Характеристика, сумісність і стихія знака зодіаку Терези

Дата народження людини має великий вплив на його характер, професійні успіхи, а також здоров'я. Від знаку зодіаку багато в чому залежить сумісність чоловіків і жінок з представниками протилежної статі, перспективи шлюбних і любовних союзів.

У даній статті ми розглянемо сузір'я Терезів, характеристику даного знака, його талісмани.

Загальний опис

До Ваг відносяться люди, які народжуються в період з 24 вересня по 23 жовтня.

Сприятливими числами в астрології для них є ті, які можна поледить на 6, а також цифри 2, 7, 8, 15.

Основним символом цього зодіакального знака вважається енергія ян – рівність і спокій.

Характеристика знака говорить, що це скромні, досить привабливі і дуже доброзичливі особи, які ніколи не ображаються на дрібниці і з усіх сил намагаються не зачепити почуття своїх рідних.

З боку чоловіка і жінки, народжені під цим знаком зодіаку, здаються смешливыми, веселими і дуже відкритими, однак, найближчі люди знають, наскільки суперечлива їх натура. Більш того, бувають моменти, коли Ваги просто перетворюються на потвор. При цьому темна сторона представників сузір'я настільки ж страшна, як приваблива світла.

З часом такий дисбаланс приводить до того, що Ваги стають дуже нервовими і навіть злими, тому від них поступово відділяються друзі, для яких незвична і дуже неприємна така зміна. Терези не відрізняються якими-небудь постійністю і в буденному житті – періоди невгамовної активності постійно змінюються затяжний апатією, коли абсолютно ніщо не може зацікавити або захопити цих людей.

Єдине виключення, мабуть, складають книги – читати люди, народжені під цим знаком, люблять завжди і у великій кількості. При цьому вони отримують справжнє задоволення від книг і черпають у них життєву мудрість.

Слід зазначити, що люди такого сузір'я віддають собі звіт у власному непостійності і щиро намагаються приймати максимально продумані рішення. Проте, деколи легко потрапляють під згубний вплив сторонніх людей і починають робити вчинки, які від них очікують інші.

Великий мінус Ваг полягає у повній відсутності у них інтуїції і внутрішнього голосу, що часто призводить цих людей до серйозних помилок.

Стихія і планета-управитель

Ваги відносяться до повітряним знакам, ця стихія наділяє людей такими рисами, як товариськість і високий інтелект. Люди Ваги не проти попрацювати головою, при цьому вони щиро потребу в тому, щоб кожну хвилину ділитися народженими у них думками. Вони живуть в стилі компромісу, тому вміють наводити вагомі аргументи як за, так і проти будь-якої ідеї.

Всі виникаючі проблеми вони воліють вирішувати за допомогою переговорів, при цьому, якщо опонент наводить досить переконливі доводи, то легко змінюють свою точку зору. Можна сказати, що повітряна стихія надає їм раціональність мислення.

Повітряні знаки вміють тверезо оцінювати навколишній світ, на їхні вчинки рідко впливають емоції, вони здатні сприймати, систематизувати і аналізувати різні обсяги інформації і давати об'єктивну оцінку подіям і вчинкам.

Подібні знаки дотримується того принципу, що у всьому має бути своя логіка. Якщо в чому-то немає вибудуваної системи, то такі ідеї спочатку здаються їм нежиттєздатними. Ваги дуже розважливі і завжди можуть поставити себе на місце іншої людини. Їм подобається сам процес інтелектуального дослідження, вони завжди і в будь-який момент відчувають тягу до знань.

Цим знакам менше, ніж яким-небудь іншим, характерно інтуїтивне поведінку. Повітря – стихія чистого розуму, тому люди повітряних знаків повною мірою уособлюють розум і здоровий глузд.

Керує терезами планета Венера. Вже сама назва цього покровителя свідчить про красу і виняткової витонченості, тому не дивно, що своїх підопічних Венера наділяє здатністю дарувати любов, а також цінувати поняття моралі, етики і естетики. Особистості, народжені в осінні місяці, завжди аристократичны, багато уваги приділяють зовнішньому вигляду.

Люди, якими править ця богиня краси, відчувають невгамовну тягу до розкоші, причому в умовах складних фінансових обставин вони віддадуть перевагу бездоганного зовнішнього вигляду, відсунувши на другий план побутові блага.

«Венерианцы», особливо в Терезах, – досить нерішучі особи, які постійно змінюють свою думку. Причому сумніваються вони не тільки оточуючих, але і в самих собі. Під впливом Венери ця риса характеру багаторазово посилюється, і люди стають дуже недовірливими.

Однак, зовні Ваги бездоганні – вони привабливі та елегантні, у них бездоганні манери і тонкий смак. Людям подобається з ними спілкуватися, до Ваг тягнуться, і вони по-справжньому можуть підкорити чимало сердець.

Однак, всередині такі особистості не так гарні – вони завжди сконцентровані тільки на себе і ніколи не приймуть рішення у збиток своїм особистим інтересам, навіть якщо воно допоможе великій кількості інших людей.

Як і їх покровителька Венера, люди цього знаку не мають поняття про межах любові, тому якщо раптом їх образити, то вони можуть стати по-справжньому жорстокими і заподіяти багато болю.

Характер

Терези – це люди з дуже складним характером. У стосунках вони нерішучі і занадто розсудливі. Це означає, що вони мають звичку досить критично ставитися до вчинків своїх близьких, висловлювати свої судження навіть у їх відсутність. У поєднанні з зовнішньої відстороненістю це нерідко призводить до того, що близькі починають вважати Ваг нестерпними, і віддаляються від них. Саме ті якості, які так важливі для побудови ефективних відносин у великому соціумі, створюють серйозні перешкоди в особистому житті.

Чоловіки Ваги

Це харизматичні лідери, вони постійно кимось або чимось керують, їм важливо керувати процесом і уособлювати собою природну владу. Ці знаки не зрозумілі для більшості жінок, проте, дуже привабливі для них, тому нерідко Ваги чоловіки залишають цілу плеяду розбитих сердець.

Легкість в спілкуванні робить чоловіків, народжених під цим знаком, справжніми героями роману в очах жінок, з ними може вийти гарна і захоплююча інтрига, а от у більш серйозних відносинах слід дотримуватися дистанції.

Ваги не терплять ніяких обмежень, вони вимогливі до оточуючих людей, вимагають від них високого інтелекту і ідеальних манер, хоча при виборі кола спілкування в першу чергу приділяють увагу зовнішніми даними. Таких чоловіків можна назвати воістину рідкісними егоїстами.

Жінки Ваги

Ці жінки завжди виглядають бездоганно, найчастіше вони проявляють артистичні і художні таланти, і нерідко самореализуются в одному з напрямків мистецтва. Дівчата цього знака завжди розбираються в останніх тенденціях моди і краси, і часто стають іконами стилю і законодательницами моди. Їх манери бездоганні. Для Ваг важливо справляти хороше враження на оточуючих, і у них це чудово виходить. Вони дуже популярні у представників протилежної статі, часто користуються цим для побудови своєї кар'єри.

Жінки Терези – це хороші подруги, а ось жити в шлюбі з такими дамами дуже непросто. Для них властиво завищувати вимоги до своїх партнерів, причому це стосується як матеріальної, так і моральної складової – будь-який вчинок свого супутника вони неодмінно намагаються оцінити з позиції загальнолюдської етики.

Це не ті жінки, з якими можна домовитися в суперечці, представниця знака ніколи не здасть своїх позицій, навіть якщо для неї самої буде очевидно, що вона неправа.

Народжених під цим знаком часто вважають ідеальними світськими супутницями, але як показує практика, саме такі жінки часто стають справжніми генераторами кар'єри свого чоловіка. Загальновідомо, що майже за кожним успішним чоловіком неодмінно варто жінка, і найчастіше це саме жінка Ваги.

Дитина Ваги

Діти, що з'явилися на світ під знаком Терезів, не переносять конфлікти. Для них чужі будь-які прояви насильства та агресії, вони потребують цілковитої передбачуваності та рівних міжособистісних комунікаціях. Крім того, вони абсолютно не вміють приймати оперативних рішень, тому при будь-якому виборі їм потрібен час на обдумування.

Батькам потрібно постійно розмовляти зі своєю дитиною, кожну ситуацію вони повинні промовляти з позиції моральної сторони вчинку і його можливих наслідків. Таким малюкам потрібно, щоб їм щодня розповідали історії про те, що таке добре, а що таке погано. Якщо вони все це отримують в необхідному обсязі, то дадуть відповідь вдячністю і здатністю виносити власні судження щодо оточуючих людей.

При цьому важливо дотримуватися особистий простір, обговорюючи поведінку. Краще говорити в третій особі, не намагаючись вивести дитину на відвертість.

Сумісність

Ваги – суперечливий знак. З одного боку, Венера наділяє їх здатністю любити, але з іншого, як це не парадоксально, вони досить нечасто бувають щасливі в шлюбі. Для них властиво постійно розмірковувати над кожним висловлюванням і діянням свого партнера, аналізувати його вчинки і слова, шукати у всьому таємний сенс, причому часом не тільки другої, але й третій. Результатом є ревнощі, підозрілість і недовірливість – ці якості неминуче ведуть до краху сімейного життя.

Ваги вкрай вимогливі в любові, і ця властивість дуже часто стоїть на шляху побудови щасливих відносин. Вони мають потребу у відчутті щастя, всепоглинаючого почуття і безоглядної любові, але при цьому самі денно і нощно намагаються віднайти недоліки в своєму партнері і приводи для засмучень у відносинах із супутником.

Ваги мають досить широке коло спілкування, тому й любов часто пишуть по тому ж сценарію, воліючи єдність думок та інтелекту, а не емоційну складову. Повна підтримка коханої людини у всьому – це не про Ваги. З віком такі знаки стають душевно сухими і черствими, вони можуть принижувати і навіть сильно ображати свого близької людини, причому найчастіше вважають, що керуються самими правильними міркуваннями. Будь-яку критику на свою адресу сприймають негативно.

Слід зауважити, що серед представників Ваг є і ті, хто оточує свого супутника життя любов'ю і турботою, але навіть в цьому випадку вони ні на мить не забувають про своїх особистих інтересах і прагнуть вкласти в побудову відносин не більше, ніж розраховують отримати від партнера. Навіть якщо Ваги дуже закохані, вони не жертвують особистим спокоєм і власними бажаннями.

Перші роки спільного життя досить важко проходять для Ваг. Особливо це помітно, якщо вони пов'язали свою долю з різким і напористим людиною. З часом така різниця в характерах, темпераменти і особистих цілях починає згладжуватися, але ще багато років Ваги по старій пам'яті чекають каверзи, нескінченно вимотуючи цією межею себе і своїх супутників.

 • Саме з цієї причини досить рідко складається вдалий союз між двома Вагами – вони обидва дуже сильно коливаються, і найчастіше жоден так і не наважується зробити крок назустріч. А якщо вже вони зважаться на шлюб, то тоді втомлять один одного своїми завищеними вимогами, що призведе до розколу в сімейних відносинах.
 • Союз з представниками Близнюків також не можна назвати вдалим, в такому шлюбі один партнер занадто нерішучий, а інший – занадто мінливий, що ніяк не сприяє встановленню гармонії в сім'ї.
 • Малоймовірний шлюб Ваг з Овнами. Останні, як правило, напористі і невтомні, в той час як Терезам потрібно спокій у відносинах і досконалість у вчинках їх партнера. Це люди з різними темпераментами і очікуваннями від життя, тому у відносинах неминуче виникають сварки. Навіть якщо між ними спалахує іскра, то вона досить швидко згасає, так і не давши розгорітися полум'я. Між цими знаками можлива коротка сексуальний зв'язок, але ніяк не великий і міцний шлюб.
 • Непогано ладять Ваги з представниками знаку Тельця. Це два емоційних людини, які тонко відчувають все прекрасне. Однак, Ваги занадто романтичні, а Тельці надто настирливо намагаються підпорядкувати собі партнера. Це означає, що шлюб малоймовірний. Втім, якщо Терези зможуть впоратися з зарозумілістю свого Тільця, то такі відносини можуть стати тривалими і щасливими.
 • З Раком Терезам ужитися складно. Раки – природжені домосіди, які не люблять зайвий раз покидати рідного дому, а у Вагах вирує невгамовна тяга до подорожей. Раки досить економічні і цінують практичність, а Терезам властиві імпульсивні покупки. Подібна різниця характерів просто не залишає можливості для гармонійного шлюбу, тому якщо любовний союз між цими знаками і трапиться, то навряд чи він приведе до створення сім'ї.
 • Шлюб з Левом можливий у тому випадку, якщо Терези зможуть поступитися, втім, цей знак вміє приходити до компромісів, тому союз між цими знаками може стати досить міцним і щасливим.
 • Дуже важко доводиться Ваг з Дівою, яка часто бувають нудною, і при цьому має виражені диктаторські нахили. Терези ніколи не погодяться на таке ярмо і невпинно будуть шукати віддушини " на стороні. Складно уявити, що люди цих знаків навіть вступлять в легку зв'язок, а вже ймовірність шлюбу і зовсім мінімальна.
 • Зі Скорпіонами у Терезів хороша сумісність, їх сексуальні стосунки можуть бути пристрасними і бурхливими, оскільки між чоловіком і жінкою цих знаків з перших хвилин виникає поле взаємного тяжіння. Під впливом фізичної сторони відносин вони досить часто вступають в шлюб, але сімейне життя не так проста – Скорпіони дуже ревниві, безтурботність Ваг часто приводить їх до сказу. Відносини можуть бути довгими і міцними тільки в тому випадку, якщо Ваги навчаться підкорятися своєму Скорпіону.
 • Стрільці могли б стати добрими супутниками Ваг, але вони люблять зміни у своєму житті. Їм не до вподоби одне і те ж місце, вони часто міняють оточення і рід занять. Для раціональних Ваг важлива логіка і стабільність, вони не можуть зрозуміти безтурботності свого партнера. Якщо знакам вдасться подолати всі ці разноречия, шанси отримати міцну сім'ю будуть досить непоганими.
 • Звик працювати на знос Козеріг не може зрозуміти і прийняти природної ліні свого партнера, крім того, йому не подобається бажання Ваг постійно перебувати у широкому колі спілкування. Надмірна практичність Козерога коробить Ваги, тому можливість, що ці люди почнуть будувати серйозні стосунки, мінімальна.
 • З Водоліями у Терезів, мабуть, найкращі шанси. Обидва знака люблять спілкування, мають багато друзів, у них високе фізичне тяжіння. Прогноз шлюбних відносин між ними найоптимістичніший.
 • Не вийде вдалого шлюбу у Терезів з Рибами. Безумовно, м'якість і чуттєвість Риб імпонує Ваг, але при цьому Ваги прагнуть до повного домінування, а Риби – не ті люди, які терплять таке звернення.

Між ними можливі лише короткочасні зв'язки, не переходять у серйозний роман.

Не можна не приділити окрему увагу і сексуальності представників сузір'я Терезів. Це досить привабливі і привабливі знаки, які швидко захоплюють оточуючих, але при цьому рідко захоплюються самі.

У сексуальному житті все точно так само – ці люди вміють отримувати насолоду від того, що можуть подарувати еротичні відносини, проте, самі віддатися нестримної пристрасті аж ніяк не поспішають. Нерідко Ваги заводять відразу кілька романів, при цьому вони вважають, що керуються не патологічної розбещеністю, а бажанням знайти свого ідеального партнера.

Навіть якщо всі почуття до партнера у Терезів згасли, вони намагаються не відмовлятися від інтимного зв'язку, поки не знайдуть нового партнера. При цьому вони зможуть знайти тисячу аргументів, щоб переконати самих себе в тому, що поки не потрібно розривати зв'язок з дорогим перш людиною. Ваги по своїй натурі м'які люди, і їм буває важко заподіяти зайві страждання тим, хто, на їхню думку, відданий їм.

Досить часто з представниками знаку трапляються любовні та еротичні невдачі, причина знову ж таки в особливості довго міркувати там, де пора б перейти до активних дій. Але люди Терези ніколи не засмучуються після таких провалів, оскільки швидко знаходять нового партнера.

Відповідні професії

Ваги – не ті люди, які можуть з доброї волі вибрати фізична праця. Гідною своєї уваги вони вважають тільки інтелектуальне навантаження, робота руками просто негідна їх. Крім цього, представники цього знаку володіють слабким здоров'ям, тому фізичне навантаження може суттєво зашкодити організму.

Ваги досить часто прагнуть реалізувати себе у підприємницькій діяльності, однак, відсутність хватки і швидкої реакції заважають їм досягати успіху у своїй справі. Терези не відчувають культу грошей, без якого в комерції обійтися просто неможливо.

Оптимально, якщо люди цього знака будуть самореалізовуватися в юриспруденції та законодавстві, а також на будь-яких громадських посадах.

Особистості цього типу мають виражені аналітичні здібності, завдяки чому з них виходять хороші інженери і проектувальники, а, враховуючи вплив Венери і творчий потенціал, багато стають прозаїками. Особливо успішні Ваги, реалізують свої літературні здібності в жанрі фантастики.

Талісмани

В якості захисного талісмана знаки Ваг можуть використовувати невелике колесо, найчастіше його носять у формі кулона. Такий амулет приносить удачу та успіх у грошових справах представникам сузір'я Терезів. Крім цього, колесо уберігає їх від несприятливих зовнішніх впливів і непотрібних сумнівів. Цей знак дозволяє приймати більш зважені і продумані рішення, і використовувати інтуїцію, якої Ваги, зазвичай, не надають належного значення. Такий амулет необхідно завжди і всюди носити з собою.

Купуючи домашнього вихованця, необхідно, щоб тварину було вам до душі, і повною мірою задовольняло всі естетичні запити. Найчастіше це буває кішка, породиста собака або екзотична морська свинка.

А ось з рослин потрібно віддати перевагу кімнатні фіалки або домашнє дерево – вважається, що вони гармонізують внутрішній світ Ваг і дозволяють їм перебувати в повній згоді з власним Я.

Вибираючи талісман, варто зупинитися на відтінках синього – від ультрамарину до морської хвилі, втім, зелені кольори теж можуть надати сприятливий вплив на існування Ваг. Подібна гама дозволяє людям, народженим під знаком Терезів, завжди тримати в руках свою емоційність, надає додаткове чарівність і впевненість у своїх силах.

Одним з найбільш важливих каміння для даного знака вважається алмаз. Саме цей камінь уособлює чистоту помислів і моральну прозорість. Амулети з алмазом здатні наповнити внутрішній дух особливою твердістю і направити у вірне русло. Цей камінь захищає свого власника від будь-якого зовнішнього несприятливого впливу, відводячи несприятливу енергетику ззовні і накопичуючи позитивну.

Особливо необхідний мінерал тим, хто за родом своєї діяльності укладає безліч контрактів і підписує договору. У цьому випадку дорогоцінний камінь дозволяє уникнути гострих ситуацій і донести до партнера всі свої ідеї.

Непоганий для Ваг і турмалін – він уберігає Ваги від двоїстості його натури, дозволяє власнику приймати швидкі і повністю самостійні рішення, робить незалежним від думки оточуючих. Камінь гармонізує внутрішній моральний стан і заспокоює.

А ось самотнім Терезам варто віддати перевагу опалу, який допомагає створити гармонію в любові і особистих стосунках. Ті, хто носить з собою опал, швидко зустрічають свою єдину любов, будують з цією людиною стабільні та здорові стосунки, засновані на спільності фізичних та духовних цінностей. Важливо, щоб такі талісмани купувалися самостійно, ефекту від подарованих не буде.

Вибираючи той чи інший талісман, обов'язково прислухайтеся до себе – вам повинно бути приємно тримати його в своїх руках. Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на підтримку свого талісмана.

Цікаві факти про Вагах

Говорячи про особливості Ваг, не можна не відзначити їх кулінарні пристрасті. Слід мати на увазі, що люди цього знака – справжні гурмани та поціновувачі якісної кухні. Вони живлять велику пристрасть до вишуканих десертів і дорогим витриманим винам з історією.

До правильного харчування і здорової їжі вони ставляться з великим скепсисом. Торти, морські делікатеси і смажене м'ясо з французьким соусом вони їдять з величезним задоволенням, а ось цільнозерновий хліб, парна риба і овочеві супи опиняються за бортом щоденного раціону.

Такі кулінарні пристрасті служать їм погану службу – серед Ваг досить складно знайти худих людей, велика частина з них страждає від надмірної ваги або розплачується за пристрасть до алкогольних напоїв власним здоров'ям. Позбутися від уже з'явилася залежності Терезам вкрай складно – день за днем вона все більше поглинає їх.

Взагалі, Ваги – це слабкі, з фізичної точки зору натури. Якщо в силу обставин вони змушені займатися ручною роботою, то найчастіше у них починає боліти спина, з'являються проблеми з суглобами, і що найнеприємніше, виникають затяжні головні болі, позбутися яких медикаментозно не виходить.

Ну і, звичайно, постійна внутрішня боротьба нерідко доводить їх до депресії і морального виснаження, що в старшому віці може спровокувати психічні розлади.

Знаменитості

Серед Ваг багато відомих у всьому світі людей, які зуміли домогтися визнання в самих різних напрямках. Серед політичних і громадських діячів найбільш відомі президент Росії Володимир Путін, «залізна леді» Британії Маргарет Тетчер, ідеолог руху за незалежність індійського народу Махатма Ганді, а також Дмитро Донський, який теж був народжений під цим зодіакальним знаком.

Вплив повітряної стихії обдаровує Ваги гарним творчим потенціалом, тому серед них чимало людей мистецтва, таких, як знамениті композитори Нікколо Паганіні і Микола Реріх, літератори Михайло Лермонтов, Єсенін, Марина Цвєтаєва, а також Іван Бунін. Багато відомі співаки з'явилися саме під знаком Терезів, серед них Микола Басков, Ілля Лагутенко, а також заслужила всесвітнє визнання Лучано Паваротті.

Маргарет Тетчер
Микола Басков
Лучано Паваротті

Про особливості людей, народжених під знаком Терези, дивіться далі.