Як клеїти слайдери на гель-лак?

Тенденція прикрашати нігті слайдерами сьогодні є однією з найпопулярніших в нейл-арте. Вони яскраві і красиві, а іноді і зовсім схожі на ручний розпис. Однак, незважаючи на те, що вони з'явилися вже досить давно, користуватися ними правильно можуть далеко не всі. Зупинимося більш детально на тому, як правильно клеїти слайдери на гель-лак.

Особливості матеріалу

Нерідко слайдерами називають всі види наклейок для нігтів, які тільки є у продажу. Однак це саме водні картинки з верхнім захисним шаром і паперовою підкладкою. Вони тонкі, крім шару захисту, мають робочу плівку з нанесеним малюнком. Залежно від різновиду плівка може мати прозорий або кольоровий, а також монохромний фон.

Самі слайдери можуть передбачати повне перекриття всього акцентного нігтя або декорування якій-небудь частині. А тому вони діляться на два типи: фотодизайн і аплікації на прозорому тлі. Процес переносу зображення полягає в знятті плівки з паперової основи та фіксуванні її на поверхні підготовленого для дизайну нігтів. При цьому не має значення колір картинки, ні її ефект, ні розмір.

Слайдери продають наборами, кожен з яких відрізняється певною кольоровою гамою і тематикою. При цьому нерідко парні картинки з симетричним малюнком, що зручно для вибору варіанта під акцентування конкретної нігтьової пластини. Торгові марки виробляють окремі набори для рук і ніг, які відрізняються кількістю слайдерів і їх розміром.

Необхідні інструменти та матеріали

Для роботи з слайдер-дизайном знадобиться плоска кисть і пінцет. Крім того, майстер може підготувати спеціальне гумове копитце, яким зможе подтереть змазаний складу під аква-наклейкою. Варто розуміти, що робочий процес буде включати в себе і етап гігієнічного манікюру. Тому обов'язковими матеріалами і пристосуваннями роботи стануть:

 • сушильна лампа;
 • апельсинова паличка або пушер;
 • манікюрні серветки;
 • знежирювачах;
 • базовий матеріал;
 • фінішне покриття;
Сушильна лампа
Апельсинова паличка
Манікюрні серветки
Знежирювачах
Базовий матеріал
Фінішне покриття
 • шар пігменту для підкладки;
 • декор (за бажанням);
 • накожница;
 • засіб для видалення кутикули;
 • манікюрні ножиці;
 • м'який шліфувальник і пилка;
 • ванна з теплою водою.
Декор
Накожница
Ср-во для видалення кутикули
Манікюрні ножиці
Пилка для поліровки
Ванночка для рук

Готуємо нігті

Марно клеїти слайдери на непідготовлені нігті. Гігієнічний манікюр повинен бути обов'язковим кроком до виконання дизайну. Спочатку нігтям надають потрібну форму і довжину, на них наносять розм'якшує засіб для видалення кутикули. Після цього пальчики опускають у ванну на кілька хвилин, потім насухо витирають і піднімають кутикулу, вичищають птеригий.

Паличкою проходять навколо нігтя, перевіряючи якість роботи, за необхідності знову зрізають те, що обійшли в перший раз. Після цього пальці змащують маслом. Якщо маслом не користуються, приступають відразу до зняття глянцю бафом. Далі, щіткою прибирають опіл, після щітки для цих цілей користуються серветкою і дегідратором. Крім того, нігті знежирюють для посилення чіпкості.

Створюємо підкладку

Картинки не клеять на ненакрашеный ніготь. Відразу оцінюють стан пластин і за необхідності зміцнюють спеціальним складом. Його сушать в лампі. Після цього приступають до нанесення базового шару. Частіше це прозорий склад з характерною липкість. Його наносять тонким шаром, щоб не допустити затікання за бічні валики і кутикулу.

Шар бази сушать в лампі, а потім на нього наносять майбутню підкладку. Як правило, це гель-лак білого кольору, оскільки інші тони будуть спотворювати чіткість і насиченість вихідних тонів слайдера. Однак, якщо фон у аква-наклейки прозорий, його наносять і на кольоровий фон, для чого вибирають пігмент бажаного кольору. Має значення і товщина слайдера: якщо плівка тонка, біла підкладка для неї обов'язкове. Коли стікер плотноватый, йому досить однієї бази.

Клеїти слайдер можна на 4 типи матеріалу: прозору базу, білу базу, топ і ультрабонд. При цьому всі вони дадуть міцне і надійне з'єднання, яке дозволить протриматися наклейки на нігті весь час, поки господиня буде носити манікюр. Однак, якщо захочеться використовувати білу базу, не потрібно наносити два попередніх шару, вона замінить їх обидва.

Повертаючись до покрокової інструкції, зазначимо, що стандартний процес фіксації слайдера буде включати крім шару бази і пігменту ще один шар базового матеріалу. Однак на цей раз сушити його не потрібно, адже саме за рахунок нього і буде триматися аква-наклейка. Наносити матеріал треба обережно і тонко, оскільки при подальшому розправленні картинки його надлишки можуть потекти за межі нігтьової пластини.

Працюємо з картинкою

Існує два варіанти приготування слайдера для дизайну. У першому випадку його вирізують з одного боку за примірною формою основи нігтя і ширині, а потім знімають захисну плівку і опускають в ємність з водою для того, щоб робоча плівка легко відокремилася від паперової підкладки. Однак професіонали у сфері нейл-арту відзначають, що дана методика незручна тим, що при ній можна намочити лицьову сторону етикетки. Це небажано, так як може вплинути на довговічність кріплення.

Кращим варіантом, на їх думку, є зволоження вирізаною картинки на мокрій серветці протягом 30 секунд. Цього часу достатньо, щоб плівка з малюнком відійшла від підкладки. До того ж її лицьова сторона залишиться сухою, що важливо для довговічності дизайну. Її підтягують пінцетом і відразу ж переносять на акцентний ніготь. Можна не переживати, що довжина слайдера більше, ніж у нігтя, адже після сушіння можна буде її зняти, подпиливая край пластини пилкою.Розправляючи слайдер, важливо прибрати якомога більше складочок, що формуються при довгій роботі з плівкою. Після цього покриття сушать в лампі.

Важливо враховувати той нюанс, що під плівкою база, топ або ультрабонд будуть сохнути повільніше, а тому час сушіння можна подвоїти.

Якщо ж не досушити декоративний шар, покриття почне сколюватися вже через пару днів з моменту нанесення.

Щоб слайдер лягав на поверхню рівно, потрібно використовувати в роботі плоску пензлик, виганяючи з її допомогою повітряні кишені, які можуть утворитися при перенесенні. Велике значення при цьому буде грати шар невысушенной підкладки. Потрібно не утапливать картинку, а розправляти її, домагаючись рівномірного і рівного покриття без складок.

Все зайве прибирають щипчиками (біля основи) і пилою (краю). Щоб не спиляти край з картинкою, потрібно тримати пиляння під кутом. Якщо в процесі роботи утворилися дрібні складки, від них можна позбутися праймером. Однак цей склад не так простий і здатний розчинити наклейку повністю. Щоб прибрати тільки складочки, треба ледь торкатися пензлем зі складом робочої поверхні.

Декор і запечатування дизайну

Майстри нерідко воліють надавати слайдеру вигляд ручного розпису. Для цього вони використовують спеціальні акрилові фарби у вигляді гелю, а також пігментований гель-лак, який розводять з топом для отримання більш зручною в роботі консистенцією складу. Креслення являє собою підкреслення деяких контурів малюнка, його напилення, наприклад, перламутровим лаком, а також подрисовка окремих фрагментів фарбами.

Після того як корективи внесені, майстри сушать дизайн в лампі і приступають до запечатування. Найчастіше воно складається з двох шарів: бази і топа. При цьому база буде склеювати всі попередні шари з топом, а топовий склад буде остаточним матеріалом у роботі зі слайдерами. І базу, і топ потрібно наносити тонко, адже загальна кількість шарів і так достатня. Чим воно буде товщі, тим більше вірогідність скорочення практичної вживаності манікюру.

Базу наносять на слайдер і сушать, після неї те ж саме проробляють з топом. Однак і тим, і іншим матеріалом потрібно не забути пройтися по торцю нігтя. Якщо планується розставити в деяких місцях завданої слайдера стрази, їх розташовують на нігті до сушіння топа. Після сушіння потрібно закріпити стрази нанесенням ще одного шару топа.

Висновок

Робота зі слайдерами для нігтів не складна, але вимагає акуратності. Важливо підібрати розмір, щоб з боків не прозирала підкладка. Крім того, потрібно співвіднести картинку з наявними квітами гель-лаків, домагаючись гармонійних поєднань. Нанести її зможе навіть новачок в нейл-арте, але якщо кріпити дизайн без дотримання всіх кроків послідовної технології, можна не розраховувати на хороший результат. Щоб не мучитися з підгонкою розміру, можна заздалегідь підготувати шаблон конкретно за розміром свого нігтя і вирізати стікер саме за нього, додавши довжину.

Три способи нанесення слайдерів показано в наступному відео.