Весільний пучок: класичний, італійський або недбалий?

Кожна дівчинка мріє стати нареченою, коли вона виросте. Дівчинка уявляє, яке буде у неї плаття, туфлі і зачіска. І начебто в голові вже точно є свій конкретний образ. Але коли дівчина ось-ось збирається піти під вінець, виникає паніка. Адже насправді вона досі не знає, чого хоче постати перед нареченим, яку зачіску зробити в цей урочистий день. Якщо ж наречена вибрала сукню, то можна вважати, що півсправи вона вже зробила, бо від сукні в основному і залежить форма і вигляд зачіски.

Існує правило, що зачіска і плаття повинні доповнювати одне одного, і ні в якому разі не перекривати. Не можна купити пишне плаття, і зробити пишну зачіску, це негарно, недоречно і занадто химерно. Образ нареченої повинен бути лаконічним, чуттєвим і ні в якому разі не викликає.

Зачіска нареченої – дуже важливий елемент образу. Якщо сукня дуже об'ємне, скромність зачіски може згладити образ, якщо ж сукню спокійний, стриманий, то обсяг зачіски додасть образу урочистості.

Класичний варіант

Зачіска у вигляді пучка здавна є класикою. Строгий пучок може заспокоїти буйний образ, пишний додасть скромному поряд святковості. Ця зачіска дуже універсальна. Вона підходить будь-якій формі обличчя, і її можна зробити навіть на короткому волоссі. Пучок – неймовірно зручний варіант для урочистого випадку. Волосся в такому вигляді не мішаються, і протягом усього вечора вони будуть виглядати акуратно.

Варіантів пучка безліч. Він може бути дуже строгим і тугим. Є варіанти недбалих пучків з обрамляють обличчя локонами. Його можна розташовувати високо на потилиці, також його можна закріпити внизу біля шиї в композиції з фатою. Модно зараз виконувати не гладкі зачіски з пучком, а недбалі, як би зроблені на швидку руку. В поєднанні з квітами такі варіанти виглядають дуже романтично і по-дівочому.

Якщо зачіска припускає наявність чубчика, то пучок також відмінно з нею поєднується. Чубчик завжди молодить особа, а пучок може надати нареченій з чубчиком строгості.

Є низка рекомендацій і порад для тих, хто вирішив виконати таку зачіску на своїх волоссі.

  • Краса виконання такої зачіски залежить від вдалого розташування пучка. Якщо шия довга, то його можна розташовувати високо. Якщо шия коротка, то пучок розташовують ближче до шиї.
  • Зростання нареченої грає не останню роль. Високій дівчині не варто робити високий і об'ємний пучок. Він зробить її ще вище.
  • Об'ємні зачіски не варто робити мініатюрним нареченим. Це перевантажує не тільки верхню частину, але і весь образ нареченої невисокого зросту.
  • Великі риси обличчя теж повинні зупинити наречену від виконання високого пучки з волосся.

Висота пучка і його обсяг повністю залежать від довжини волосся. Короткі волосся і волосся середньої довжини не дозволять зробити високий, об'ємний пучок, а довгі пасма в пучку досить складно закріпити. Але не буває нічого неможливого, так як волосся завжди можна наростити, а варіантів укладальних засобів, які закріплять волосся нареченої все одно що цемент, величезна кількість.

Для довгого волосся

Здавалося б, на довгому волоссі пучок зробити найпростіше. Це, дійсно, так. З великого обсягу волосся можна зробити пучок, який не вимагатиме додаткових аксесуарів для збільшення його обсягу. Але проблема може виникнути при закріпленні конструкції.

Пучок з довгого волосся можна закріпити високо на потилиці зібравши прямі волосся, закрутивши їх по колу, закріпивши максимальним числом невидимок і лаком з сильною фіксацією. Такий варіант укладання буде найменш деформований, так як він буде спиратися безпосередньо на голову.

Подібна зачіска при її правильному виконанні збережеться до кінця вечора.

Для весільних пучків часто використовують бублики для тонких волосся, щоб сам пучок здавався об'ємніше, а волосся – густішим. Для цього пасма збирають у високий хвіст, надягають на нього бублик і рівномірно розподіляють волосся, закріплюючи їх під ним. Виходить неймовірно красивий класичний пучок, який підійде під класичне пряме весільну сукню.

Якщо образ нареченої передбачається романтичний, то пара випущених прядок і квіти, приколоті у підстави пучка, підтримають таку весільну тематику. Пасма можна залишити прямими, а можна завити на плойку. Квіти можна замінити на перлові прикраси, які вельми лаконічно вписуються в милий, романтичний образ нареченої.

Крім того, для ексклюзивності образу можна заплести волосся з двох сторін в джгути, а потім закріпити все волосся в низький пучок. Можна додати ще більше оригінальності, і після того, як волосся забрані в хвіст, зробити з нього ще декілька джгутів, а потім в хаотичному порядку закріпити їх у пучок. Такий екстравагантний варіант пучка напевно приверне багато погляди, і на весіллі наречена буде під прицілом зачарованих поглядів протягом усього вечора.

Для коротких стрижок

Коротка стрижка не привід відмовляти собі у створенні красивого пучка на весілля. Благо, зараз безліч аксесуарів з укладання такої зачіски, тому без праці можна спорудити прекрасну зачіску – імітацію пучка, звичайно, якщо мова не йде про хлоп'ячої короткій стрижці.

На коротких волосся до плечей цілком можливо зробити гладкий строгий пучок, а також локони можна укласти більш вільно. Останній варіант передбачає наявність хвилястого волосся, які створять об'ємність зачіски.

Високий пучок, природно, не вийде на коротких волоссі, тому потрібно правильно визначити його розташування, а саме: на середині потилиці ззаду, щоб волосся знизу не вибивалися із загальної маси.

Перед створенням зачіски потрібно визначитися, якою буде образ – суворий або романтичний. Строгий передбачає гладко прибрані прямі волосся без зайвих пасом біля скронь, і це класичний варіант. Під такий пучок підійде будь-яке плаття. Пишне додасть суворої зачісці трохи інфантильності. Пряме класичне плаття доповнить строгий образ нареченої, у якої на сімейне життя далекосяжні серйозні плани.

Варіант пучка на короткі хвилясте волосся теж буде дуже вдалим, якщо їх не кріпити занадто туго. Досить буде 3-4 невидимок і невеликої кількості лаку. З одного боку можна сформувати легку косу і закріпити її в кінці, в пучку зібраних волосся.

Італійська укладання

Італійська наречена – зразок жіночності і строгості одночасно. Вона елегантна і водночас романтична. Не тільки образ, але і її зачіска досить скромні, тому італійські укладання на весілля завжди дуже стримані.

Пучок є дуже популярним варіантом в італійських зачісках, особливо ті досить скромні варіанти, в яких немає нічого зайвого. Ідеально зібрані пасма, волосок до волоска – стандарт італійської зачіски.

Для її виконання потрібні неодмінно і укладальні засоби фіксації, і утюжок для створення ідеально прямого волосся. Випрямивши волосся за допомогою спеціального приладу коренів і на половину довжини волосся, необхідно зібрати їх в тугий хвіст. Потім волосся варто зібрати равликом в пучок і закріпити невидимками так, щоб вони були зовсім непомітними. Прикрашають таку зачіску по мінімуму: досить лаконічного гребеня з каменями або невеликих квітів.

Недбалий стиль

Недбалий стиль пучка досі залишається в моді. Звичайно, в такому стилі потрібно знати міру. Якщо створити щось надто недбале, то виглядати на нареченій така зачіска буде неакуратно. Легка ж недбалість у створенні пучка цілком неприпустимо.

Щоб досягти такого ефекту, рекомендується з вечора заплести пару недбалих кос. Волосся на ранок будуть злегка хвилясті, і такий матеріал стане хорошою основою для повітряної зачіски пучка.

Така зачіска виглядає з боку досить об'ємно, тому до неї не підійдуть пишні спідниці і велика кількість блискучих прикрас та аксесуарів. Висота такого пучка може бути різною. Він виглядає однаково красиво як на маківці, так і у шиї.

Недбалий пучок не підійде для надто суворого сукні. Він також не підійде для пишного плаття. Образ буде надто об'ємним, і наречена буде виглядати як святковий торт. Для недбалої зачіски варто вибрати повітряне плаття без кілець, можна дозволити собі невеликий шлейф.

Недбалий пучок не варто накривати фатою зверху. Кращим варіантом буде закріпити її під пучком.

Про те, як зробити недбалий пучок своїми руками, ви дізнаєтесь із наступного відео.

Додаток прикрасами

Є наречені, які замість квітів і шпильок воліють діадеми або тіари. В давні часи такий предмет означав символ влади, і зараз далеко не кожна дівчина одягне на голову корону, хоча в душі майже кожна відчуває себе принцесою. Такий аксесуар просто зобов'язує наречену виглядати бездоганно. Тому і виконання зачіски у вигляді пучка з діадемою або тіарою повинно бути прекрасним.

Діадема як аксесуар може сама задавати стиль зовнішнього вигляду нареченої. Аксесуар чимось нагадує королівську корону. Він важче тіари і являє собою загострену посередині конструкцію. Вона практично завжди прикрашена камінням і візерунками, виконаними з страз. Діадема одним своїм виглядом створює царствений образ, і зобов'язує наречену вести себе як королівська особа. Такий аксесуар чудово підійде для укладання у вигляді пучка, так як діадеми в більшості своїй мають замкнуту конструкцію, яка чудово кріпиться навіть навколо об'ємного пучка волосся.

Тіара – аксесуар, який є давнім перським головним убором. З Персії вона перекочувала на голови грецьких цариць, де міцно закріпилася і стала атрибутом знаті. Цей сучасний аксесуар являє з себе прикраса, обрамила голову, ширина якого однакова по периметру. Виглядає тіара скромніше, вона менш об'ємна. Стиль тіар більш жіночний, навіть дівочий. Їх частіше носили дівчата блакитних кровей.

Тіара в поєднанні з зачіскою пучком виглядає дуже гармонійно на молодий нареченій, особливо в поєднанні з сукнею в грецькому стилі. Такий предмет у вигляді гілки з пелюстками створює романтичний образ мавки.

Варто нагадати, що підбираючи головний аксесуар у вигляді тіари або діадеми, потрібно пам'ятати про те, що прикраси на голові, вухах і на шиї повинні поєднуватися між собою, адже золото ніяк не поєднується з сріблом, а рубінові камені в тіарі будуть зовсім негармонійно виглядати з сережками з топазів.

Додатковими прикрасами зачіски стануть також і квіти. Вони можуть бути штучними, так і живими. Закріплюють їх частіше збоку або ж під пучком. Якщо об'ємна зачіска, не потрібно перевантажувати її великими квітами. Достатньо пари-трійки кущових троянд.

Якщо пучок невеликого розміру, а волосся акуратно зібране, то ось тут може розгулятися фантазії у виборі кольорів. В даному випадку можна вибрати навіть півонії або гербери, але варто врахувати і зростання самої нареченої. На мініатюрній дівчині великий півонія на голові буде виглядати досить комічно, тому у всьому потрібно знати міру.

На досить скромну зачіску пучок вдало підходить такий аксесуар, як невелика вуаль. Вона надає образу загадковості. Такий образ чудово виглядає з вузьким сукнею до середини коліна або литкового м'яза. Стримана зачіска і класичне плаття зі спідницею-олівець заграють новими фарбами з таким аксесуаром, який не дозволить нареченому залишити таку загадкову і інтригуючу своїм поглядом наречену ні на хвилину.

Гарні приклади

Ідей щодо виконання зачіски нареченої у вигляді пучка багато, і кожна наречена неодмінно знайде свій неповторний варіант, який підійде саме їй. Найважливіше – не перестаратися. Безумовно, кожна хоче виглядати просто бездоганно в цей урочистий день. Але за купою навіть самих пишних суконь напевно знайдеться те саме повітряне плаття по коліно, про якому наречена мріяла все життя, а перегорнувши всі варіанти неймовірних зачісок з великою кількістю кучериків і кос, вона побачить той самий зручний, скромний і, безсумнівно, елегантний і жіночний пучок, прикрашений квітами, який вже точно не відверне гостей свята від її чудових, великих, красивих очей.

Наступні приклади укладок підійдуть як для довгих, так і для волосся середньої довжини. Вони не особливо складні, і їх може спробувати зробити будь-яка.

Головне, запастися визначеним набором, який включає в себе невидимки, красиві гребені, вуаль, квіти, тіару і, звичайно ж, набір укладальних засобів, плойку та праска для волосся.

Наприклад, ось такий низький пучок волосся під вуаллю, яку обрамлює вінок із квітів, підійде для довгого спадаючого крою сукні з мереживним ліфом і рукавами.

Пучок, оформлений квітами зверху, створює акцент на самій зачісці. Тому укладання повинна бути виконана ідеально. В іншому випадку пучок можна прикрити фатою, закріпивши її поверх нього під квітами.

Гладкий пучок з вуаллю до середини особи не потрібно перевантажувати аксесуарами. Для такого способу буде достатньо нитки перлів на шиї і перлинних сережок.

Діадема, яка прикрашає голову з зачіскою пучком, також передбачає мінімум додаткових аксесуарів і досить стримане сукню, так як жодна принцеса або королева не дозволить собі відкрите плаття на торжество

Глибоке декольте для такого способу недоречно і виглядає зухвало.

Розташування пучка в такому образі залежить від нареченої. Якщо вона хоче підкреслити тонку і довгу шию, його можна підняти вище. Більш скромний спосіб передбачає низький пучок з декількома пасмами з боків.

Пучок, виконаний з хаотично складених пасм і мінімально прикрашений аксесуарами, чудово підійде для пишного плаття.