Як оплатити товар з Алиэкспресс в Криму: способи. Як оплатити покупку на Алиэкспресс в Криму через Ківі?

Стаття про те, як правильно оплатити товар для жителів регіону Крим з сайту Алиэкспресс за допомогою Ківі-гаманець або іншими способами.

Давно відомо, що існує проблема з оплатою для замовлень Алиэкспресс в регіоні Крим. Іноді оплата проходить успішно, а іноді провести її зовсім не представляється можливим. Дана стаття написана для того, щоб допомогти розібратися в тому, чому оплата не проходить і як все ж оплатити замовлення, перебуваючи в Криму.

Ківі гаманець — один із способів оплати

Як оплатити покупку на Алиэкспресс в Криму через Ківі?

Процедура оплати замовлення на Алиэкспресс в Криму нічим не відрізняється від оплати в інших містах і регіонах. Якщо оплата все ж не минає, рекомендуємо зробити наступне:

  • завести новий обліковий запис
  • не вказувати в адресі доставки регіон Крим, вказати будь-якої іншої (наприклад, Краснодарський край, залишивши кримський індекс)
  • здійснити оплату з телефону або планшета, а не з пк
Найшвидший спосіб — оплата через додаток

Щоб здійснити оплату покупки на сайті Алиэкспресс через Ківі гаманець, вам необхідно спочатку зареєструвати цей самий гаманець. Процедура реєстрації досить проста. Нижче наведена відео-інструкція, як правильно потрібно це зробити.

Після того, як ви зареєстрували свій номер телефону Ківі-гаманець, ви можете внести на нього кошти і вже після цього робити покупки онлайн.

Отже, тепер ми розповімо вам, як саме оплачувати покупки з Алиэкспресс, використовуючи Ківі-гаманець.

Спочатку зайдіть на сайт Алиэкспресс і виберіть потрібний товар. Натисніть кнопку «Купити зараз», або додайте товар в корзину, щоб оформити замовлення пізніше.

Крок 1. Виберіть одну з цих двох кнопок

Далі ви потрапите на сторінку оформлення замовлення. Спочатку перевірте правильність адреси доставки, потім перегорніть сторінку вниз і виберіть «Інші способи оплати».

Крок 2. Інші способи оплати

Тепер, після того, як ви вибрали інші способи оплати, сайт перенаправляє вас на сторінку з різними варіантами оплати. Одним з них є Ківі-гаманець. Виберіть вкладку з ним і введіть номер вашого гаманця, який ви отримали при реєстрації.

Коли номер буде введений, натисніть «Оплатити».

Крок 3. підтвердження оплати

На самому сайті Qiwi Wallet ви пройдете просту процедуру авторизації, а потім за допомогою смс вас попросять підтвердити оплату. На цьому процедура оформлення замовлення завершена.

Відео: Qiwi-гаманець в Криму

Як оплатити товар з Алиэкспресс в Криму: всі способи і варіанти

Як ви вже здогадалися, здійснювати онлайн-оплату покупок на Алиэкспресс можна не тільки за допомогою картки або ківі-гаманця. Далі ми наведемо можливі варіанти та способи оплати товару з Алиэкспресс для жителів Криму:

  • карта Ощадбанку
  • карта РНКБ
  • Ківі гаманець
  • гаманець Вебмані
  • мобільний платіж

З іншими варіантами, наприклад з Яндекс. Гроші, оплата може не пройти. Точно також як і з картками інших банків.

Процедура оплати замовлення сама стандартна. більш докладно про це йдеться у відео нижче.

Відео: Aliexpress і Крим — проблема з оплатою