Інтернет магазин KupiVip: як увійти в особистий кабінет?

Купи Віп — це нова бізнес-модель для Росії. Зареєструйтесь на сайті та здійснюйте вигідний шопінг.

Шопінг на KupiVip — це нестандартна бізнес-модель для нашої країни, яка пропонує товари і послуги преміум класу за клубними цінами. Купи Віп постійно розширює свої можливості і пропонує все більше модних товарів за вигідними цінами.

  • Цей ресурс є справжньою знахідкою для тих людей, які шукають високоякісні речі від відомих брендів за вигідними цінами.
  • Щоб було зручно використовувати сайт для покупок, необхідно зареєструватися і увійти в Особистий кабінет.
  • У Особистому кабінеті відображається різна корисна інформація про бонуси, замовленнях. Також тут можна підписатися на розсилку новин, вибрати бренди, щоб отримувати на пошту інформацію про знижки та акції.

Вхід в особистий кабінет на Купи Віп

Щоб увійти в особистий кабінет, потрібно спочатку зареєструватися на сайті. Цей процес простий: ви придумуєте пароль, введіть його і адреса електронної пошти у спеціальну форму. Потім відкриваєте пошту і підтверджуєте реєстрацію.

Вкладка «Реєстрація» знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки сайту. Натисніть на неї, щоб відкрити форму.

Вхід в особистий кабінет на Купи Віп — реєстрація
Вхід в особистий кабінет на Купи Віп — спеціальна форма для реєстрації

Натисніть на вкладку «Особистий кабінет», яка знаходиться вгорі сторінки, праворуч.

Вхід в особистий кабінет на Купи Віп — вхід в особистий кабінет

Після цього відкриється ваш особистий кабінет з усіма можливостями.

Вхід в особистий кабінет на Купи Віп — особистий кабінет з усіма можливостями

Офіційний сайт КупиВип дуже зручний для використання. Тут ви можете знайти улюблений бренд і купити одяг, взуття або аксесуари цього бренду. На сайті зроблено все для комфорту покупців: зручний пошук, простий особистий кабінет, величезний вибір брендів та асортимент товарів. Крім цього тут проводяться розпродажі, пропонуються знижки і діють вигідні акції.

Відео: KupiVIP.ru : інструкція по застосуванню.