Молитва Царице моя Преблагая надеждо Богородиці: слова, як читається. Молитви до Пресвятої Богородиці: від чого допомагають?

Як і будь читати молитви до Богородиці.

Пресвята Богородиця — мати Ісуса Христа, яка народила його від непорочного зачаття. Всім відома історія з Біблії, згідно з якою на землю опустився Святий дух, в результаті чого на світі з'явився син Божий. У цій статті ми розповімо про найбільш популярних молитвах Пресвятої Богородиці і для чого їх читати.

Молитви до Пресвятої Богородиці: коли потрібно читати і в чому допомагають?

Варто відзначити, що Богородиця вважається Царицею небесною. Тому її називають Цариця Пресвята Богородиця. В основному вважається, що Пресвята Богородиця — це своєрідний посередник між Богом і людьми. Вона допомагає передавати звернення і просить Господа Бога про їх задоволення. Найчастіше такі звернення спрямовані на одужання та поліпшення справ сердечних. Саме з проханнями допомогти зі здоров'ям, а також налагодити стосунки з коханою людиною звертаються до Пресвятої Богородиці. Існує безліч молитов, які звернені саме до неї. Варто зазначити, що дія цих молитов різне, і читаються вони також в певних умовах, і різну кількість разів.

Якщо ви вирішили попросити Пресвяту Богородицю про допомогу, варто з увагою вибирати молитву. Є Правило, яке зазвичай читається про зцілення своїх знайомих, друзів, а також родичів. Зазвичай такого роду слова допомагають у тому випадку, якщо хтось з ваших близьких і дорогих людей захворів і лікарі, або лікарська допомога досить погано допомагають зцілення недуги. Залишається тільки молитися Божій матері. Є й інші рядки, які допомагають вилікувати самостійно, а також стати добрішими або попросити Богородицю про те, щоб уберегла від гріхів і пристріту.

Відзначається чарівну дію цих рядків:

  • Вдається позбутися недуг, які погано лікуються лікарями
  • При регулярному проговорені рядків чоловік припиняє змінювати
  • Вдається направити на шлях істинний дітей
  • Допомагає знайти другу половинку і розлучитися з певним партнером
  • Завагітніти, якщо довго не виходить або офіційна медицина не може допомогти
Молитва Покрив

Як читати молитву Царице моя Преблагая надеждо Богородиці?

Якщо ви релігійна людина, то краще всього звертатися до Божої матері два рази в день: вранці і ввечері. Якщо в приміщенні хтось є крім вас, бажано промовляти ці слова про себе, щоб ніхто інший не почув слова. Можна написати на листку звернення, скласти в кілька разів і покласти в гаманець. Потрібно це робити так, щоб ніхто чужий не бачив цього дійства. Тому зазвичай така записка кладеться в потайну кишеню. Такого роду ритуал допоможе захистити вас від пристріту, хвороб, а також поліпшити відносини з колегами та рідними.

Звернення до Святої

Молитви Царице моя преблагая і Богородиця Діва

Однією з найпоширеніших молитов вважається Богородиця Діво радуйся, її ще називають Богородичне правило. Згідно з писанням, молитву передала Пресвята Богородиця у восьмому столітті усім віруючим людям. Саме тоді це правило читали постійно. Пізніше про нього забули, і святий Серафим нагадав про цю молитву, закликав людей кілька разів обійти навколо канавки і 150 разів прочитати цю молитву.

Вважалося, що якщо людина виконає дану вказівку, то на нього спуститься благо Святої Богородиці, а також він отримає особливий статус. Після тривалого читання молитви, Пресвята Богородиця буде оберігати його. Найчастіше подібні правила читаються в тому випадку, якщо людина чимось засмучений, що його образили або ж у нього неполадки в сердечних справах. Дана молитва дозволяє позбутися спокуси, перелюбства, а також зберегти вірність чоловікові. Крім того, відновлює здоров'я і допомагає у спілкуванні з рідними.

Владичице Діво

Звичайно, спочатку читати молитву Богородице Діво радуйся 150 досить складно, тому починайте з малого. Спробуйте за день прочитати слова 50 разів. Рекомендують після кожного десятка читати молитву Отче наш. Вважається, що такого роду звернення, прочитане велику кількість разів, допомагає позбутися навіть від невиліковних хвороб. Таким чином Цариця небесна вказує свою милість, а також допомагає в лікуванні хворих.

Про що і як просити Пресвяту Богородицю?

В основному Пресвятої Богородиці читають молитви про дітей, заміжжя, а також про здоров'я. Про різноманітних поліпшення матеріального становища, успіхи в роботі, найчастіше звернення направлені до інших святих. Пресвята Богородиця часто допомагає в любовних справах і у вирішенні особистих проблем. Досить часто використовують звернення до Божої матері при допомоги в пологах. Таке звернення буде корисно вагітним жінкам, що знаходиться на сносях. Завдяки цим словам вдасться народити здорової дитини із найменшими втратами та збереженням власного здоров'я.

Пресвяту Богородицю дуже часто вважають покровителькою Росії. Достовірно відомо, що після революції, коли Росія залишилася без голови, Богоматір взяла її під свій захист. Саме тому до цих пір жителі нашої країни вдаються до допомоги Богородиці.

Багато віруючі відзначають, що після прочитання даних слів протягом тривалого часу, душа очищається, людина краще себе почуває. Він не так болісно сприймає всі негаразди, а також проблеми. Відзначають, що звідкись беруться сили на виконання і рішення складних проблем. Також доходять руки до справ, яке тривалий період часу людина відкладав.

Виховання

Особливий трепет молитві до Пресвятої Богородиці пов'язаний з тим, що вона вважається Небесний Королевою. Тому всі люди повинні ставитися до неї трепетно, вимовляти молитву з повагою і проханням.

ВІДЕО: Молитви до Богородиці