Топ-10 автомобілів, що найчастіше викрадаються в Росії в 2018-2019 році: марка, рейтинг, статистика

Огляд автомобілів, що найчастіше викрадаються в Росії.

Не так давно працівники страхових компаній оголосили список автомобілів, що найчастіше викрадаються в Росії. Найцікавіше, що положення істотно змінилося по відношенню з минулим роком. В цьому році люди вже не хочуть красти дорогі марки преміум-класу, такі як Porsche. Автовикрадачі перейшли на середнячки.

Топ-10 найбільш викрадаються марок автомобілів в 2018-2019 році

Огляд:

 1. Кіа. Справа в тому, що на вітчизняних дорогах досить пристойну кількість таких автомобілів. Тому зростає на них попит, а також попит на запчастини до цим автомобілем. Якщо раніше було достатньо складно дістати комплектуючі, то зараз все набагато спростилося. Популярні моделі KIA Rio та Optima.
 2. Hyundai. Попит на запчастини користуються і дані марки автомобілів. Основна перевага у тому, що немає необхідності перебивати номери. Ці автомобілі просто розбираються і продаються по частинах.
 3. Також популярні серед зловмисників марки японських автомобілів, таких як Toyota. Ці автомобілі також користуються популярністю серед автолюбителів з-за хорошого рівня їзди, витривалості. Популярні автомобілі марки Тойота, таких моделей як Land Cruiser, а також Camry.
 4. Nissan. Відмінно пристосовані до наших нікчемним дорогах. Автомобілі цієї марки зазвичай не продають, а розбирають на запчастини.
 5. Renault. В даний час автомобілі Renault поставляються в 200 країн світу. Вони характеризуються відмінною якістю і складанням.
 6. Менш популярними стали автомобіля Mazda. Це спровоковано якимсь кризою в компанії.
 7. Lexus. Марка автомобілів класу «преміум», вироблених японською корпорацією Toyota Motor. Найцікавіше, що виробництво авто було розпочато виключно для американських споживачів. Тепер марка популярна серед безлічі країн світу.
 8. Audi послабила свої позиції. Це пов'язано зі зменшенням попиту на авто.
 9. Mitsubishi. Японська марка, яка популярна у автовикрадачів через попит на запчастини на вторинному ринку.
 10. Ford. Американський виробник якісних авто.
Крадіжка авто

Статистика крадіжок автомобілів у Росії за деяким регіонам

Такі автомобілі, як вітчизняний ВАЗ, BMW, Opel в цьому році крадуть набагато менше, ніж у минулому. Найцікавіше, що це середня статистика по країні. Вона кардинально змінюється по відношенню до областях. Дійсно, в столиці більш популярні дорогі, елітні марки автомобілів, номери яких знімаються, перебиваються і викрадаються за кордон.

Популярні також марки, які є робочими конячками і відмінно справляються з нашими дорогами. Такі автомобілі зазвичай розбирають на запчастини і продають. У столиці практично не крадуть автомобілі вітчизняного виробника, концерну ВАЗ.

Автоугон

Найцікавіше, що в Краснодарському краї статистика істотно відрізняється.

Статистика:

 • На першому місці тут автомобілі марки ВАЗ. Особливою популярністю користуються шістки, сімки, а також сучасні седани і хетчбеки вітчизняного виробника. Це пов'язано з тим, що таких автомобілів у країні величезна кількість. При цьому не становить праці перебити номери і продати автомобіль. Також їх часто розбирають і перепродують на запчастини
 • Як не дивно на другому місці в Краснодарському краї знаходяться автомобілі марки ГАЗ. Газельки — це далеко не нові автомобілі, які не відрізняються високою якістю. Але це свого роду робоча конячка, яка дуже затребувана в даному регіоні. Відбувається з-за того, що це курортна частина Росії, в якій знаходиться багато полів, садів. Такий автомобіль буде досить до речі у будь-якого господаря приватного будинку. Крім того, викрадачів підкуповує відсутність сигналізації на автомобілях і простота в угоні. Тут немає надприродних систем сигналізації та захисту. Тому викрасти автомобіль можна за лічені хвилини.
Розтин замку

Як бачите, не завжди автовикрадачі воліють дорогі автомобілі. Часто крадуть залізних коней вітчизняного виробника.

ВІДЕО: Список найбільш викрадаються авто