Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині?

Коли сильно подобається дівчина, дуже хочеться побачити ознаки відповідного почуття. Жіноча психологія важка для сприйняття і непередбачувана, однак можна вивчити основні сигнали симпатії дами.

Як натякають дівчини про симпатії?

Дівчина – істота загадкове, але дізнатися, що ти подобаєшся, їй не так вже складно. Головне – не вигадувати те, чого немає, а уважно стежити за поведінкою представниці прекрасної статі і відзначати для себе певні ознаки симпатії.

У кожної особи вони будуть свої, але якесь загальне початок зародження почуттів відзначається у всіх жінок. Практика показує, що проявляти знаки уваги дівчата починають вже на другу-третю тиждень від початку знайомства. А деякі, особливо нетерплячі, дами можуть почати робити це ще раніше. Залучити вподобаного хлопця дівчата хочуть з допомогою особливої поведінки, але визначити це об'єкту їх жадання буває складно. Малодосвідчені або не дуже уважні хлопці можуть взагалі роками не помічати того, що вони сподобалися дівчині.

Перевірити почуття сором'язливий незнайомки або колеги по роботі допоможуть базові знання психології. Повністю приховати симпатію не зможе навіть сама скритна жінка.

Скромні дами натякають про те, що їм подобається хлопець, наступним чином:

 • часто спостерігають за об'єктом пристрасті, а якщо їх погляд помічений, то тут же відводять його;
 • червоніють при появі дорогого серцю чоловіка;
 • шукають інформацію про вподобаного хлопця серед друзів та знайомих;
 • намагаються красиво виглядати кожен день;
 • починають губитися і ніяковіти в суспільстві приємного чоловіка.

Більш напористі дами відрізняються своєю поведінкою при появі об'єкта симпатії:

 • можуть проявляти ініціативу: почати самостійно розмова, проходити повз, грайливо похитуючи стегнами;
 • «стріляти» очима;
 • передавати записки;
 • знаходити номер телефону та контактами в соціальних мережах і писати першої.

Насправді, незнайомі жінки бувають дуже винахідливими. Потрібно вчасно побачити знаки їхньої уваги. Тоді підійти і познайомитися буде набагато легше.

Якщо говорити про розмову, то в ньому теж можна простежити романтичні флюїди, які, на перший погляд, можуть бути зовсім непомітні. У розмові дівчини натякають на симпатію наступним чином:

 • кажуть компліменти (нехай навіть не всім зрозумілі);
 • завжди сміються над жартами симпатичного чоловіка;
 • прислухаються до розмови і намагаються не перебивати;
 • воліють залишатися в стороні при загальній бесіді, спостерігати з боку і посміхатися.

Іноді дами можуть діяти і діаметрально протилежно, коли їм подобається хлопець. Вони можуть абсолютно ігнорувати його або навіть агресивно вести себе. Так вони скидають накопичилася напруга від неподілених почуттів. Так само, як і хлопчики смикають дівчаток за кіски і дражняться, коли ті їм подобаються, так і дівчата вже в усвідомленому віці можуть вибрати таку тактику бою.

Тому ставити хрест на відносинах, коли дівчина, наче, ненавидить чоловіка, не потрібно. Є велика ймовірність того, що вона закохана.

Щоб дати зрозуміти чоловікові, що він подобається жінці, вона може спеціально більш голосно вести себе в компанії друзів. Таким чином, вона виділяє себе на тлі інших і заявляє про себе «з великої літери». Якщо дама при появі певного представника чоловічої статі починає шепотітися з подружками, то це теж, напевно, говорить про початковому почутті. Від надлишку емоцій подружки починають шепотітися, щоб поділитися миттєвими враженнями.

При появі того самого будь-яка дама тут же відкладе телефон або роботу і приділить хоча б кілька хвилин своєму потенційному залицяльникові. Вона просто не зможе повести себе по-іншому-за нахлынувшего хвилювання.

Також очевидним натяком про симпатії до певного хлопцю є флірт і залицяння виключно тільки з ним. Дама не буде виявляти цікавість до іншим представникам сильної статі.

Як ще жінка може натякнути про свою симпатію? Способів дуже багато, але основними з них є:

 • періодичні прохання про допомогу, які, безсумнівно, допомагають зав'язати розмову і дати час для спілкування;
 • частування своїми коронними стравами характеризують даму як гарну господиню і дають чоловікові привід замислитися над її кандидатурою в другі половинки;
 • питання про самопочуття показують участь у житті хлопця з боку дівчини;
 • дівчина розпитує про чоловіка спільних знайомих і колег, хоч знає, що вони можуть розповісти йому про це;
 • милі подарунки з натяком: гуртки з сердечками на 23 лютого, листівки на день Святого Валентина – все це прямий натяк на симпатію;
 • жарти, адресовані чоловікові, – неодмінний атрибут симпатії;
 • в присутності чоловіка своєї мрії дама поправляє зачіску, так як переживає про те, як виглядає.

Крім таких явних ознак симпатії, є і приховані. Вони не завжди видно неозброєним оком, тому їх треба уважно розбирати і оцінювати, щоб не сплутати ні з чим іншим.

Вивчаємо мову тіла

У сучасному суспільстві дівчатам не прийнято відкрито висловлювати свою симпатію. По-перше, чоловік, за традицією, повинен добиватися руки і серця дами, а по-друге, не хочеться тішити чоловіче самолюбство і потрапити в халепу. Знехтувана жінка відчуває себе дуже пригнічено, тому вона намагається привернути увагу хитрістю і різними прийомами.

Щоб визначити симпатію з боку дівчини, краще звернути увагу на невербальні сигнали, які вона подає. Ознаки симпатії можуть полягати як у жестах, так і в погляді.

По жестах

Якщо дівчина і намагається з усіх сил зобразити холодну відчуженість, то підсвідомість все одно (рано чи пізно) видасть її з головою. З деяких жестів і міміки можна стовідсотково вважати емоції, які говорять про симпатії. Важливо вчасно їх визначити.

 • Поворот корпуса тіла або тільки ніг у бік улюбленого хлопця. Коли нам подобається людина, ми мимоволі відкриваємося йому, це виражається саме в напрямку нашого тіла в його бік. Жінка при скороченні дистанції між нею і передбачуваним партнером навіть не помічає, як вона повертає в його бік ноги, навіть зігнуті в колінах, направляє носок, може грайливо похитувати туфелькою.
 • Поворот корпуса повністю говорить про особливої прихильності або відкритості дівчини. Настрій на роман тут цілком очевидний, якщо спостерігається ще й усмішка, а також легкі дотики. Але про це докладніше дещо пізніше.
 • Особливо сміливі жінки можуть навіть доторкнутися до нравящегося хлопця ногою, наприклад, сидячи з ним за одним столом. Таке невербальне спілкування приймає якийсь еротичний підтекст. Тут навіть гадати не треба, подобаєтеся ви дівчині. Відповідь однозначна: так, і навіть дуже.
 • Постійний тілесний контакт. Прихильність до даного чоловікові проявляється також бажанням доторкатися до нього як можна частіше. Ніщо так не відображає романтичну прихильність, як постійні дотики до молодій людині. Так, жінка кладе руку чоловікові на плече при розмові, доторкається до його грудей, як би жартома, відштовхуючи, намагається, проходячи повз, легенько його обійняти, як ніби він їй заважає пройти.

Якщо така манера спілкування простежується від жінки, то вона або вітряна кокетка, або дійсно дуже зацікавлена в конкретному чоловікові. Як точно визначити це? Потрібно звернути увагу, чи веде ця представниця прекрасної статі себе так з усіма чоловіками або тільки з одним певним. Якщо підходить другий варіант, то симпатія, швидше за все, присутня.

Також легко перевірити почуття наступним чином: потрібно самому почати діяти в цьому напрямку. Обійняти її або просто періодично торкатися до нейтральних частин тіла. Тут два варіанти реакції: бурхлива і романтична.

У першому випадку дівчина, можливо, награно почне обурюватися, а в другому – буде підігравати і провокувати на повторення таких дій. Коли жінці неприємний цей молодий чоловік, вона просто йде від дотиків, відсуваючи або пересідаючи.

 • Поправляння волосся. Вже давно ознакою істиною симпатії дівчини вважається накручування локона на палець. Але не тільки цей жест з волоссям, але і будь-яка гра з ними говорять про жіночої прихильності. Дама може чепуритися перед дзеркалом при появі бажаного чоловіка, а може і рукою збивати обсяг пасм. Прибирати волосся за вухо і погладжувати голову дівчина теж може внаслідок щирої симпатії. Щоб простежити за цими промовистими діями, потрібно застати дівчину зненацька. Тобто раптово зайти туди, де вона знаходиться. Інакше вона може бути впевнена у своєму зовнішньому вигляді і не проявити таких жестів.
 • Рух губ і ніг. Є деякі ознаки, які явно можуть окреслити перевагу дівчата по відношенню до певного людині. Ці інстинктивні руху допоможуть швидко зрозуміти, що до чого.

Губи – це одна з найбільш чутливих зон у будь-якої дами. Тому при розмові і пильному погляді на об'єкт жадання, вона буде покусувати їх або злегка облизувати. Основний час вона буде тримати рот злегка відкритим. А на губах залишиться приємна напівусмішка. Навряд чи дівчина зможе стримати ці жести, коли їй приємний молодий чоловік наблизиться на відстань менше півметра. Тому бажано спровокувати її таким чином, щоб уважно оцінити її стан таким вторгненням в зону комфорту.

Ноги, крім напрямку в бік симпатичного чоловіка, можуть багато розповісти про симпатії дами. При близькому розташуванні симпатичного молодого чоловіка, стегна жінки (часто мимоволі) стискаються.

Помітити такий жест досить складно, особливо, якщо цю частину тіла приховує вільний одяг. Але літня пора з короткими сукнями допоможе точно його помітити.

 • Постава. Коли ми хочемо здатися більш важливими, то найчастіше стежимо за положенням тіла. Так і дівчата, бажаючи залучити хлопця, обов'язково расправят плечі і груди, живіт втягнутий і стануть ходити більш граціозно. Всім хочеться виглядати якнайкраще в очах потенційної другої половинки, тому такий жест явно показує наміри прекрасною особи. Якщо дівчина до приходу певного хлопця стояла, як ні в чому не бувало, спираючись на що-небудь у невимушеній позі, то, коли на горизонті виникне приваблива особа чоловічої статі, вона обов'язково витягнеться «по струнці», відкине волосся і займе важливу позу. Від природи ці невербальні знаки говорять про те, що вона хоче бути поміченою.
 • Збентеження. Навіть найсильніші духом дівчата не можуть абсолютно приховати своє збентеження від раптового приходу або близького розташування об'єкта пристрасті. Так, дама може почати перекладати що-небудь у руках папірець, носовичок. Також вона може почати червоніти, говорити дурниці або трохи заїкатися.

Коли симпатичний молодий чоловік виявився занадто близько, починається гра гормонів, тому зупинити процес здійснення невербальних дій практично неможливо.

Звичайно, у когось з дівчат вони виражені в більшій мірі, а хтось – в меншій, але вони присутні завжди. Головне – вчасно їх розгледіти.

 • Наслідування. Мимовільне повторення жестів, ходи, міміки молодої людини безпосередньо говорить про сильної симпатії представниці прекрасної статі. Цей маркер дозволяє зі стовідсотковою точністю дізнатися про почуття напевно. Тут не треба чекати момент і влаштовувати багатогодинну стеження. Достатньо просто сісти зручніше і дивитися, чи повторить вона ту ж позу. Дівчина не буде повторювати за чоловіком в точності, вона просто частково копіює його поведінку. Нахил голови, корпусу, легкі дотики, але в ту ж сторону, тими ж частинами тіла. Цікаво, що ці жести виникають мимовільно. Тобто дама під час їх відтворення навіть не контролює себе, що говорить на користь такого методу стеження за почуттями цієї леді.

З погляду

Погляд буває красномовніше всяких слів. Досить важко сказати з погляду, що дівчині дуже подобається певний хлопець. Але в будь-якому випадку спробувати простежити за грою її очей варто.

Загравання очима – це вид флірту, відомий з незапам'ятних часів. Як дама дивиться на обожнюваного нею чоловіка:

 • дивиться на нього з-під опущених вій і мило посміхається;
 • відводить погляд убік, наче помітила його абсолютно випадково;
 • переводить погляд знову на об'єкт і може знову посміхнутися або зніяковіло засміятися.

Краще не ігнорувати даний знак, підтримавши таку безневинну гру. А потім підійти і познайомитися з дівчиною, щоб не втрачати дорогоцінний час.

Перебуваючи в натовпі, теж можна перевірити за допомогою погляду, подобається дівчині певний молодий чоловік. Зробити це простіше простого:

 • потрібно постійно перебувати на увазі (досить тривалий час);
 • потім потрібно зникнути, але так, щоб був візуальний доступ: якщо дама зацікавлена, втративши з виду симпатичного хлопця, вона почне виглядати з-за всіх, щоб його знову знайти.

Потім потрібно знову опинитися на увазі, щоб побачити реакцію жінки. Якщо вона заспокоїться і знову почне невимушено розмовляти з ким-небудь – симпатія у неї точно є.

Є й більш радикальний метод перевірки з погляду: можна підійти впритул до дівчини і подивитися їй в очі. Збентежена закохана леді відведе погляд або з викликом подивиться в очі з посмішкою. Але (рано чи пізно) вона все одно зніяковіло опустить очі. Цей знак свідчить про те, що жінка визнає домінування симпатичного їй мужчини і погоджується з його зверхністю.

У жінок, які відчувають певні почуття до конкретного чоловіка, при його наближенні існує один фізіологічний ознака – у них розширюються зіниці.

Тому потрібно раптово опинитися поруч з дамою і уважно зазирнути їй в очі, бажано при хорошому освітленні. Тоді помітити таку реакцію організму буде дуже легко.

Спілкування в соціальній мережі

Якщо дівчина давно спілкується в соціальних мережах з хлопцем, але відкрито не говорить про свою симпатію, то складно не переживати. З одного боку здається, що вона просто хоче дружити і зовсім не бажає романтичних відносин, а з іншого – якщо дама витрачає багато часу на листування, то навряд чи вона хоче обмежитися виключно дружнім спілкуванням.

Взагалі, розмова віч-на-віч набагато більш хвилюючий, ніж листування. Тут можна гарненько обдумати кожну фразу, не промовляти вголос і взагалі не дивитися хлопцеві в очі.

Тому в якійсь мірі в інтернеті можна швидше зважитися на вияв симпатії. До того ж, за розслабленого стану в процесі листування якнайшвидше видати свої почуття абсолютно випадково.

Є дуже багато відмінних рис жінки, якій хлопець дійсно подобається, виявити їх можна саме в листуванні.

 • Дівчина цікавиться самопочуттям і настроєм хлопця не «для галочки». Дама справді переживає, розпитуючи про всі подробиці дня. Якщо сталася неприємність, то вона засмучується з цього приводу, і всіляко намагається підтримати. Жінкам, у принципі, характерні турбота і увага. Ці якості закладені у них від природи і спрямовані вони, як правило, на потенційного главу сімейства.
 • Придумує ласкаві прізвиська або постійно використовує зменшувально-пестливі імена. Безпосередньо про свої почуття вона сказати боїться або не бажає брати ініціативу в свої жіночі руки. Але намагатися спровокувати хлопця на перший крок дама може саме таким способом.
 • Хоче дізнатися більше про захоплення. Дівчата дізнаються про це з кількох причин: хочуть знайти підхід, проводять аналогію зі своїми пристрастями, бажають спробувати захопитися тим же.
 • Говорить компліменти. Це зовсім явна ознака симпатії прекрасної дами. Компліменти бувають явні і приховані. Залежить це від ступеня довіри в спілкуванні і розкутості дівчини. Найчастіше говорять про зовнішність і приємних якостях характеру.
 • Турбується, якщо хлопець затримується де-то або не відповідає довго. В хвилюванні по листуванню є дві ознаки симпатії. По-перше, дівчина дійсно буде переживати через те, що їй дорого. А по-друге, вона сумує, коли хлопець довго не заходити в мережу, і хоче швидше з ним знову поспілкуватися.
 • Надсилає свої фотографії. Прямий натяк на бажання відносин – це додавання фото в контекст розмови.
 • Радиться з багатьох питань. В основному, якщо хлопець подобається, то він автоматично стає авторитетом для дівчини. Яку сукню краще йде, як помиритися з подругою або мамою, як швидше здати сесію – це лише неповний список можливих питань від закоханої дами. Це явна ознака довіри і романтичних почуттів по відношенню до даного чоловікові.
 • Намагається вчасно відповідати або попереджає, що буде зайнята. Вона просто не хоче втрачати довіру і цінує будь-який момент, проведений разом, нехай навіть тільки в листуванні. Зазвичай дівчата, яким не особливо цікавий цей молодик, можуть бути годинами онлайн, але не відповідати на повідомлення або відповідати односкладово. Потрібно обов'язково помічати таку пунктуальність і розуміти, що це явна ознака симпатії.
 • Намагається натякнути на спільне проведення часу при особистій зустрічі. Вона може розповідати про фільм, який зараз йде в кінотеатрі, або радіти гарній погоді і висловлювати бажання погуляти. Це прямий натяк на побачення – не можна упустити свій шанс.
 • Знаходить будь-які приводи, щоб запросити хлопця до себе додому. Наприклад, дізнавшись про можливості хлопця лагодити сантехніку, слізно просить його допомогти. Таким чином, дівчина просто намагається побачитися з ним особисто.
 • Приймає бік чоловіка практично в будь-яких питаннях. Що б не розповідав молодий чоловік і на що б він не скаржився, закохана дівчина напевно заступиться за нього і вилає усіх, хто його образив. Така позиція дуже лестить чоловікам.

Звичайно, всі представниці прекрасної статі дуже різні, як і їх сигнали про симпатії.

При розгадки таємниці про те, як зрозуміти, що хлопець подобається дівчині, варто враховувати як описані ознаки, так і індивідуальний підхід. Одні дами більш затиснуті, інші – товариські і відкриті.

Поради від професіоналів

Після пошуку явних і прихованих ознак жіночої симпатії заплутатися в них дуже легко. Як зрозуміти, що тебе не обманює затуманившееся свідомість? Для цього є величезна кількість порад від психологів і просто досвідчених чоловіків, які завжди користувалися популярністю у протилежної статі.

Напевно визначити симпатію дівчини можна тільки двома способами:

 • коли вона сама про це сказала;
 • запросивши її на побачення і озвучивши свої переваги.

Якщо перший варіант затягується, то потрібно не зволікати і проявити ініціативу. Не зробивши перший крок самостійно, можна назавжди втратити шанс на щастя.

Потрібно прислухатися до себе і з'ясувати, чи дійсно ця дівчина – та сама. Даремно витрачати свій час на даму, яка не підходить за характером і іншим душевним ознаками, щонайменше, нераціонально. Не втрачайте зручний момент. Якщо жінка явно виявила симпатію, потрібно вчасно відповісти, щоб розвивати відносини далі. Доля часто дає нам шанс, але ми не помічаємо або випускаємо його з виду.

У спілкуванні не потрібно надягати на себе удавану маску. Бути самим собою – значить знайти собі рано чи пізно людини, який прийме тебе таким, як є, з усіма чеснотами і недоліками. А шукати собі проблеми у вигляді невідповідною пасії – це неправильно. Також слід розслабитися і отримувати задоволення від життя. Тоді все і повинно вийти, так як доля прихильна до тих, хто любить життя.

Нервовий і вічно зажурений чоловік насилу може сподобатися дівчині, а ось життєрадісна людина притягує, як магніт, таких же веселих людей, зокрема – прекрасних дам.

Чоловік повинен намагатися завжди добре виглядати і приємно пахнути. Адже зовнішній вигляд – це перше враження, базова вимога і показник любові до себе. Багатий внутрішній світ – це чудово, але в поєднанні з охайністю чоловік просто чудовий. Також потрібно висипатися. Здоровий сон впливає не тільки на стан організму, але і на зовнішність. До того ж, виспавшись чоловік набагато більш дотепний, жартує і спілкується на будь-які теми з легкістю. Тому подобатися дівчатам він буде однозначно сильніше.

Ставтеся з легкістю до всього, що відбувається навколо, в тому числі до симпатії до протилежної статі. Будьте самим собою, насолоджуйтеся кожним прожитим днем, а друга половинка обов'язково стане приємним додатком до вашого щасливого життя. Потрібно навчитися бути самодостатнім і не залежати від будь-яких негараздів.

Позитив – це те, до чого потрібно прагнути як у любові, так і в інших життєвих аспектах.

  Таким чином, ознайомившись з матеріалом нашої статті ви дізналися про основні ознаки прояву симпатії дівчиною по відношенню до вас. Ретельно вивчайте і аналізуйте поведінку ваших подруг, знайомих або колег по роботі – тоді ви точно не пропустіть зароджується любов.

  Десять ознак того, що ти подобаєшся дівчині, описані в наступному відео.