16 непотрібних і небезпечних автомобільних аксесуарів

У даній статті ми розглянемо непотрібні і навіть небезпечні автомобільні аксесуари.

Багато автомобільні аксесуари, які з часом з'являються у вашому салоні і не тільки, вважаються не просто непотрібними, але і потенційно небезпечними. Зазвичай, до числа небезпечних дрібничок прийнято зараховувати ті аксесуари, які відволікають водія від дороги в процесі водіння. Давайте ж поглянемо на самі химерні, трохи смішні і навіть небезпечні елементи, що прикрашають ваш автомобіль.

16 найнебезпечніших і непотрібних автомобільних аксесуарів, від яких слід негайно позбутися

Такі дрібнички часом купують і самі водії, бажаючи внести яскраві нотки в свій автомобіль, але часто такі сувеніри дарують всілякі друзі і родичі. Але ми не станемо заглиблюватися в причину появи цих автомобільних аксесуарів, а спробуємо вас переконати якнайшвидше від них позбутися. Адже погодьтеся, що вже через тиждень ви самі помічаєте, як вони починають заважати. Але ж шкода, тому і залишаємо.

 • Всілякі підвіски на дзеркало і іграшки на панелі приладів. Абсолютно будь-яка річ у полі зору водія відволікає його від водіння, що може привести до аварії на дорозі. Яскраві, м'які іграшки привертають до себе увагу і загороджують огляд. До цього числа належать також іконки, хрестики й інші обереги.
Такі обереги навіть в такій кількості явно не захистять від аварії
 • Чохли і накладки на кермо. Цей модний аксесуар можна придбати практично в будь-якому автомагазині. Знімається й кріпиться накладка на кермо самостійно. Всі ці замшеві, хутряні та шкіряні чохли мало того, що виглядають без смаку, так ще і представляють реальну небезпеку на дорозі. Адже немає ніякої гарантії, що в самий невідповідний момент ця накладка не виявиться у вас в руках, залишивши кермо без контролю.
 • Якщо лінь крутити кермо, то можна покрутити «лентяйку» або рукоятку на кермо. Для легкових автомобілів вкрай даремний автомобільний аксесуар, що ще й небезпечна. Адже в таких авторуль розташовується на рівні грудей водія, а за таке кріплення легко можна зачепитися рукавом або вдаритися рукою.
Небезпечно, але з гумором
 • Музичний програвач на задньому склі. Встановлюється дуже просто і давно полюбився багатьом фанатам музики. І справді, еквалайзер не являє собою ніякої серйозної небезпеки. Однак цей аксесуар в деякій мірі впливає на огляд назад, що може збити з пантелику багатьох водіїв.
 • Цю номінацію продовжують подушки на задніх вікнах з часів СРСР і всілякі іграшки, що закривають нормальний перегляд. Більше того, це ще і справжні пилозбірники, які ну вкрай рідко чистять.
 • Мабуть, всі бачили вії на фари. Якщо не в живу, то на картинці смішних фото точно! Ніякої функціональності і краси у них немає. Просто несмачні і вульгарний аксесуар.
Цим дивовижним творінням хотілося б милуватись тільки на картинці
 • Практичні кожен сучасний водій, отримавши в своє розпорядження батьківську машину, відразу ж постачає її підсвічуванням днища. Користі ніякої немає, та і виглядає досить безглуздо. Єдино, ви станете більш помітними на дорозі для співробітників поліції.
 • Сітка на передній край капота або дефлектор, як його правильно називають, призначена для того, щоб захистити водія і пасажирів від комах. Але, на жаль, це не працює, і ніяк не рятує лобове скло від мошки. Від подібної решітки-мухобойки немає ніякого функціоналу, а тільки непотрібний додатковий витрата палива. Тим більше, аеродинаміка від неї погіршується, а після мийки вона ще й заважає нормально випаровуватися волозі.
 • Навряд чи знадобиться розповідати, чому шторки на бічні стекла цілковита дурниця. Співробітники поліції мають право виписати штраф за подібний аксесуар в розмірі 500 рублів, навіть якщо вони будуть в зібраному вигляді. З-за цього дуже сильно страждає огляд, що може привести до аварії на дорозі.
Прямо домашня захист від сонця, а не від аварій
  Тоновані фари – це ще одна причина аварій. Вони абсолютно марні, адже світло фар не настільки так сліпить очі, та й взагалі тонування робить їх малопомітними і неефективними. Іншим водіям важко оцінювати відстань до вашої машини, а додайте до всього цього ще й умови поганої погоди.
 • До речі, про поганої погоди – є фари для туману. І начебто річ корисна, особливо в умовах поганої погоди. Але будемо відверті, що за чималі гроші такий автомобільний аксесуар вже дуже рідко використовується за призначенням. Адже тумани не так часто бувають, а по місту рух не настільки проблематично навіть при таких погодних умовах.
 • Ксенонові лампи – трохи спірне автомобільний аксесуар. Вони мають багато плюсів, але ось зустрічним водіям цей світ буде сліпити очі, що буде явним недоліком. Більш того, за неправильну або невідповідну установку всієї системи можна отримати погану видимість і штраф від співробітника ДПС.
Запам'ятайте — фари потрібні, щоб освітлювати дорогу, але не засліплювати інших водіїв
 • Фальшива заглушка для ременя безпеки. Активно використовується в наші дні, щоб спеціально не пристібатися за кермом, але при цьому не слухати настирливий писк системи безпеки. Однак якщо серйозно задуматися про свою безпеку на дорозі, то такий аксесуар вкрай небезпечний. Обманюючи, таким чином, систему, ви ризикуєте зустрітися з подушкою безпеки в разі зіткнення, швидкість якої може доходити та 300 м/с.
 • Алюмінієві накладки на педалі. Користі від такого девайса ніякої, зовнішній вигляд самого аксесуара втрачається через кілька поїздок, до того ж такі накладки сильно впливають на чутливість педалей під час водіння. Просто задумайтеся, навіщо.
 • Портативний телевізор. Так, у сучасних машинах можна зустріти таке. Обговорення тут зайві. Просто в голові не укладає, як можна встежити за дорогою і одночасно дивитися улюблене телешоу.
Система ще й підкаже, де пішохідний перехід
 • Замикає спектр ще одна техніка, яка тільки входить у вузький круг водіїв – це розпізнавач розмітки. По-перше, дорожні розмітки не скрізь є на дорозі, якщо ви ще їсте за хорошою і рівній трасі. А по-друге, техніка не завжди може розпізнати цю смугу. Та й навіщо тоді очі водієві, якщо можна все довірити техніці.

Відео: найнебезпечніші і даремні автомобільні аксесуари