Мандала тату: ескізи і значення. Тату мандала: яку зробити для дівчини, чоловіка?

Мандала — сакральний символ, що має потужне енергетичне значення. Мандала часто набивається як тату на різних частинах тіла. Такий малюнок дарує своєму власникові гармонію з навколишнім світом та Всесвітом.

Зміст

Мандала тату: ескізи і значення символів

Мандала — не просто малюнок. Таке зображення і навіть схема має глибоке сакральне значення. Малюнок часто переслідується буддистськими навчаннями і індуїзмом. Довгий час мандала була широко поширена тільки на Сході, але з плином часу змогла захопити весь світ.

Якщо буквально перекладати слово «мандала», то його можна розшифрувати як «диск» або «коло». Всередині цієї намальований схеми може таїтися глибокий сенс, який залежно від узору, приверне добробут або удачу людині.

Цікаво знати, що свій початок мандала взяла в стародавніх буддійських храмах. Протягом приблизно двох місяців її малювали буддисти кольоровим піском після чого просто змітали або здували. Таким чином вони знаходили душевну гармонію, рівновагу і знаходили свій шлях до істини.

Найчастіше мандалу, як татуювання, малюють в червоно-мідних тонах і смарагдово-зелених. Значення будь-мандали — захист людини та її душі в будь реальності. Візерунки кольорів, як правило, прикрашають будь мандалу по краях. Якогось певного місця для набивання мандала-тату не має, важливо вірити в силу такого малюнка, щоб він володів позитивною енергетикою для людини.

значення тату-манадала

Кілька красивих ескізів для тату:

ескіз тату «мандала» № 1
ескіз тату «мандала» № 2
ескіз тату «мандала» № 3

Тату мандала значення, яку зробити для дівчини?

Наносити татуювання «мандала» можна як чоловікам, так і жінкам. Ця енергетична матриця несе в собі потужний заряд енергетики, тому перш за все слід задуматися про ескізі і тільки потім про місці нанесення.

Жіночі мандали тату відрізняються тим, що мають багато квіткових візерунків, деталізацію і ніжні вензелі по краях. Часто такі тату оздоблюють всіма можливими кольорами фарби.

тату мандала на стегні
тату мандала на спині
тату мандала на животі і на боці

Татуювання мандала на руці завжди дуже ефектно виглядає. Вона завжди кидається в очі оточуючим і привертає до себе увагу. Крім того, ви так само регулярно помічаєте і спостерігаєте її, що дозволяє вам постійно зациклюватися на її значенні.

Присутній на руці, мандала як би регулярно «керує» діями людини, дозволяючи йому кожен раз обдумано здійснювати вчинки, не робити помилок і зла.

мандала на руці

Дуже красиво мандала виглядає на згині ліктя, як на зовнішньому, так і на внутрішньому.

мандала на згині ліктя, внутрішня сторона
мандала на руці

Мандала тату на нозі, фото

Дуже ефектно виглядає мандала на нозі. Набити її можна на коліні, на ікрі і просто на стегні. Надзвичайно ефектним малюнок буде виглядати на стопах і в області щиколоток. Такі малюнки носять у собі трохи автентичний характер і завжди привертають увагу оточуючих.

кольорова мандала на нозі
ефектна мандала на ногах

Найкраще місце для тута мандала — на спині. Ця частина тіла дозволяє вибрати для себе ескіз будь-якого розміру і форми. Розмістити мандалу можна між лопаток, на лапатке, на попереку. У будь-якому випадку, малюнок вийде рівним, гарним і привабливим.

мандала на спині
ніжне тату мандала на спині

Мандала на зап'ясті тату, фото

Мандала на зап'ясті — завжди в полі зору вас і оточуючих людей. Вона привертає до себе увагу і дарує заряд позитивної енергії та естетичне задоволення.

подвійна мандала на зап'ястях
красива кольорова мандала на зап'ясті

Тату мандала на шиї, фото

Дуже красиво і ефектно виглядає тату мандала на шиї, але не скрізь, а саме на задній потиличної частини. Там вона прихована від загального огляду або прикрита волоссям. Вона пов'язує ваша свідомість з потойбічними реальностями і духовним світом.

мандала на шиї

Часто чоловіки забивають собі «рукав» — це малюнок тату, який покриває велику частину руки нижче або вище ліктя. Такий малюнок виглядає дуже ефектно і навіть «сильно».

тату мандала — рукав вище ліктя
тату мандала — рукав нижче ліктя

Мандала на ребрах тату, фото

Мандала на ребрах завжди виглядає дуже жіночно. В основному, вона завжди прихована від стороннього погляду і тому головне її значення — охороняти свого володаря.

тату мандала на ребрах

Тату мандала на стегні ,фото

Мандала на стегні — жіноче тату, що крім того, що дарує прекрасній половині людства позитивну енергетику і є її окрасою.

мандала на стегні
мандала тату на стегні

Тату мандала на плечі, фото

Дуже красиво мандала, як і будь-яка татуювання, виглядає на плечі. Не важливо де ви вирішите розташувати своє татуювання — вона завжди буде виглядати виграшно.

тату мандала на плечі

Тату мандала на ступні, фото

Мандала на ступні — це незвичайне місце для розташування татуювання, але тим не менше, воно має в собі глибокий зміст. Такий малюнок зачіпає людську енергетичну точку і тому дуже значимо.

мандала на ступнях

Тату мандала на попереку

Паясница — класичне місце для набивання тату для жінок. У цьому місці знаходиться енергетична жіноча чакра і тому мандала зможе підсилити потік позитивної енергетики, що проходить через все тіло.

Тату мандала під грудьми, фото

Тату під грудьми — незвичайне, але дуже ефектне і модне місце для розташування. Воно завжди підкреслює красу жіночої фігури і грудей.

тату мандала під грудьми

Тату мандала на ключиці, фото

Тату на ключиці завжди буде привертати увагу. Це не сама рівна поверхня, але якщо ви виберете ефектний ескіз — ви зможете виграшно підкреслити красу ключиць, особливо жіночих.

тату мандала на ключицях

Тату мандала для чоловіків, фото

Мандала, як татуювання, йде як жінкам так і чоловікам. Відмітними особливостями такої тату може бути строгість візерунків, їх скромність і масштабніші розміри. Чоловіки люблять розташовувати таке тату на литках, передпліччях, спині, потилиці, шиї і як рукав.

чоловіче тату мандала

Мандала у формі півонії тату, фото

Мандала у формі квітки — це жіночий символ, який виграшно виглядає на жіночому тілі. Він підкреслює красу і молодість, дарує заряд позитивної енергії і гармонію з оточуючим світом.

мандала півонія тату

Мандала любові тату, фото ескізу

Для того, щоб чогось досягти в житті, людина часто набиває собі значуще і сильний за своєю енергетики тату. Так, щоб знайти любов і знайти в ній гармонію, варто вибрати ескіз мандали, заряджений енергетикою любові.

Тату мандала лотос, фото

Мандала часто переслідує квіткові мотиви. Лотос — ідеальний квітка, який характеризує збій гармонію всіх світів, станів і настроїв. Набиваючи таке тату, людина прагне до миру й розуміння іншої людини, природи, космосу, душі.

мандала лотос на спині тату

Кольорова мандала тату, фото

В силу розвитку мистецтва тату, світ поглинає нова мода — кольорові мандали. Такий малюнок можна розташувати в будь-якій частині тіла. Він завжди буде залучати до себе увагу і позитивну енергію.

тату мандала кольорова

Як правильно намалювати мандалу для тату самому?

Намалювати мандалу правильно здатен лише той, хто в курсі всіх тонкощів і нюансів малюнка. Навчиться не складно, а от щоб практикувати техніку в ідеалі — потрібно.

Відео: «Як малювати мандалу?»