Як вимкнути сповіщення Вконтакте з комп'ютера, телефону? Чи можна відмінити повідомлення від Вконтакте на електронну пошту?

У даній статті ми поговоримо про оповіщення Вконтакте і як їх відключити.

Розробники соціальної мережі Вконтакте спеціально створили таку систему оповіщень, яка дозволяє користувачам оперативно дізнаватися, що відбувається на їх сторінці. Так що коли хтось ставить лайк, коментує фото, надсилає заявку в друзі і так далі, то приходить відповідне сповіщення. Додатково листи приходять і по електронній пошті.

Комусь це зручно, а деякі просто бісяться. Так що ми вирішили розповісти, як правильно вимикати повідомлення, щоб вони вас не турбували постійно і не нервували.

Як відключити повідомлення Вконтакте з комп'ютера?

Отже, для відключення повідомлень спочатку потрібно відкрити налаштування сторінки. Для цього клікаєм на аватарку праворуч вгорі і переходимо у відповідний розділ.

  • Справа відкриється невелике меню, де вибираємо «Оповіщення».
Оповіщення
    «Включити звукові сповіщення» галочкою. Якщо ж треба прибрати абсолютно все, то прибираємо всі галочки.
Налаштовуємо оповіщення
  • Зверніть увагу на типи подій. Якщо вам просто не потрібні повідомлення про лайку, то приберіть позначку навпроти потрібної рядки, а інші можна залишити.
  • Трохи нижче ви побачите розділ з налаштуваннями повідомлень електронною поштою. Якщо вам вони не потрібні, то позначте рядок — «Ніколи не сповіщати».
Ніколи не оповіщати

Як відключити повідомлення Вконтакте з телефону, планшета?

Якщо ви хочете прибрати повідомлення з телефону, в офіційній програмі, то тоді через меню проходимо в свій профіль і далі тиснемо вгорі праворуч на шестерні.

  • Далі переходимо до розділу «Повідомлення».
Повідомлення в додатку
  • На новій сторінці відображаються всі типи сповіщень. Щоб відключити деякі, потрібно просто натиснути на перемикач. Якщо вам не потрібні повідомлення у розмовах, то активуємо відповідний перемикач і вони відключаться.
Перемикачі

Як швидко вимкнути звук оповіщення Вконтакте?

  • Якщо вам самі оповіщення не заважають, а тільки їх звук, то відкрийте розділ «Повідомлення» і в самому низу діалогів знайдіть «Відключити звукові сповіщення».
Відключаємо звук

На цьому все, тепер вас не турбуватимуть сторонні звуки.

Відео: Як відключити повідомлення, сповіщення ВК (Вконтакте)?