Як прибрати рекламу ВКонтакте на комп'ютері? ВК без реклами — чи реально?

Часто користувачі соціальної мережі Вконтакте хочуть дізнатися, чи можна прибрати зі сторінок зайву рекламу. Давайте дізнаємося, чи правда це можна зробити і якими способами.

Всі користувачі соціальної мережі Вконтакте не раз помічали набридливу рекламу на сторінці. Вона відображається зліва під меню. Деяким вона заважає і вони хочуть прибрати цей блок. Важливо знати, що він може відображатися в різних місцях сторінки. Більш того, якщо у вас постійно висвітлюються спливаючі повідомлення, наче друг написав, то це говорить про наявність вірусу в системі. У нашій статті ми докладно розповідями, як може прибрати рекламу Вконтакте, незалежно від того, звідки вона з'явилася.

Отже, якщо повідомлення від нібито друзів вас не турбують, то можна сміливо стверджувати, що вірусів у вас немає. Якщо таке явище вас постійно відвідує, то перевірте комп'ютер на віруси. Далі ми вам розповімо про способи блокування офіційної реклами Вконтакте, щоб вона не відображалася на вашій сторінці.

Як реклама може відображатися Вконтакте?

Для початку давайте з'ясуємо, яка саме реклама може вас турбувати.

Наприклад, ось таким чином виглядає офіційний рекламний блок Вконтакте:

Офіційна реклама

Якщо вам приходять ось такі повідомлення, то вони не мають жодного стосунку до цієї соціальної мережі, тому що Google Chrome до неї не відноситься:

Реклама Гугл
  • Якщо у вас часто висвітлюється саме остання реклама, радимо зробити перевірку комп'ютера на віруси, а також видалити всі зайві програми.
  • До речі, вам можуть навіть запропонувати підзаробити. Безумовно, це лохотрон і навіть не варто звертати на це увагу.
  • Ще можуть висвітлюватися всякі повідомлення з пропозицією придбати який-небудь товар або вилікувати хворобу. Тобто, ви розумієте так, що реклама може бути різного характеру і в будь-якому випадку, на неї не потрібно звертати увагу.

Тепер, коли ми розібралися, яка буває реклама Вконтакте, можна приступати до опису способів, як її прибрати.

Як прибрати рекламу Вконтакте: способи

Існує багато способів позбутися від реклами і ми вам про них розповімо. Можливо, є й інші, але ми поговоримо про найбільш простих і доступних для кожного користувача.

Спосіб 1. Зміна мови

Самий перший спосіб, яким можна скористатися, перебуваючи в самій соціальній мережі. Так, для усунення реклами потрібно просто поміняти мову.

Зробити це просто. Спочатку опустіть сторінку в самий низ. Краще вибрати головну або ще яку-небудь, де мало інформації, щоб не довелося довго гортати.

  • Знайдіть кнопку «Язык» і клацніть по ній. Після цього виберіть «Other Language».
Інші мови
  • Вам відкриється віконце, де можна буде поміняти мову на радянський або дореволюційний.

Це така «фішка», придуманий розробниками, адже, як ми знаємо, що в СРСР, що в дореволюційній Росії реклами не було. Однак, цей спосіб має істотний недолік — при виборі однієї з цих мов, меню повністю зміниться. Звичайно, кнопки залишаться на тих же місцях, але спосіб буде зручний для всіх. Так що можна скористатися одним із інших способів.

Спосіб 2. Вимкніть рекламу

Нерідко, коли ми встановлюємо програми з сумнівних джерел, додатково завантажуються всякі рекламні модулі. Таким чином, браузер починає просто «тріщати» від великої кількості реклами, яка, звичайно, дуже сильно заважає. Безперечно, було б ідеально порадити скачувати програми з незрозумілих сайтів, але якщо ви все ж «підчепили» рекламу, то треба позбавлятися від проблеми. Для цього в налаштуваннях ми знаходимо розширення і видаляємо всі зайві.

Незалежно від браузера, потрібний розділ знаходиться в налаштуваннях і називається «Розширення».

Видалити розширення

Не варто поспішати видаляти відразу все. Для початку просто відключайте по черзі кожне. Як тільки реклама зникне, то можна видаляти шкідливе розширення. І обов'язково перевірте комп'ютер на віруси, так як вони можуть заново встановлювати його.

Спосіб 3. Встановіть блокувальник реклами

Установка AdBlock є надійним варіантом, що дозволяє прибрати рекламу не тільки Вконтакті, але і на інших сайтах. Важливо відзначити, що утиліта абсолютно безкоштовно і завантажити її можна на офіційному сайті. Установка дуже проста і з нею впорається будь-який новачок.

AdBlock

Просто відкрийте сайт і натисніть на кнопку установки. Далі погодьтеся на установку і на цьому від вас більше нічого не потрібно.

Тепер відкрийте Вконтакте і перевірте, зникла реклама. Якщо вона нікуди не зникне, то перезапустіть браузер.

Існує і безліч інших програм, які здатні заблокувати зайву рекламу. Приміром Ad Muncher, Adguard, AdwCleaner і так далі. Кожна з них по своєму гарна, але є в них і недоліки. Зазвичай AdBlock вирішує всі проблеми, але при бажанні можна скористатися і іншими.

У деяких користувачів Вконтакте виникає питання з приводу того, звідки взагалі з'являється реклама. Насправді, її замовляють практично всі. Справа в тому, що Вконтакті є величезним ресурсом з багатомільйонною аудиторією і можливості тут безмежні. Тому не варто дивуватися, що він користується великою популярністю серед різних компаній, які пропонують свої послуги.

Зазвичай реклама показується в лівому блоці і вся вона спрямована на конкретну аудиторію. Приміром, якщо постійно шукаєте в інтернеті конкретні товари, можливість навчання або заробітку, то вам буде відображатися відповідна реклама, підібраний під ваші інтереси.

Насправді, не завжди реклама виявляється марною, деколи трапляються дуже цікаві пропозиції, які точно варто подивитися.

Відео: Як прибрати, видалити рекламу Вконтакте? Відключити рекламу назавжди