Кредитна бонусна карта покупок Ламода Тінькофф банку: оформлення, відсотки, кэшбэк, нарахування бонусів за покупку на сайті Ламода, оплата покупок, відгуки. Як працює безвідсотковий період кредитної бонусної картки Ламода Тінькофф банку?

Дізнайтеся, як користуватися привілеями карти Тінькофф на Ламода. Як нараховуються бонуси за покупки в інтернет-магазині Ламода.

Зміст

Онлайн-банк Тінькофф відомий користувачам Росії завдяки гарному сервісу. Інтернет-магазин Lamoda теж вже не перший рік працює на ринку країни, популярний, тому що тут можна знайти товар на будь-який смак. Ці два майданчики вирішили для зручності своїх клієнтів об'єднати зусилля і запустити кредитні, дебетові бонусні карти, які можна отримати безкоштовно. Ними можна оплачувати покупки на Lamoda через PayPass. І автоматично отримувати бонуси за оплачені замовлення.

Кредитна бонусна карта покупок Ламода Тінькофф банку: кэшбэк, нарахування бонусів за покупку на сайті Ламода

Бонусна карта Tinkoff

Кредитна бонусна карта покупок Ламода Тінькофф банку: умова кредиту, відсотки, безвідсотковий період

MasterCard World Tinkoff Lamoda має пільговий період 55 діб, за який нараховуються проценти за користування нею. Точніше, якщо клієнт за цей час повністю погасить її, то ніяких відсотків за кредит сплачувати не доведеться.

Вартість обслуговування MasterCard в рік становить — 990 рублів. Процентні ставки варіюються від 23,9 відсотків, до 39,9 відсотків в рік. За випуск карти платити не треба. Максимальна сума, яка виділяється на рахунок — 700 тисяч рублів. Зняття готівки з картки передбачається на банкоматах банків-партнерів. Комісія за зняття дорівнює — 390 рублів до 10 тисяч, ще понад 390 рублів.

Картою Tinkoff можна розплачуватися онлайн або через термінали. Вартість СМС, оповіщають про що відбуваються операції — 59 рублів в місяць.

Є штрафи, якщо ви недобросовісний клієнт і затримуєте обов'язкові платежі за кредитом. Якщо прострочення сталося лише раз, то береться 590 рублів, за дві прострочення — банк знімає 1% від залишку суми і ще додатково 590 рублів. В третій раз стягується №5 + 590 рублів і т. д.

Покупки на Lamoda з картою Tinkoff

Кредитна бонусна картка банку " Тінькофф Ламода: як оформити, активувати?

Оформлення пластику зводиться до онлайн-заявки, так як цей банк працює з клієнтами через всесвітню павутину. Вам треба буде точно вказати свої дані тут і почекати, поки відбудеться процедура схвалення вашої заявки, і кур'єр банку доставить вам MasterCard World Tinkoff додому або в інше місце, де ви заздалегідь домовтеся про зустріч.

Як правило, така процедура проходить дуже швидко завдяки розвиненому сервісу банку Тінькофф. Після отримання картки вам в обов'язковому порядку доведеться провести її активацію, інакше вона буде не дійсна.

Отримати карту Тінькофф

ВАЖЛИВО: Коли співробітник банку принесе вам карту, у вас повинен бути на руках з собою паспорт для підтвердження особи. З цим документом кур'єр зробить ваше фото, щоб не було труднощів у подальшому з погашенням кредиту.

Кредитна бонусна картка банку " Тінькофф Ламода: як користуватися, як накопичувати бонуси?

Після оформлення і активації банківського продукту можна відразу ж починати користуватися картою. Проте всі відразу ж знають, що робити з нею. На рахунку цієї пластикової картки буде певна сума. Нею можна розпоряджатися на свій розсуд. Зокрема — здійснювати покупки в онлайн-магазині Lamoda. Тільки перед цим пройдіть реєстрацію на сайті магазину, так значно легше буде робити замовлення і оплачувати їх.

Тим більше, що за кожне, куплене плаття ви отримаєте бонус у розмірі п'яти відсотків від його ціни. Ці бонуси будуть швидше набігати, якщо ви більше будете витрачати коштів на товар. Однак є і обмеження, що можна отримати більш 6000 балів6000 рублів за певний розрахунковий період.

Дуже зручно, що бонуси за замовлення нараховуються автоматично, вони осідають на карті у вигляді вже звичайних рублів. Один бонус — це один рубль.

Як користуватися картою?

ВАЖЛИВО: Користуватися електронними грошима з карти Tinkoff набагато вигідніше, ніж готівкою. Якщо ви оплачуєте картою інші покупки, то вам на рахунок будуть знову-таки приходити грошові бонуси у розмірі один відсоток від перерахованої суми за товар.

Як поповнювати кредитну картку банку " Тінькофф Ламода?

Поповнення картки можна здійснювати через банківські мережі партнерів. При цьому жодних комісій вам платити не доведеться. На території Росії є понад 300 000 таких банків.

Способи поповнення:

  • перекладом з іншої картки
  • на терміналах банків
  • готівкою в банківських відділеннях.
Як поповнити Тінькофф?
<>ВАЖЛИВО: Дізнатися про заборгованості або суму платежу ви можете безпосередньо на порталі Tinkoff, для цього вам достатньо пройти реєстрацію на порталі, і користуватися своїм кабінетом з комп'ютера або телефону.

Відео: Кредитна бонусна картка банку " Тінькофф Ламода: відгуки