Ламода — доставка замовлення поштою Росії післяплатою: умови, відгуки. Як відстежити посилку з Ламода поштою?

Доставка поштою на Ламода зручна для кожного покупця. Читайте статтю, щоб знати, як оформити замовлення і отримати його поштою.

Купувати товари в Ламода вигідно і зручно. Фахівці інтернет-магазину роблять все необхідне для того, щоб покупці купували вироби дешево, швидко та якісно.

 • Покупці можуть скористатися різними способами доставки в цьому інтернет-магазині.
 • Одним з найпопулярніших способів є доставка поштою Росії.
 • Якщо ви оплачуєте вартість товару заздалегідь (ще до доставки), то на пошті не потрібно платити при отриманні посилки.
 • Термін доставки складає від двох до п'яти днів. Якщо вартість замовлення ви не сплатили наперед, тоді на пошті отримання товару буде відбуватися післяплатою. Як правильно все оформити і які діють умови, читайте в цій статті.

Ламода — доставка замовлення поштою Росії післяплатою: умови

Ламода — доставка замовлення поштою Росії післяплатою: умови

У вас перший шопінг на Ламода? Прочитайте інструкцію, як правильно зробити перше замовлення. Також ви можете зателефонувати менеджерам компанії з безкоштовної телефонної лінії: для жителів Москви: +7 (495) 134-00-40, для регіонів: 8 800 333-14-48, для Білорусі: +375 (17) 388-04-09.

Під час оформлення замовлення ви повинні вибрати спосіб доставки. Багато покупців воліють пошту Росії. Умови доставки замовлення на Ламода поштою Росії післяплатою:

 • Вартість доставки залежить від вашого населеного пункту і від суми замовлення.
 • В оплату післяплати входить комісія пошти у розмірі 2%.
 • Якщо ви зробите передоплату у компанії при замовленні, то комісія стягуватися не буде.
 • На пошті товар буде перебувати не більше 10 днів. Після закінчення цього терміну здійснення відправиться назад компанії-відправнику.
 • Покупець при отриманні посилки оплачує вартість товару готівкою.
 • Примірка і відмова, як при доставці кур'єром, відсутня.

Доставка поштою зручна тим, що ви можете забрати посилку в зручний для вас час. Кур'єр ж буде чекати лише кілька хвилин.

Ламода — замовлення поштою: оформлення

Ламода — замовлення поштою: оформлення

Спочатку ви повинні увійти в свій профіль. Якщо у вас ще немає аккаунта в цьому інтернет-магазині, зареєструйтесь. Покрокове оформлення замовлення поштою на Ламода:

1.Після вибору товару, помістите його в корзину.

Ламода — замовлення поштою

2. Потім натисніть на оформлення замовлення.

Ламода поштою: оформлення замовлення

3. Після заповнення всіх граф, натисніть на оплату при отриманні.

Компанія Ламода — замовлення поштою: оформлення

4. Наступним кроком виберіть доставка поштою Росії. Якщо на попередньому кроці ви не натиснете оплату при отриманні, а оплату карткою або через термінал, тоді на пошті не потрібно платити за замовлення.

Як замовити на Ламода взуття поштою?

Як замовити на Ламода взуття поштою?

Замовити на Ламода взуття поштою також просто, як і одяг та інші товари. Додайте позиції у кошик, оформіть замовлення, здійсніть оплату і виберіть спосіб доставки. Через 2-5 днів виріб буде доставлено в поштове відділення вашого міста. Вам тільки потрібно буде прийти і забрати посилку.

Як відстежити посилку з Ламода поштою?

Як відстежити посилку з Ламода поштою?

Статус замовлення відображається в особистому кабінеті. Також можна відстежити посилку з Ламода поштою на офіційному сайті цієї служби доставки. Для цього виконайте такі кроки:

 • Відкрийте офіційний сайт пошти Росії.
 • У поле на головній сторінці сайту введіть поштовий ідентифікатор. Натисніть «Знайти».
 • На сторінці буде відображена інформація про місцезнаходження посилки.

Додаткову інформацію про місце знаходження посилки можна дізнатися, якщо написати на електронну адресу компанії ([email protected]) або в центрі підтримки покупців.

Служба підтримки клієнтів: телефон

Якщо виникають які-небудь питання по доставці або знаходження посилки, зателефонуйте на телефон служби підтримки клієнтів Ламода: доруглосуточно +7 (495) 134-00-40з Москви, 8 800 333-14-48з регіонів. Служба підтримки пошти Росії відповідає за таким телефоном: 8-800-2005-888.

Ламода — доставка замовлення поштою Росії: відгуки

Ламода — доставка замовлення поштою Росії: відгуки

Аміна, 25 років

Мій перший досвід на Ламоде — покупка була вдалою. Я вирішила замовити доставку поштою і не пошкодувала. Удень я працюю, буває навіть до пізнього вечора. Кур'єр з товаром міг би мене не дочекатися. На пошті зручно те, що я прийшла за посилкою в зручний час. Додало плюсів приємне обслуговування працівниками пошти.

Ігор, 29 років

Вже багато років купую товар на Ламода. Завжди замовляю поштою. Особисто для мене це зручний спосіб доставки. Завжди оплачував товар відразу при замовленні карткою, але в останній раз вирішив обрати накладний платіж. Теж зручно і просто: товар прийшов, я заплатив готівкою і забрав посилку. Єдине, довелося заплатити 2% плюс до вартості виробів, але це дрібниця.

Олена, 31 рік

Пошта Росії працює акуратно. Товар з Ламоды прийшов в коробці — рівною, чистою, без вм'ятин. Всередині коробки перебував чек і накладна. Єдиний мінус цього способу доставки полягає в тому, що на пошті довелося стояти в черзі за отриманням посилки близько 10 хвилин. Але це відбувається, напевно, тільки в моєму населеному пункті, так як у нас працює одне відділення пошти, друге було закрито на ремонт. Решта все сподобалося: оплата післяплатою, акуратно укладені речі в коробці.

Відео: Інтернет магазин одягу від Lamoda