Ламода — якщо нічого не підійшло: скільки платити? Ламода: чи можна відмовитися від товару, якщо нічого не підійшло?

Зробити повернення товару на Ламода просто. Читайте корисну інформацію у цій статті.

Багато жителів нашої планети замовляють товари в інтернеті. Це зручно, швидко і комфортно. Популярністю користуються великі інтернет-магазини. Ламода — це відомий рітейлер на ринку модного одягу не тільки в Росії, але і в країнах ближнього зарубіжжя.

  • Всі модники люблять шопінг в Ламода за те, що тут величезний асортимент, товари від відомих брендів, швидка власна доставка і можливість відмови від замовлення, якщо одяг або взуття не підійшли.
  • Речі не підійшли за розміром або ви просто передумали їх купувати? Скасувати замовлення на Ламода просто.
  • Читайте в цій статті, як відмовитися від товару, що потрібно робити і до кого звернутися, якщо щось не виходить. Якщо ви цікавитеся цим інтернет-магазином, тоді вам потрібно спочатку зареєструватися. Прочитайте статтю на нашому сайті, як це правильно зробити.

Ламода: чи можна відмовитися від товару, якщо нічого не підійшло?

Ламода: чи можна відмовитися від товару, якщо нічого не підійшло?

Якщо ви спочатку приміряли речі, потім відпустили кур'єра, і після повторної примірки зрозуміли, що річ все-таки не підходить, тоді доведеться оформити повернення товару. Як відмовитися від товару, якщо нічого не підійшло? Інструкція:

  • Ви маєте право звернутися з поверненням протягом 14 днів з дня покупки.
  • Зайдіть в розділ ваших замовлень, виберіть меню та товар, який ви хочете повернути.
  • Заповніть заяву в режимі онлайн на сайті Ламода. Як заповнити цю заяву, читайте в цій статті.
  • Роздрукуйте заповнену заяву на принтері і підпишіть його.
  • У посилку з поверненням вкладіть чек, підписану заяву та саму річ.
  • Надішліть посилання і дочекайтеся СМС про надходження повернення на склад. Після цього гроші будуть переведені протягом 10 днів.

У Ламоде все передбачено для зручності покупців — примірка перед покупкою, повернення кур'єру, якщо щось не підійшло і повернення товару поштою або іншим способом протягом 14 днів.

Ламода — якщо нічого не підійшло: скільки платити?

Ламода — якщо нічого не підійшло: скільки платити?

Платити в Ламода за повернення не потрібно. Вам доведеться оплатити послуги кур'єра, 150 рублів або трохи більше. Однак, якщо ви посилаєте товар поштою Росії, то вам потрібно оплатити вартість пересилки. Якщо ви самостійно привезете речі на склад компанії, то оплачувати повернення не потрібно. Також ви можете надіслати товар іншими способами. Читайте про це на даній сторінці.

Якщо ви хочете зробити повернення, але у вас виникли ще якісь питання, тоді можна звернутися до консультантів колл-центру магазину за такими телефонами:

Ламода — якщо нічого не підійшло: до кого звернутися?

Відео: Офіційна реклама Lamoda по телевізору