Запис в ГИБДД через Держпослуги: інструкція. Як зареєструватися на сайті Держпослуг і записатися в ГИБДД?

Ми всі звикли, що в ГИБДД величезні черги і багато намагаються зайвий раз туди не звертатися. Але сьогодні ситуація змінюється і можна записатися на прийом через інтернет і не сидіти годинами біля потрібного кабінету. Зробити це можна через популярний сайт Держпослуг.

Щоб подати документи для реєстрації автомобіля, новим власникам і старим господарям доводиться сидіти в чергах в ГИБДД годинами. Адже за цей час можна було б зробити стільки справ! Адже правда? Але сьогодні з'явилася відмінна можливість зробити цей процес швидким і простим. Однак, багато хто все ж таки не наважуються скористатися ним.

Справа в тому, що порівняно нещодавно в країні почав роботу новий сайт Держпослуг, де більшість послуг виявляється віддалено, а користувачеві залишається прийти і отримати остаточний сайт. Більше того, тут же можна записуватися в різні інстанції, так що необхідність сидіти в чергах по пів дня відпадає, адже у вас «по запису».

Давайте з вами розберемося, як можна записатися на прийом в ГИБДД через сайт Держпослуг.

Як записатися на прийом в ГИБДД через Держпослуги: покрокова інструкція

Щоб почати активно використовувати всі можливості сайту Держпослуг, потрібно пройти реєстрацію. В особистий кабінет користувач повинен ввести свої особисті дані і завантажити документи. Але, про все по-порядку.

Етап 1. Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані і можете зайти в особистий кабінет, то сміливо пропускайте цей крок, а ми продовжимо розповідати про реєстрацію нових користувачів.

 • Отже, для початку реєстрації зайдіть на сайт по посиланнюі натисніть «Реєстрація».
Реєстрація
 • Важливо зазначити, що процес займе у вас хвилин 15, але при цьому отримані можливості того варті.
 • Спочатку необхідно вказати повністю ПІБ, номер телефону та електронну пошту. На останню вам надійде лист з кодом підтвердження. Слід вказувати актуальні дані, тому що ними ви будете користуватися для входу в систему. Те ж саме стосується і номера телефону. Його додатково потрібно буде підтвердити в системі пізніше.
Введення даних
 • Після введення всієї потрібної інформації тисніть «Зареєструватися».
 • На наступному кроці підтвердіть свій телефон.
Підтверджуємо телефон
 • Тепер створити складний пароль і обов'язково запишіть його куди-небудь, щоб не забути.
 • Після завершення цієї процедури вам буде доступна довідкова інформація на сайті.
Успішна реєстрація

Етап 2. Завантаження документів

Тепер ви зареєстровані і перед вами висвітлюється особистий кабінет. Щоб система дозволила вам записатися в ГИБДД і платити штрафи, потрібно вказати всі свої персональні дані та заповнити профіль.

Заповнюємо профіль
 • У порожні поля введіть потрібну інформацію, а також завантажте свій паспорт і СНІЛС.
 • Коли все буде закінчено, то тисніть «Зберегти».

Тепер ваші дані будуть відправлені на перевірку Міграційної служби та Пенсійного фонду. Як правило, доводиться чекати недовго, але зазвичай не більше двох годин. Про результати ви будете повідомлені по СМС або електронною поштою. Стежити за статусом можна через особистий кабінет.

Етап 3. Підтвердження аккаунта

Для завершення створення облікового запису, вам потрібно підтвердити свою особистість. Це можна зробити кількома способами:

Підтвердження особистості

Рекомендований лист. На вказаний в системі адресу прийде спеціальне повідомлення, в якому буде вказано код. Його треба вказати у спеціальній рядку на сайті і підтвердити. Взагалі, на сайті пишуть, що на це йде 14 днів, але зазвичай все робиться за кілька днів.

Звернення в МФЦ. Цей спосіб теж швидкий. Ваше завдання звернутися в будь МФЦ з паспортом протягом двох днів, і вас майже відразу активують.

Електронний підпис. Якщо ви користуєтеся E-Tocen, то можете підтвердити свій підпис, вказавши її як в паспорті.

Етап 4. Запис в ГИБДД

Як тільки обліковий запис буде підтверджено, вам відкриється повний доступ до сервісів у системі. Ось тепер можна записуватися в ГИБДД. Для прикладу візьмемо ситуацію, коли треба замінити або отримати водійські права.

 • Зайдіть в систему і відкрийте розділ «Державні послуги» і далі — «Отримання або заміна водійського посвідчення».
Державні послуги
 • Відкриється інформаційне вікно, де вибираємо «Отримати послугу».
Знайомимося з послугою
  «Я ознайомлений» і переходьте далі.
 • Вам буде відкрита вкладка, де вказується місце отримання прав, а також вид послуги. Якщо ви в перший раз отримуєте цей документ, то виберіть «Первинна видача» або одну з інших категорій. Після цього можна натиснути «Далі».
 • Далі вкажіть свої персональні дані. Деякі поля вже заповненими на підставі зазначених у профілі даних, вам залишається написати назву автошколи, в якій ви навчалися, номер довідки про проходження комісії та дату її видачі. Після цього тисніть «Далі».
Відомості про автошколі
 • Саме останнє, що вам потрібно зробити — це вибрати зручну дату і час, а також вказати повну назву місця здачі іспиту і дату проходження.
 • Додатково позначте, яким способом ви хочете отримувати повідомлення та виберіть «Подати заяву».

Відео: Інструкція, як записатися на реєстрацію ТЗ через Держпослуги