Хто така німфоманка простими словами: значення слова. Німфоманія, гіперсексуальність: причини, симптоми, лікування

Розшифровка і значення слова німфоманка.

Німфоманка — це жінка, яка страждає нимфоманией. З'явився цей термін досить давно, ще до нашої ери. Тільки от раніше цю хворобу називали не німфоманія, а сказ матки. У цій статті ми розповімо про те, хто ж така німфоманка і як вона себе веде.

Хто така німфоманка простими словами: значення слова

У медичному довіднику немає такого захворювання як сказ матки. Це народна трактування слова «німфоманка», про яку відомо дуже давно. Розумними словами сказ матки називають нимфоманией. Це не що інше, як підвищений сексуальний потяг, з метою отримання величезної кількості оргазмів, або можливість володіти великою кількістю сексуальних партнерів.

Відбувається терміт від слова «Німфа». Існує дуже цікава легенда, яка свідчить про те, що в лісах колись жили німфи, які заманювали туди чоловіків. Ці дівиці розбещували чоловіків, займаючись з ними різноманітними видами сексу, доводячи їх до божевілля і навіть смерті від сексуального виснаження. Після цього, чоловік, повертаючись додому, був не задоволений сексуальним життям зі своєю дружиною, спробувавши німфу. Після цього вони змушені були блукати по лісі, в пошуках німф. З'явилася ця історія досить давно, вважається однією з яскравих легенд. 

Німфоманка

Більш детально стало відомо про сказ матки приблизно в XVII столітті. Тоді першими почали лікувати недугу лікарі-гінекологи, розробляти різноманітні способи терапії. Тоді вважалося, що сказ матки — це істерія, яка змушує жінок падати на підлогу і битися в конвульсіях. Дуже багато лікарі знаходили способи боротьби з цією недугою, причому досить агресивні. Досить часто при сказі матки використовували удари електричним струмом, або введення сильних психотропних препаратів. Все це необхідно було лише для того, щоб приглушити сексуальне бажання жінки.

Синонімом слова німфоманка є повія або повія. Хоча ці дівчата за свої послуги грошей не беруть, тому що їх основна мета — вийде сексуальне задоволення. Дуже часто ця недуга зустрічається в комплексі з іншими психічними порушеннями.

Німфоманія

Багатьма лікарями доведено, що німфоманія як раз і спровокована деякими більш серйозними психічними недугами. Дуже часто разом з нимфоманией зустрічається шизофренія і різноманітні сексуальні розлади. Нерідко німфоманки практикують нестандартні секс, тому як мають величезну кількість сексуальних девіацій.

Німфоманія, гіперсексуальність: думки лікарів

Згідно Вікіпедії, німфоманія — це захворювання, яке виражається підвищеною сексуальною збудливістю і неможливість думати ні про що, крім сексу. Таким чином, вся життя жінки зводиться до пошуку нових партнерів для занять сексом. Причому найчастіше в процесі заняття любов'ю жінка не відчуває оргазму або ж навпаки. Після його випробування вона хоче ще й ще. Відповідно німфоманію можна розділити на два типу:

  • Це стан, в ході якого жінка хоче відчути в собі велику кількість партнерів, але при цьому не відчуває оргазму.
  • Жінка веде безладне сексуальне життя з метою отримання величезної кількості оргазмів.
Німфоманка

Німфоманія — серйозний психічний недуг

По відношенню до чоловіків слово німфоманія не використовується. Аналогом є сатириазис. Це також порушення сексуальної поведінки, а також надмірна збудливість. Чоловік точно також спостерігає постійне статевий потяг, бажання займатися сексом. Гіперсексуальність у віці підлітка є абсолютно нормальною. З нею пов'язані нічні полюції, а також часта ерекція без причини. Але в молодому віці це пов'язано з нестабільністю гормонального фону і відхиленням не вважається. 

Що стосується лікування, то, перш за все, з'ясовуються причини недуги. Після визначення намагаються усунути причини, що викликали німфоманію.

Лікування:

  • Найчастіше для цих цілей проводиться психологічне навіювання, гіпноз. Тобто проводиться робота з психологами. Можуть призначатися антидепресанти та інші препарати.
  • Так як німфоманія досить рідко пов'язана зі станом внутрішніх органів, зокрема статевої системи, то призначати якісь лікувальні препарати абсолютно марно. Раніше практикувалося призначення препаратів, які знижують лібідо.
  • Зараз такий спосіб лікування практично не використовується. Це пов'язано з переважанням психологічних причин виникнення німфоманії.
Німфоманія

Насправді, німфоманія є серйозним психічним недугою, який дуже часто заважає нормально жити. Людина не може нічим іншим займатися, крім як пошуком чергових статевих партнерів, а також заняттями сексом. Для німфоманки є абсолютно нормальним сексуальний коїтус 10-15 разів в день. Причому найчастіше в ході занять любов'ю жінка не відчуває оргазму.

Дуже часто німфоманію пояснюють фригідністю, також бажанням все-таки домогтися довгоочікуваного оргазму. Таким чином отримати оргазм є основною метою в цьому випадку. Зараз поняття німфоманія і сатириазиса використовується досить рідко. Їх об'єднали під загальною назвою гіперсексуальність і підвищений сексуальний потяг. 

Німфоманія

У народі термін німфоманка часто використовується з метою характеристики дівчини, яка часто вступає у випадкові статеві зв'язки, і практично не звертає уваги на вік, а також статус партнера.

ВІДЕО: Хто така німфоманка?