Ламода — пункти самовивозу, видачі і повернення товару: адреси. Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Москві і Санкт-Петербурзі?

Пункти самовивозу Ламода є в багатьох містах Росії. Читайте статтю, і дізнайтеся, чи є така точка у вашому місті.

Ламода — це інтернет-магазин, який відомий в Росії і країнах ближнього зарубіжжя. Любителі здійснювати онлайн покупки із задоволенням роблять шопінг на цьому сайті, купуючи модні товари, сезонні новинки зі знижками та акціями.

 • Подобається покупцям і зручний сервіс інтернет-магазину: простий інтерфейс, швидке оформлення замовлення, центр підтримки з грамотними менеджерами, безкоштовна доставка та пункти самовивозу.
 • Якщо ви хочете зробити замовлення на Ламода вперше, прочитайте інструкцію на сайті, як це зробити правильно.
 • Ви можете зателефонувати менеджерів за телефонами безкоштовно: для жителів Москви: +7 (495) 134-00-40, для регіонів: 8 800 333-14-48, для Білорусі: +375 (17) 388-04-09.

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Москві?

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Москві?

В даний час багато покупців товарів на Ламода вибирають в якості доставки — пункти самовивозу. У цих спеціалізованих відділах товар можна забрати самостійно, попередньо примірявши, і якщо річ не підходить, то повернути. Такі пункти є в багатьох містах Росії.

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода?

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Москві? Інструкція:

 • Зайдіть на головну сторінку інтернет-магазину Ламода. Прокрутіть сторінку повзунком вниз. У стовпці «Допомога» натисніть «Умови доставки».
 • Перед вами відкриється сторінка з інформацією про доставку. В поле «місто» наберіть «Москва».
 • Поставте крапку біля рядка «Самовивіз».
 • Потім поставте галочку в обраних властивості та пунктах видачі. Відкриється карта зі значками — це складські приміщення. Натискайте на ці піктограми і ви побачите адреси пунктів видачі товарів.
Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів в Москві?

Тепер вам потрібно тільки вибрати зручний пункт видачі, подивитися його час роботи і можна робити замовлення, і їхати його забирати.

Як дізнатися в якому пункті видачі Ламода можлива примірка і повернення товару?

Кожна модниця перед придбанням нової речі, хоче її спочатку приміряти. Адже цікаво побачити, як сукня, спідниця, блузка будуть сидіти на фігурі, і буде підходити колір до загального образу. Тому перед замовленням товару, завжди виникає питання: як дізнатися в якому пункті видачі Ламода можлива примірка і повернення товару?

Як говорилося вище, потрібно при пошуку пункту самовивозу, поставити галочки у властивостях, коли з'явиться карта міста з магазинами Ламода. Де потрібно поставити галочки, щоб ви могли приміряти річ і повернути, якщо вона вам не підійде, вказують стрілки червоного кольору.

Як дізнатися в якому пункті видачі Ламода можлива примірка і повернення товару?

Коли ви відзначите необхідні властивості, перед вами з'являться на карті значки з пунктами. Натискайте на них і вивчайте адреси та іншу інформацію.

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Санкт-Петербурзі?

Санкт-Петербург — великий місто, і модниці, які живуть у ньому також люблять купувати товари на Ламода. Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Санкт-Петербурзі? Зробити це просто:

 • Відкрийте головну сторінку сайту.
 • Прокрутіть повзунок вниз. У стовпці «Допомога» натисніть «Умови доставки».
 • Перед вами відкриється сторінка з інформацією про доставку. В поле «місто» наберіть «Санкт-Петербург».
 • Поставте крапку біля рядка «Самовивіз».
 • Потім поставте галочку в обраних властивості та пунктах видачі. Відкриється карта міста зі значками — це складські приміщення. Натискайте на них і ви побачите адреси пунктів видачі товарів.
Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в Санкт-Петербурзі?

У що з'явилася вкладці ви знайдете час роботи спеціальних точок в Санкт-Петербурзі, номер телефону та іншу корисну інформацію.

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в інших містах і регіонах Росії?

Якщо ви живете не в Москві і не в Санкт-Петербурзі, не турбуйтеся. У багатьох інших містах нашої країни також є пункт самовивозу товару Ламода. Треба тільки дізнатися, чи є ці точки в вашому місті чи ні.

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в інших містах і регіонах Росії? Зробіть наступні кроки:

 • Перейдіть з головної сторінки у вкладку «Умови доставки».
 • В поле «місто» впишіть свій населений пункт.
 • Позначте точкою біля рядка «Самовивіз». Перед вами відкриється карта міста з пунктами видачі.
Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в інших містах і регіонах Росії?

Якщо властивості у вікні на цій карті є рядки «Можливість примірки» і «Повний або частковий відмова від товару», ставте галочки навпроти них. Це значить у вашому місті є спеціальні відділи для самовивозу товару на Ламода. Якщо такі рядки відсутні, у вашому місті цих пунктів немає.

Як визначити адреси пунктів самовивозу, видачі та повернення товарів Ламода в інших містах Росії?

Не турбуйтеся, якщо у вашому населеному пункті немає пунктом самовивозу товарів з Ламода. Ви можете замовити доставку кур'єром або на пошту вашого міста.

Відео: Lamoda TV #76 Lamoda являє TOPMAN