Шуби "Меліта"

Про фабриці

Всім відома хутряна фабрика Меліта, бере свій початок ще в 20-ті роки ХХ століття. Тоді вона називалася «Татарське ордена Леніна Хутрове об'єднання імені Хусаина Ямашева».

Фабрика Меліта завжди відрізнялася тим, що вироби проходили всі технологічні цикли на одному підприємстві. Починаючи з вичинки шкір і закінчуючи реалізацією готових хутряних виробів.

Усі шуби Мелиты мають високу якість незалежно від класу вироби. У СРСР ця фабрика надавала спецодяг під час будівництва Баму, одяг солдатам, а також одягала олімпійських спортсменів збірної. В кінці 90-х в Казані було відкрито перший хутряний салон. Сьогодні він є самим великим хутряним центром в країні.

Фабрика Меліта ніколи не здавала лідируючі позиції в хутряній індустрії нашої країни. Продукція цієї компанії реалізується не тільки на території Росії, але і за кордоном. У дизайнерський склад фабрики входять численні переможці та учасники конкурсів міжнародного рівня. Серед них Ірина Крутікова, яка розпочала співпрацю з Мелитой близько 20 років тому.

З останніх новинок можна відзначити легкі шуби, які можна носити і при знаку плюс на термометрі.

У 2007 році на міжнародній виставці в Мілані, колекція Melita-luxury російської Мелиты отримала визнання і високу оцінку європейських критиків і експертів. Особливо була відзначена технологія вичинки шкір. А на батьківщині в 2005 році, ця ж технологія отримала Урядову премію в галузі науки і техніки.

На сьогоднішній день в арсеналі фабрики є як спортивні короткі моделі шуб і хутряних курток, так шикарні довгі моделі в підлогу. Меліта проектує і шиє жіночі шуби для всіх віків і смакових уподобань. Середня ціна хутряного виробу від цієї фабрики становить 100-200 тис. рублів.

Фірмові салони Мелиты знаходяться в Казані, Москві, Новосибірську, Барнаулі, Томську і в Набережних Челнах.

Відгуки

Що стосується історії розвитку фабрики і її нагород, то все стає гранично ясно. Але хочеться зазначити, що даний уявлення про те чи іншому продукті можна отримати тільки при вивченні відгуків на нього. Адже немає нічого правдивіше думки споживачів.

Якщо звернутися до інтернету, можна зустріти дуже велику кількість відгуків про цю фабрики. І потрібно сказати, що більша їх кількість позитивне. У покупців незалежно від категорії товару завжди в пріоритеті якість і вибір. Саме ці критерії оцінюються позитивно більшістю покупців.

Багато жінок відзначають високу якість в тому, що густина ворсу рівномірна, а довжина однакова. І це не тільки перше відчуття при покупці. Навіть при тривалому використанні, якість хутра не змінюється.

Відсутність реклами не змінює відношення до фабрики. Навпаки, багато жінок відзначають саме цей факт.

Щодо моделей знаходиться багато відгуків про те, що навіть мутонові непримітні шуби зроблені дуже якісно, красиво і молодіжно. Це важливо. Саме мутон є одним з найбільш дешевих матеріалів, а значить і доступним. Дані шуби Мелиты розробляють молоді дизайнери, тому таку річ сміливо зможе купити дівчина і буде виглядати чудово.

Крім якості і цілком приємних цін, варто сказати про самих салонах і їх співробітників. Все-таки в хутряних магазинах – це один з основних показників. Гарне освітлення, великий простір і зручне розташування товару – це найбільш часто зустрічаються описи салонів Меліта.

До речі, про аксесуари. Меліта виробляє не тільки шуби, але і дрібні хутряні вироби, такі як шапки.

Всі без винятку жінок відзначають привітність і дружелюбність персоналу, а також їх компетентну допомогу у виборі вироби і підбору аксесуарів до них.