Лісіна катерина — найдовші ноги в Росії і в світі

В даній статті пропонуємо ознайомитися з володаркою найдовших ніг у світі.

Довгі ноги – це, звичайно, добре, а ще краще – якщо ними можна навіть поставити рекорд. Як це і зробила вже друга за рахунком росіянка з найдовшими ногами — Катерина Лісіна. Давайте ж подивимося на неї і її красиві ніжки ближче, а також дізнаємося, чому ж вона обійшла інших конкуренток.

Лісіна катерина – дівчина з найдовшими ногами в Росії, рекорд у всьому світі

Хотілося б дещо уточнити або нагадати, але встановила світовий рекорд по титулу найдовших ніг також росіянка. Причому навіть колега даної довгоногої красуні, непримітна, на перший погляд, жінка — Світлана Панкратова. Вона корінна росіянка, якій дісталися неймовірно довгі ноги — 132 див. Але Катерина змогла побороти цей рекорд.

Ось вона — нова рекордсменка
  • Лісіна Катерина Вікторівна народилася в місті Пенза 15 жовтня 1987, у знаменитій родині баскетболістів. Її мама Галина Лісіна) грав за баскетбольну команду «Спартак», а тато (Віктор Лісін) тренував місцеву спеціалізовану дитячо-юнацьку школу (СДЮШОР). Так що зростання дістався Катерині від батьків: зростання батька – 198 см, а ріст матері – 188 див.
Свою кар'єру Катя почала з баскетболу
  • Катерина подавала дуже великі надії. У 15-річному віці Катя підписала свій перший професійний контракт. На іграх вона займала місце центрового гравця. Її першим клубом був угорський «МиЗо Печ».
  • Після трирічного контракту вона пішла в московський ЦСКА і грала за нього, поки її не переманив «Спартак», де грала її мати. Грала вона добре і зростання їй в цьому дуже допомагав. У 2009 році Вона підписала контракт зі словацьким клубом, але недовго думаючи, повернулася в «Спартак». У Катерини дуже багато нагород, адже вона була однією з кращих баскетболісток Росії.
    • Наприклад, у Бразилії, у 2006 році вона отримала у складі російської збірної відразу кілька срібних медалей. А через рік Лісіна допомогла зайняти призові місця і в Італії. Далі послідовність продовжує бронза в Пекіні, а ще через рік – срібло у чемпіонаті Європи.
    • Також в 2012-2013 рр. Лісіна, показавши 50 заблокованих за правилами кидків, стала чемпіонатом за кількістю блок-шотів в Росії.
Зараз же вона активно займається в модельному бізнесі
  • 24 січня 2011 року Катерина народила сина. А вже через рік повернулася в команду, але через кілька років пішла, почавши займатися кар'єрою моделі. Але, як каже сама Катерина, модельний бізнес тривати максимум до 35 років. Тому надалі вона планує зайнятися акторською діяльністю. На сьогоднішній день успішно знімається для обкладинок модних журналів.
  • У 2017 році Катерина подавала заявки в Книгу рекордів. На сьогоднішній день 30-річна Катерина вже встановила два рекорди: найвищий зріст – 205, 7 см, а також володарка найдовших ніг у світі – 133 див. А ще вона має і значних розмірів стопу. Але, незважаючи на такі габарити, дівчина має дуже ефектну і привабливу зовнішність, що поєднується з жіночністю.
Її зростання — це головна родзинка
  • Сама ж Лісіна пишатися своєю зовнішністю і вважає це вагомим перевагою: «Не кожна людина, не те що дівчина може похвалитися таким зростом. Я пишаюся ним, тому що не така, як всі. Я незвичайна, тому і привертаю увагу чоловіків». Катерина виховує 6-річного сина, чоловіка на даний момент немає, та й вона неохоче розголошує про своє особисте життя.

Відео: Сама струнка жінка в світі — Лісіна Катерина