Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою: інструкція, комісія. Як прив'язати Ківі гаманець до Алиэкспресс? Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: що краще?

Ківі гаманець дуже зручний для оплати на Алиэкспресс. Читайте детальніше в статті.

На сьогоднішній день послугами щодо купівлі товарів на Алиэкспресс користуються мільйони людей по всьому світу. Кожен з них вибирає зручний спосіб оплати товару.

  • Алиэкспресс пропонує кілька способів, потрібно лише замовити товар, а оплатити товар можна, натиснувши всього одну кнопку — зручно і швидко.
  • Читайте в цій статті, як оплатити товар за допомогою Ківі гаманця. Яка оплата краще — через Ківі або Яндекс гаманець?
  • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, то прочитайте статтю на нашому сайті, як це можна зробити, не витрачаючи багато часу. Також ви можете зареєструватися самостійно, якщо подивитеся відеоінструкції по цьому посиланню.

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою: інструкція

Отже, ви вже знаєте, що хочете купити на найбільшій торговельній площадці, а також зареєструвалися тут, тоді залишається тільки оформити замовлення і оплатити його. Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою? Інструкція:

Натисніть на іконку товару, якщо ви перебуваєте в загальному пошуку. Якщо ви вже на сторінці товару, тоді відразу натиснути на кнопку «Купити».

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою: інструкція

На наступній сторінці перевірте деталі замовлення. Ви повинні були вибрати колір і розмір товару, а також на цій сторінці вказана домашня адреса — перевірте чи все правильно заповнено. Потім натисніть «Оформити та оплатити».

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою: оформлення замовлення

Наступна сторінка — це вибір способу оплати. Тут натисніть на іконку Ківі гаманця, нижче введіть номер телефону (він є номером ківі гаманця) і виберіть «Оплатити зараз».

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою: процес оплати
Продовжити».
Як оплатити товар на Алиэкспресс через Ківі гаманець російською мовою: оплата з гаманця

Після цього ви побачите напис, що платіж пройшов успішно. З Ківі гаманця зручно оплачувати, так як система сама дає підказки, що і куди вводити, що і коли робити. Тепер ваш товар оплачений, залишиться тільки чекати підтвердження оплати і потім доставки товару у ваше місто.

Оплата Алиэкспресс через Ківі гаманець: комісія

При оплаті товару на Алиэкспресс через Ківі гаманець комісія не стягується, якщо оплата відбувається в доларах. Але як відомо, останнім часом всі ціни для росіян переведені в рублі, тому ви заплатите 2,5% комісії. Крім цього при конвертації валют з Ківі гаманця спишеться трохи більше грошей, ніж при оплаті іншим способом. Так відбувається з-за того, що курс валюти на Алиэкспресс відрізняється офіційного банківського.

Як прив'язати Ківі гаманець до Алиэкспресс?

Спочатку вам потрібно зареєструватися в системі Ківі за цим посиланням. Натисніть у правому верхньому куті «Створити гаманець».

Як прив'язати Ківі гаманець до Алиэкспресс: реєстрація

Далі дотримуйтесь інструкції на сайті. Коли ви створите гаманець, він буде прив'язаний до вашого номера телефону. Щоб прив'язати Ківі гаманець до Алиэкспресс, спеціально робити нічого не потрібно. На торговому майданчику все відбувається в автоматичному режимі під час першої оплати замовлення з Ківі гаманця.

Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: що краще?

Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: що краще?

У списку можливої оплати на Алиэкспресс є оплата Яндекс гаманцем. Ви можете вибрати, оплачувати Ківі або Яндекс системою. Але для початку давайте розберемося, що краще: Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс. В обох цих систем є свої плюси і мінуси.

Варто відзначити плюси обох систем. До них відноситься наступне:

  • Процес оплати моментальний — в пару кліків.
  • Поповнити рахунки даних гаманців можна в терміналах, які знаходяться в банках, супермаркетах та інших місцях обслуговування людей.
  • Спосіб оплати через електронні гаманці популярний серед тих людей, які не хочуть показувати на весь інтернет дані своєї пластикової карти.

При оплаті Яндекс.Грошима мінусів немає. При оплаті замовлень з Ківі, є деякі недоліки:

  • Процес оплати підтверджується за допомогою СМС-повідомлення. Він займає деякий час.
  • Якщо ви будете виробляти повернення товару, то гроші повернуться на доларовий рахунок Ківі, що може бути не зовсім зручно.
  • Багато мобільні оператори стягують комісію при поповненні гаманця з номера телефону.
  • Деякі регіони нашої країни не мають можливості користуватися для оплати на Алиэкспресс Ківі гаманцем, наприклад, Крим.

Незважаючи на наявність всіх цих недоліків, багатьох покупці Алиэкпсресс все одно вибирають Ківі систему для оплати товару. Це пов'язано з тим, що не хочеться відкривати новий гаманець, наприклад, в системі Яндекс або вважають його більш надійним та зручним.

Відео: Як оплатити алиэкспресс через ківі?