Найнебезпечніші міста світу: топ-10, рейтинг

Огляд найнебезпечніших міст світу.

Багато людей не хочуть відпочивати у себе на батьківщині, тому шукають більш відповідне місце. Найцікавіше, що більшості туристам набридли стандартні маршрути відпочинку, такі як Туреччина, Єгипет. Тому все більша кількість відпочиваючих віддають перевагу незвичайним містам і країнам, у яких є що подивитися. У цій статті ми розповімо, куди не варто потикатися туристам, незважаючи на красиву природу і незвичайні пейзажі.

Найнебезпечніші міста світу: топ-10, рейтинг

Деякі міста є дуже небезпечними, як для туристів, так і для місцевих жителів. Це пов'язано з невисоким рівнем життя і розвитком злочинних угруповань.

 1. Одним з найбільш небезпечних є місто Сьюдад-Хуарес, в Мексиці. Справа в тому, що дане поселення розташоване на кордоні між США і Мексикою. Саме тому тут дуже багато біженців, а також нелегальних переселенців з однієї сторони в іншу. Крім того, в цьому місті величезний центр контрабанди різноманітних речей, а також наркотиків. Тому тут постійно патрулює поліція і перевіряє всіх незвичайних або нестандартних жителів. Можна сказати, що в цьому місті поліцейський режим, тому тут можуть вимагати у будь-якого туриста, приїжджого, а також місцевого жителя, документи або просто оглянути особисті речі.

  Сьюдад-Хуарес
 2. Каракас, Венесуела. Містечко є столицею. Незважаючи на це рівень життя в місті досить невисокий, тут величезна кількість торгових лотків з китайськими товарами. По вулицях розгулює маса дітей, які люблять кидати петарди в натовп дорослим, для того, щоб подивитися, як вони падають на асфальт і кричать. Найбільше поліцейських в цьому місті як раз під час новорічних свят, коли у населення в кишенях величезну кількість готівкових грошей. Тут процвітає наркоторгівля, а також часто зустрічаються пограбування та зґвалтування.

  Каракас, Венесуела
 3. Сан-Педро-Сула, Гондурас. Це місто є одним з найбільш стрімко розвиваються. У цьому місці величезна кількість нетрів районів, де процвітає злочинність, а також є наркокортели. Фіксується велика кількість вбивств, а також пограбувань, зґвалтувань. Жертвами місцевих банд і наркоманів стають туристи, яких достатньо просто пограбувати.

  Сан-Педро-Сула
 4. Гватемала, Гватемала. Тут щодня відбувається близько 5 вбивств. Це пов'язано з тим, що в місті низький рівень життя, а також освіти. У туристів дуже часто крадуть фотоапарати, виривають сумки, процвітає зґвалтування туристок. Крім того, має місце торгівля людьми, а також органами. Нерідко туристів просто крадуть і відвозять, для того щоб вирізати органи. Велика кількість мертвих людей знаходять зашитими і без внутрішніх органів.
  Гватемала
 5. Калі, Колумбія. У цьому місті процвітає наркоторгівля, а також продаж нафти. Влада досить корумповані, тому практично нічого не роблять. Саме тому на вулиці можна побачити величезну кількість наркоманів, а також торговців. Така ситуація провокує виникнення грабежів і навіть вбивств. Причому відбуваються вони іноді за копійки, адже безліч туристів залишають гроші в номерах, гуляючи з невеликою кількістю готівки.

  Калі, Колумбія
 6. Новий Орлеан, США. У цьому місті часто відбуваються урагани, а також повені. Саме тому місто просто чудове джерело доходу для мародерів, хуліганів, а також злодіїв. Після природних катаклізмів процвітає злодійство, а також мародерство. Цьому сприяє низький освітній рівень населення.

  Новий Орлеан, США
 7. Кейптаун, ПАР. Це місто одне з найбільш небезпечних. Справа в тому, що тут постійно відбуваються вбивства, пограбування. Зґвалтування — тут буденна справа, практично ніхто з поліції не розслідує такі злочини. При цьому варто побоюватися ВІЛ. В місті один з найвищих рівнів захворювання Снідом.
  Кейптаун, ПАР
 8. Детройт, США. Зараз більшість промислових заводів в місті не працює, відповідно процвітає безробіття, пограбування. Крім того, велика частина населення міста — це афроамериканці, чорношкірі. З-за цього в місті практично не з'являються на світ немовлята. Відповідно кількість населення постійно знижується. Крім того, саме в цьому місті виникла так звана «Ніч диявола». Це ніч перед Хеллоуїном, коли банди ходять по місту, спалюють будинки і вбивали жителів.

  Детройт, США
 9. Карачі, Пакистан. Це один з найбільших міст цієї країни. При цьому найнебезпечніший для туристів. Тут постійно працюють терористичні угруповання, які можуть пограбувати приїжджих, а також вбити. Тут процвітає торгівля людьми, а також дивні вбивства, з незрозумілих причин. Дуже багато нападів у цьому місті саме на приїжджих, що пов'язано з політичною нестабільністю, а також агресивністю місцевого населення.

  Карачі, Пакистан
 10. Кабул, Афганістан. Це місто стало заручником війни. Тут процвітають терористичні угруповання. На вулицях часто відбуваються вибухи. Велика кількість місцевих жителів бояться віддавати дітей у школу. Тут процвітає торгівля людьми, викрадення. Особливо популярними серед работоргівців є маленькі дівчинки.
  Кабул, Афганістан

Незважаючи на бажання розвиватися і подивитися щось нове, не радимо відвідувати дані міста, адже життя дорожче. Найменша неприємність, яку можна потрапити — пограбування.

ВІДЕО: Небезпечні міста світу