Ламода: як подивитися, перевірити статус замовлення? Статуси замовлень інтернет магазину Ламода

Дізнаємося стан замовлення на Ламода, відстежуємо посилку.

Купувати в інтернеті легко, веселело і зручно! Адже вибирати речі для всієї родини з Ламода можна де завгодно: вдома, на роботі, в транспорті і навіть зустрічаючись з друзями.
Ламода надає можливість вибирати, як в браузері комп'ютера, так і в мобільних додатках.
Шопінг з Ламода це вигідно, зручно і комфортно!

Ламода: як подивитися, перевірити статус замовлення?

Для тих, хто вперше вирішив відвідати сайт Ламода ми пропонуємо ознайомитися з відео інструкцією про реєстрацію та здійсненні першого замовлення в браузері (дивіться нижче).

Відео: Як зробити замовлення на Lamoda.ru?

Для тих, хто бажає встановити мобільний додаток і замовляти через нього, створена спеціальна стаття інструкція з покроковим описом і фото.

Залишилися питання? Ви завжди можете задати їх співробітникам Ламода за телефонами:

  • +7 (495) 134-00-40 Для дзвінків з Москви
  • 8 800 333-14-48 Безкоштовні дзвінки з регіонів

В онлайн-чаті розташованому в правому нижньому куті.

А також в Viber, WhatsApp, Telegram за номером +7 (915) 079-33-11 (Чат працює з 9:00 до 21:00 (МСК)).

Ця стаття присвячена статусів замовлень на Ламода. Що означає кожен статус, і на якому етапі знаходиться доставка товару.

Як зробити замовлення на Lamoda.ru?

Статуси замовлень інтернет магазину Ламода

При створенні замовлення на Ламода ми обов'язково рекомендуємо пройти процес реєстрації. Це допоможе в майбутньому відстежувати стан замовлення, а також отримувати спеціальні пропозиції для зареєстрованих користувачів.

Дізнатися про статус замовлення, а також, на якому етапі знаходиться доставка, можна в особистому кабінеті, в розділі Мої замовлення.

Після створення замовлення і його підтвердження в розділі Мої замовлення з'явиться створений замовлення. Протягом деякого часу (найчастіше протягом декількох хвилин) з вами зв'яжеться співробітник магазину для підтвердження замовлення.

Статуси замовлень інтернет магазину Ламода

Наступний етап — надійде смс-повідомлення про те, що ваше замовлення передано в службу доставки. Ця ж інформація з'явиться у вашому особистому кабінеті.

За фактом прибуття замовлення клієнта надходить додатковий смс-повідомлення про те, що замовлення очікує в пункті видачі або дзвінок від кур'єра для погодження отримання замовлення.

Ламода: як подивитися, перевірити статус замовлення?

Для того щоб самостійно відстежити рух посилки вам необхідно вибрати у зазначеному нижче списку службу доставки яку ви вибрали і ввести номер замовлення в пошуковий рядок.

Для Пошти Росії буде потрібно ввести ідентифікатор посилки (вказується після відправлення).

  • Pony Express
  • DPD
  • PickPoint
  • Pick-up.ru
  • SPSR
  • Пошта Росії
  • Hermes Russia

Також варто відзначити, що стан замовлення, терміни доставки та інші запитання можна поставити за телефоном, у чаті, на е-мейл [email protected] співробітникам Ламода. Відповідь надійде в максимально короткі терміни.

Ламода: як подивитися, перевірити статус замовлення?

Сподіваємося, ця стаття була корисною і відповіла на всі ваші запитання. Якщо ні — пишіть ваші запитання в коментарях — ми обов'язково допоможемо розібратися у всіх тонкощах електронних покупок!

Відео: lamoda мобільний додаток