Доставляє замовлення Алиэкспресс в Крим? Алиэкспресс — доставка в Крим: умови. Скільки йде посилка з товаром з Алиэкспресс в Крим?

Стаття допоможе тим, хто проживає в Республіці Крим і не може замовити товар з сайту Алиэкспресс.

Алиэкспресс, як і будь-яка інша торгова майданчик великих масштабів співпрацює з самими віддаленими регіонами. І нехай Крим зовсім не є одним з таких регіонів, але спорів він викликав чимало в свій час.

Основними питаннями можна вважати наступні: «Існує доставка з Алиэкспресс в Крим і як правильно записати адресу доставки?». Дана стаття відповість на ці запитання.

Доставляє замовлення Алиэкспресс в Крим?

Так існує доставка в цей регіон насправді? Відповідь однозначно позитивний. Алиэкспресс доставляє товари в Крим, зараз з цим немає жодних проблем, якщо виконані умови, про які ми поговоримо далі в статті.

Алиэкспресс працює практично з усіма регіонами

Алиэкспресс — доставка в Крим: умови

Основною умовою є правильно заповнений адресу доставки. Щоб товар дійшов до вас, в адресі доставки в графі «Країна» необхідно вказувати «Російська Федерація/Russian Federation», а в графі «Місто» — «Other», нижче підписати Krimsky FO.

Що вказати в адресі доставки

Якщо ви все зробили вірно, але через кілька діб замовлення відмінився, а гроші вам повернулися, ймовірно це пов'язано з технічними проблемами на сайті, або ж з якихось причин модератори Алиэкспресс скасували ваше замовлення.

Ось деякі способи вирішення проблеми:

  • поміняйте свій IP з українського на російський
  • оплачуйте замовлення з допомогою гаманця Вебмані
  • вкажіть адресу доставки не в Криму, а потім напишіть продавцю і попросіть змінити адресу доставки на Крим
  • заведіть новий обліковий запис

Можливо, при виникненні проблем дані поради вам знадобляться.

Скільки йде посилка з товаром з Алиэкспресс в Крим?

Якщо ваш замовлення пройшов модерацію, то забрати його ви зможете через 7-30 днів. Все залежить від роботи обраної транспортної служби. Іноді замовлення йдуть довше, але це в тому випадку, якщо ви вирішили скористатися послугами Пошти Росії.

Якщо ви проживаєте в регіоні Крим, відео нижче буде вам дуже корисна.

Відео: Як купувати на Алиэкспресс в Криму в 2017 році?