Серветки для зняття гель-лаку

Манікюр з застосуванням гель-лаку користується сьогодні неймовірною популярністю, адже засіб може триматися на нігтях до 3 тижнів. Проте через цей проміжок часу настає необхідність знімати лак з відрослих нігтів. Серветки для зняття гель-лаку – інновація в індустрії краси, покликана економити час, здоров'я нігтів і нерви сучасних модниць.

Альтернативні варіанти

До винаходу цього пристосування для очищення нігтьової пластини від підлоги використовувалися більш примітивні способи, які вимагають багато часу і зусиль.

 • Перший з них передбачає використання компресів. Для цього на ватний диск наноситься засіб для зняття лаку. Диск слід накласти на нігтьову пластину. Потім поверх диска накладається фольга, яка загортається навколо пальця конусом для створення парникового ефекту. Можна замінити фольгу спеціальними кліпсами. Тримати дану конструкцію слід близько чверті години.
 • Другим методом є механічне спилювання покриття за допомогою фрези. Найзручніше це робити з використанням апарату для манікюру. Багато майстри віддають перевагу саме цей спосіб, оскільки серед них побутує думка про найменший шкоду даного методу. Справа в тому, що механічне видалення гелю може пошкодити лише верхній шар нігтя, тоді як описаний вище компрес завдає шкоди і глибоких шарів пластини.

Переваги використання серветок

Дане пристосування для зняття покриття являє собою багатошарову конструкцію.

 1. Внутрішня сторона представлена у вигляді шматочка еластичною гіпоалергенної тканини, яка просякнута розчинюючим гель-лак речовиною. Крім того, у складі просочення знаходяться корисні компоненти для догляду за нігтьової пластиною і кутикулою.
 2. Поверх тканинного шару розташовується фольга, яка за рахунок ефекту парника допомагає більш ефективно очистити поверхню нігтя.
 3. Кожна серветка має індивідуальну захисну упаковку, на якій вказані її складові та інструкція із застосування.

Використовувати серветки для видалення лаку зручніше з кількох причин:

 • засоби є універсальними, підходять для всіх різновидів лаку для нігтів;
 • не вимагають спеціальних навичок і вправності для експлуатації;
 • є зручним і стильним аксесуаром, доречним в будь-якому місці і ситуації;
 • дозволяють користуватися ними для нігтів не тільки на руках, але і на ногах;
 • економічні у використанні, оскільки однією серветкою можна зняти покриття з декількох пальців.

Рекомендації по застосуванню

 • Перед початком процедури зняття гелевого покриття рекомендується обробити поверхню нігтів грубозернистим пилкою. Це дозволить механічно порушити цілісність лаку і допоможе видалити його набагато швидше.
 • Потім слід взяти серветку в індивідуальній упаковці та роздрукувати її по лінії відриву.
 • Після цього необхідно зняти захисний шар з клейкою частині аксесуара.
 • Потім потрібно надіти кишенька з серветкою на палець таким чином, щоб просочена рідиною частина повністю покрила ніготь.
 • Краї серветки слід заклеїти, щоб зафіксувати її на пальці.
 • Час витримування кожного нігтя становить близько 15 хвилин.

Можна знімати покриття відразу з усіх пальців, хоча комусь зручніше видаляти лак поетапно.

 • Видаляючи серветку з пальця, слід її злегка прокручувати для кращого ефекту.
 • Залишки гель-лаку можна прибрати з нігтів за допомогою апельсинової палички або пушера.
 • У разі необхідності можна дістати використану серветку і начисто витерти ніготь.
 • Після процедури слід вимити руки і нанести живильний засіб для нігтьових пластин.

З технологією зняття гель-лаку за допомогою серветок ви можете познайомитися в наступному відео.

Виробники

Даний продукт, незважаючи на відносно недавнє його винахід, представлений на ринку декількома виробниками. Склад і принцип дії всіх серветок приблизно однаковий, можуть відрізнятися тільки ціна та дизайн упаковки. Численні відгуки модниць і професійних манікюрних майстрів дають можливість виділити найбільш затребувані марки.

Вітчизняний виробник Milv має в своєму асортименті бюджетні великі упаковки серветок, а також дизайнерські лінійки, прикрашені в стилі російської народної творчості (гжели і хохломы). Крім того, фірма випускає компактні коробочки з ароматизованими аксесуарами.

Ще однією недорогий і хорошою маркою можна назвати Krimle. Якість і результат схожі з попереднім товаром, при цьому покупка не вдаряє по бюджету.

Велику упаковку, якої вистачить надовго, можна знайти і у Jess Nails. За твердженням виробника, серветки не тільки здатні ефективно видаляти покриття, але і не шкодять нігтям з-за щадного розчину.

  Аксесуари для видалення лаку від Bluesky добре просочені речовиною, що дозволяє використовувати одну серветку багаторазово. З досвіду деяких користувачів застосування серветок цього бренду навіть не вимагає попереднього підпилювання лакового шару. Однак і ціна такого чудодійного продукту значно вище перерахованих до цього аналогів.