Інтернет магазин КупиВип: як завантажити мобільний додаток на телефон? Як отримати знижку 10% на першу покупку через мобільний додаток в інтернет магазині КупиВип?

Встановіть безкоштовний додаток КупиВип на смартфон або Айфон, і насолоджуйтеся модним шопінгом.

Інтернет-магазин КупиВип — це один з лідерів ринку в Росії, який успішно займається електронною комерцією. Він пропонує брендові речі для модників і модниць нашої країни з гідним цінами.

  • Мобільну версію сайту використовують більше 1 мільйона унікальних користувачів.
  • З них більша частина заходить на сайт за допомогою Айфона.
  • Покупки через мобільний додаток — це зручно. Можна постійно відслідковувати акції і моніторити нові пропозиції від компанії.
  • Щоб своєчасно реагувати на вподобані пропозиції від улюблених брендів, потрібно встановити мобільний додаток до собі на телефон. Як це зробити, читайте нижче.

КупиВип: як завантажити і встановити мобільний додаток на телефон Айфон?

У мобільного додатка КупиВип зручний інтерфейс і інтуїтивна навігація. Користувач може встановити фільтри, щоб шукати товари тільки з 90%-ою знижкою. Замовляти через мобільний додаток зручно, так як можна вибрати способи доставки і оплати. Повідомлення про нові акції приходять в ненав'язливій формі.

Важливо: До ексклюзивних акцій доступ мають тільки користувачі мобільного додатку.

Тому, якщо ви любите вигідний шопінг на КупиВип, тоді потрібно завантажити і встановити мобільний додаток на телефон Айфон. Встановити додаток на iPhone можна двома способами: через персональний комп'ютер, використовуючи iTunes або за допомогою телефону через Wi-Fi, 3G або 4G. Інструкція установки програми через ПК:

КупиВип: як завантажити і встановити мобільний додаток на телефон Айфон?

Зайдіть на сайт КупиВип, авторизуйтеся і прокрутіть повзунок вниз сторінки. Натисніть на активне посилання «Завантажити в App Store».

КупиВип: як завантажити і встановити мобільний додаток на Айфон?

Сайт перенаправляє вас на сторінку iTunes. Ця програма дозволяє організувати роботу на ПК з наявним арсеналом «яблучних» пристроїв. Скачайте цю програму, натискаючи на кнопку під іконкою сайту. Потім запустіть її на пристрої.

Як завантажити і встановити мобільний додаток на телефон Айфон?

Тепер відкрийте в лівій верхній частині вікна Програми перейдіть по вкладці «App Store». У магазині додатків, знайдіть КупиВип, відкрийте його, і натисніть кнопку «Завантажити». Всі завантажені програми з'являться у вкладці «Мої програми».

КупиВип: як встановити мобільний додаток на телефон Айфон?

Тепер переходите до процесу копіювання необхідного додатки на телефон:

Підключіть телефон до програми за допомогою Wi-Fi або USB-кабелю. Коли ви побачите зображення пристрою в програмі, значить, воно вже визначено. Натисніть на цю іконку, щоб перейти в меню.

КупиВип: як завантажити мобільний додаток на телефон Айфон?

У лівій частині вікна відобразиться вкладка «Програми», натисніть на неї. З'явиться весь розділ ваших програм і додатків. Знайдіть потрібну програму і натисніть «Установка».

КупиВип: завантажити та встановити мобільний додаток на телефон Айфон?

Через декілька секунд, ви побачите це додаток на одному з робочих столів. Ви можете перемістити його в будь-яку папку або залишити на робочому столі. Обов'язково синхронізуйте додаток, натиснувши в правому нижньому куті «Застосувати» і «Синхронізувати». Установка завершена!

КупиВип: завантажити та встановити мобільний додаток на Айфон?

Інструкція, як встановити додаток через інтернет-з'єднання:

  • На телефоні запустіть програму App Store.
  • Знайдіть у списку додаток КупиВип. Зараз воно безоплатне, тому ціни поруч не буде. Відразу натискайте на кнопку «FREE».
  • Потім натисніть «Install».
  • Введіть пароль, і програма почне встановлюватися на ваш гаджет.

Вибирайте будь-який зручний шлях установки програми для себе і насолоджуйтеся модним і сучасним шопінгом.

КупиВип: як завантажити і встановити мобільний додаток на телефон Андроїд?

Андроїд — це ОС для телефонів, планшетів та інших пристроїв. Встановлюється вона тільки на телефонах з функцією ПК, тобто на смартфонах. Щоб встановлювати додатки для Android, необхідно завантажити на телефон Play Market. Потім зайдіть в цей віртуальний магазин, знайдіть потрібну програму і встановіть собі на телефон.

Інструкція, як завантажити і встановити мобільний додаток КупиВип на Андроїд телефон:

Зробити це можна за допомогою сайту КупиВип. Зайдіть на головну сторінку, і прокрутіть повзунок вниз. Натисніть на кнопку «доступний в Google Play.

КупиВип: як завантажити і встановити мобільний додаток на телефон Андроїд?

Сайт перенаправляє на сторінку віртуального магазину. Натисніть на зелену кнопку «Встановити».

КупиВип: завантажити та встановити мобільний додаток на телефон Андроїд?

Як отримати знижку 10% на першу покупку через мобільний додаток в інтернет магазині КупиВип?

Знижки, акції і розпродажі — це улюблені слова для любителів робити покупки. КупиВип піклується про своїх покупців і постійно пропонує вигідні пропозиції. Як отримати знижку 10% на першу покупку через мобільний додаток в інтернет магазині КупиВип?

Щоб отримати знижку при першому замовленні через мобільний телефон, покупцеві КупиВип практично нічого робити не потрібно — тільки насолоджуватися покупками. Суму знижки ви побачите при купівлі товару. Ціна вже буде відображатися на сайті зі знижкою.

Як отримати знижку 10% на першу покупку через мобільний додаток в інтернет магазині КупиВип?

Крім цього, при першому замовленні компанія подарує вам купон на 500 рублів. КупиВип — це вигідно, зручно, модно і сучасно! Такий сервіс сподобається всім модникам і модницям.

Відео: Завантажити додаток KUPIVIP.RU та отримай 10% знижку!