою Халва
  • Поповніть рахунок картки, щоб у вас на рахунку були власні кошти.
  • Потім на Алиэкспресс виберіть товар, і на сторінці оплати потрібно натиснути на рядок «Visa, MasterCard».
  • Після цього натисніть на ваш тип карти і введіть дані: ім'я власника, термін дії, код безпеки.
  • Натисніть на «Сплатити зараз». Товар буде оплачений моментально.

Тепер ви зможете робити постійно, користуючись карткою Халва, як звичайним банківським рахунком. Процес оплати покупок простий, але не забувайте поповнювати рахунок «пластику», інакше платіж не пройде.

Відео: Огляд карт розстрочки Халва і Совість