Що означає наколка зірка: у чоловіків, дівчат, тюремне значення. Тату злодійські зірки: види, фото. Що означають зірки на плечах у зеків восьмиконечні? Що значить татуювання зірки на плечах, грудній клітці, ключицях, руці, дві зірки на плечах? Распр

Значення різних татуювань зірок.

В наш час тату є досить поширеними. Велику популярність вони придбали кілька років тому. Саме з тих пір мода на них стала тотальною. Одними з найбільш запитуваних татуювань є зірки. У цій статті ми докладно розповімо, що ж вони означають.

Що означає наколка зірка: у чоловіків, дівчат, тюремне значення

Варто відзначити, що зараз існує величезна кількість різновидів зірок, значення яких істотно відрізняються. Нерідко набивають тату у вигляді зірки Давида. Це шестикутна зірка. Необхідно бути дуже обережним, тому що відноситься дана наколка до релігійних і спеціальним, тематичним. Тому, якщо ви не вірите в розшифровку цієї зірки, то не варто її набивати.

Належить символ до іудаїзму. Досить часто євреї зображали їх на різноманітних предметах, якими користувалися в побуті. Означає зірка Давида — досконалість Бога. При цьому 6 кутів вказують на кілька напрямків, тобто небо, північ, південь, землю, схід і захід.

Зірки

Досить часто зірку Давида ототожнюють з східним символом Інь-Янь. В релігії зірка також означає об'єднання двох протилежних начал: чоловічого і жіночого. По суті справи це два з'єднаних разом трикутника. Один з яких представляє чоловічу частину, більш рухливу, активну, відповідну вогню і землі.

Другий трикутник — більш спокійний, інертний, це жіноче начало. Часто цю татуювання набивають із захисною метою. Вважається, що людина, який захистив себе таким тату, є захищеним перед Богом. Крім зірки Давида досить часто набивають та інші зірочки.

Дівчата значно частіше набивають собі тату зірки, ніж хлопці. Причому молоді люди воліють одну велику зірку, яку розташовують на спині, шиї, плечі. Дівчата воліють розсип невеликих зірочок. Найчастіше таке тату означає кількість улюблених людей в житті. Або ж кількість самих істотних предметів. Часто дівчата роблять такі татуювання на плечах, ступнях або ж в області трохи нижче шиї.

Зірка Давида

Тату злодійські зірки: види, фото

Досить поширеною татуювання зірки є в місцях не настільки віддалених, тобто у в'язницях. Тут існує кілька варіантів зірок, а також місць їх розташування. Якщо це зірка, в центрі якої горить свічка, то значення татуювання «ніщо не вічне в цьому світі» або «вогонь — свобода». Це свого роду нейтральна татуювання. Восьмикутна зірка з двома блискавками всередині означає «Дави ментів, жидів і сук». Це знак заперечення.

Злодійські зірки
Злодійські зірки
Злодійські зірки

Восьмикутні зірки на зоні поділені на дві частини, одна з яких світла, а друга темна. Означає таке тату «Дави активістів». Це один з найпоширеніших варіантів зірок на зоні. Найчастіше набивається під ключицями, на колінах або ж на плечах. Однак і розташування таких татуювань має величезне значення.

Тату АУЕ
Тату російської мафії
Злодійські зірки
Злодійські зірки

Що означають зірки на плечах у в'язнів?

Частіше всього в області під ключицями зірки набивали ув'язнені, які є злодіями в законі, картярами, отрицалами. Під час існування СРСР, такі татуювання вселяли величезний страх і жах у звичайних людей, але при цьому давали можливість добре себе почувати на зоні. Тому як цей символ означав, що людина заслужений авторитет і повторно прибуває на зоні.

Тату на плечах

Що значить татуювання зірки на плечах, грудній клітці, ключицях, руці, дві зірки на плечах у в'язнів?

Раніше цей символ не можна було набити на волі, а тільки в місцях позбавлення волі, тому як татуювання на плечах і грудях були свого роду позначками для того, щоб позначити людини, вказати на його статус. Часто набивали зірки на колінах, це означає, що людина ніколи не схиляє коліна перед державою, не є стукачем, і любить справедливість. Проте нерідко такі татуювання ставали проблемою для самих засуджених, із-за того, що співкамерники, а також охоронці, які нерідко вирішували перевірити такої людини на міцність.

Тюремне тату

Що значить восьмикінцева зірка на плечах: семи-, п'яти - і девятиконечные зірки: значення

Зараз татуювання стали досить популярними, поширеними і придбали багато значень і смислів. Відповідно у майстра, в тату салоні ви зможете вибрати підходящий варіант. Найчастіше використовують зірку Давида або п'ятикутні зірки. Злодійські зірки в тату-салонах не набивають із-за того, що майстри пояснюють їх значення. Зараз зіркам властиво багато різноманітних значень. Все залежить від того, на якому місці знаходиться, і зі скількох променів складається.

Прикраса

Основні значення татуювання у вигляді зірки:

  • Якщо це морська зірка, то найчастіше вона використовується як спеціальний талісман або оберіг, для захисту від згубних сил водної стихії. Набивали моряки або туристи, які люблять подорожувати. Семіконечние зірока являє містичну частина людської особистості, це символ удачі, а також лідерства.
  • Зірка з 8 променів являє собою достаток. Найчастіше використовувалася серед язичників в Стародавньому Єгипті.
  • Зірка складається з 9 променів — символ стабільності. Походить від скандинавської міфології. Така зірка означала дев'ять світів. В Ірландії подібного роду татуювання представляє символ міцного здоров'я.
  • Нерідко люди зображують падаючу зірку. Вона використовується в тому випадку, коли людина пережила важлива подія, повністю поменявшее життя. Це свого роду відображення змін у житті. Якщо ж зірка зображується разом з півмісяцем, це означає виконання бажань. Такі зірки найчастіше використовуються в ісламі та в Туреччині.
  • Найчастіше зірочки для жінки є просто прикрасою або аксесуаром, і не мають ніякого сенсу. Деякі дівчата зображують татуювання на зап'ястях. Це означає, що дівчина віддає перевагу в якості статевого партнера представницю прекрасної статі, тобто є лесбіянкою.
Татуювання-прикраса

Розшифровок значень татуювань зірок величезна кількість. Перед тим як набити таку зірку, проконсультуйтеся з майстром тату, і ретельно пошукайте в інтернеті значення.

ВІДЕО: Тюремні зірки тату