Тату-написи зі змістом російською, англійською мовою, на руці, кисті, пальці, плечі, шиї, ноги, стегна, спині, животі, попереку, передпліччях, обличчі, грудях: значення для жінок і чоловіків, ідеї, ескізи

У статті ви дізнаєтеся про те, які існують самі виграшні місця на тілі людини для татуювань-написів, а також побачите приклади готових робіт та ідеї ескізів.

Зміст

Тату-написи російською та англійською мовою: значення для чоловіків і жінок

Татуювання зі словами і фразами стали дуже популярними останнім часом. Тепер модно носити не тільки імена близьких людей або висловлювання на стародавньому латинською мовою, але також і слова подяки, цитати з фільмів або пісень, віршів, творів.

Такі тату можуть бути на тілі чоловіків і жінок на різних частинах тіла. Як правило, є дві причини, чому людина обирає для себе саме таку різновид тату:

 • Для себе. Тоді тату набивається в недоступному та непомітному іншим місці. Така наколка має «таємний сенс» для свого володаря.
 • Для інших. В даному випадку існує бажання щось комусь довести або показати, донести до відома.

Перед тим, як набити подібний малюнок кожній людині слід чітко сформулювати свої думки і бажання. Така напис залишиться на вашому тілі до кінця життя, а значить, їй слід бути дійсно значущою і важливою для вас.

ВАЖЛИВО: У даній статті ви знайдете список найпопулярніших і красивих слів, фраз і виразів, які можна використовувати в якості ескізу для тату, а також їх тлумачення.

Фрази і слова для тату:

Фрази для тату на різних мовах № 1
Фрази для тату на різних мовах № 2
Фрази для тату на різних мовах № 3

Російські написи-тату, фото готових робіт:

Фото робіт: написи
Написи російською мовою: татуювання
Тату-написи російською мовою на різних частинах тіла

Тату-написи на спині: ідеї, ескізи, фото готових робіт

Спина, немов чисте полотно, прекрасне місце для нанесення тату. Звичайно ж, ви самі не будете бачити наколку (хіба що у дзеркало). Тому розраховуйте на те, що бачити її будуть інші.

Спина дозволяє вам набити татуювання досить велику, але майте на увазі, що на цій частині тіла є багато виступів: хребці, лопатки. Це означає, що вам доведеться просити майстра бути уважніше і акуратніше або ж сподіватися на його професіоналізм.

ЦІКАВО: На попереку також можуть розташовуватися тату-написи, але в цьому місці прийнято набивати татуювання лише жінкам.

Фото татуювань на спині з фразами і словами:

Імена — татуювання на лопатці
Тату-напис арабською мовою
Жіноча з написом тату
Напис на стародавньому латинською
Акуратна тату-напис
Незвичайний шрифт тату-написи
Тату-напис на спині з малюнком

Тату-написи на животі: ідеї, ескізи, фото готових робіт

Це не «найпопулярніше» місце для того, щоб там набивати татуювання. Найчастіше, звичайно ж, таке тату можна зустріти у жінок. Місця розташування написів можуть бути такими:

 • Над пупком
 • Під пупком
 • На боці
 • Під ребрами
 • Внизу живота
 • Навколо пупка
 • Трохи вище стегнових кісток
 • Як перекриття шрам від апендициту або після кесаревого розтину.

ЦІКАВО, Разом з цим деякі чоловіки також можуть набивати на животі тату-написи, що мають особливе значення. Такі татуювання особливо красиво виглядають на спортивному тілі.

Фото тату-написів на животі:

Велика напис з трояндою
Мінімалістична напис-татуювання на животі
Велика чоловіча тату-напис внизу живота
Напис на животі: тату
Напис на животі з малюнком
Чоловіче тату: дата
Напис-тату: ім'я дитини
Напис-тату: незвичайний шрифт

Тату-написи на руці: ідеї, ескізи, фото готових робіт

Рука – найпопулярніше місце для нанесення тату. Така наколка завжди на виду, як для свого власника, так і для оточуючих людей. Саме тому їй варто бути красивою, акуратною, рівною і значущою.

Татуювання може розташовуватися в будь-якій частині руки:

 • На передпліччі
 • На лікті (навколо ліктьового суглоба, над ним і під ним)
 • На кисті
 • На зворотній стороні долоні
 • На пальці
 • Навколо руки
 • Уздовж руки

ВАЖЛИВО: Звичайно ж, якщо ви працюєте на державному підприємстві або ж сподіваєтеся знайти шановану професію, вам слід набивати татуювання в такому місці, де її не буде видно (або ж буде можливо приховати її одягом).

Варіанти написів на руках:

«Все в моїх руках»
Тату в подяку мамі
«Через терни до зірок»
Незвичайний шрифт тату-написи
Велика російська тату-напис
Красива невелика тату-напис
Великий шрифт російської написи для тату
Значуща тату-напис для людини

На зап'ясті набиває татуювання сучасна молодь, так як ця частина тіла завжди відкрита і будь-який малюнок, напис буде видно. Особливо популярне місце з внутрішньої сторони руки, адже воно більш-менш приховано і при бажанні перекрити напис завжди можна ремінцем від годин чи браслетом.

Це місце на руці, як правило, призначений для дуже особистих знаків і слів, наприклад, «сім'я» або імена улюблених людей. Вони завжди потрапляють на очі і їх володар пам'ятає про набитих словах.

ВАЖЛИВО: Татуювання на зап'ясті не повинна бути масивною, надмірно великою. Чим менше і тонше буде шрифт – тим тату буде краще.

Фото робіт на зап'ясті:

Ім'я та прізвище людини на тату
Знак любові й відданості
Стимул «до зірок»
Позитивні якості
«Удача» — стимул для людини або символ, що захищає від зла
Життєве гасло «ніколи не здавайся»
«Честь» — стимул
Двоїста натура людини

Тату-написи на пальці: ідеї, ескізи, фото готових робіт

На пальці набивають татуювання ті, хто не бажає мати дуже великі малюнки на тілі. Як правило, тут можуть розташовуватися мініатюрні знаки, символи і 1-3 значущих слова.

Тату набивається з бічної частини пальця, так як там воно помітно не завжди, а лише при бажанні. Останнім часом також стали популярні розпису кистей і пальців стилі «хінді» або невеликий візерунок, що покриває зап'ястя, п'ясть і 1-2 пальця.

Фото робіт на пальцях:

Чоловіча яскравий напис-тату
Незвичайне рішення: тату на внутрішній стороні долоні
Тату на пальцях: ієрогліфи
Маленька напис-тату
Слова-тату на пальцях
Чоловічі і жіночі варіанти тату на пальцях
Кілька татуювань на пальцях

Тату-написи на нозі: ідеї, ескізи, фото готових робіт

На нозі тату з написами набивають, як чоловіки, так і жінки. Важливо лише правильно вибрати місце, наприклад, на стегні прийнято залишати малюнки і написи «прекрасній половині людства», а на гомілці – «сильною».

Але строгих обмежень немає, головне – щоб вам було приємно на неї дивитися. Не рідкісні випадки, коли жінки і чоловіки вибирали місце на бічній стороні стопи.

ЦІКАВО: На нозі можна набивати татуювання, як з декількох слів, так і довгі речення.

Фото робіт на ногах і щиколотках:

Написи над колінними чашечками
Написи на стопах (зовнішня сторона)
Парні написи на бічній стороні щиколотки
Тату-напис з 1 слова і малюнка
Чоловічі тату-написи на ногах

Тату-написи на шиї: ідеї, ескізи, фото готових робіт

Звичайно ж, далеко не кожен зважиться на те, щоб робити собі татуювання на шиї, адже вона завжди дуже помітна і часто може повністю міняти перше враження про людину.

Тим не менш, це популярний напрям серед сучасної молоді і все частіше у великих містах на такі малюнки ніхто навіть не звертає увагу. Подібна татуювання є не просто рисою стилю людини, але його особливістю і характером.

Фото робіт на шиї:

Тату-напис на шиї: ім'я
Слово-тату на шиї
Незвичайне тату-напис
Літери-ініціали на шиї
Напис татуювання на шиї

Тату-написи на ключиці: ідеї, ескізи, фото готових робіт

Дуже ефектно і незвично буде виглядати одна або подвійна татуювання на ключицях. В цьому місці з відкритою одягом вона, звичайно ж, буде дуже видно або повністю прихована. В цьому її плюс. Мінус в тому, що жінкам не вдасться приховати її при вечірньому вбранні.

Тим не менш, напис або пара слів на ключиці додають особливого шарму і стилю своєму власникові. Тут прийнято набивати тату, як чоловікам, так і жінкам.

Фото робіт на ключицях:

Красивий шрифт для тату на ключиці
Довга тату-напис на ключиці
Напис англійською
Напис з картинкою
Вислів напис-тату
Красивий шрифт тату з малюнком

Тату-написи про кохання: слова, фрази, цитати

Щоб залишити на своєму тілі спогади про коханого людині або ж висловити всю відданість близьким, можна набити пару слів про свої почуття. Тут вам пропонується великий асортимент варіантів написів і цитат.

Варіанти написів про кохання
Варіанти написів для тату

Тату-написи про життя: слова, фрази, цитати

Людина, яка знаходиться в пошуках свого «істинного» шляху або ж постійно розмірковує про життя, може залишити на своєму тілі тату-напис зі значимими філософськими словами. Вони повинні регулярно наштовхувати його на певні дії, дати пораду або шанс не робити помилок.

Написи про життя
Варіанти та ідеї для тату

Тату-написи про сім'ю: слова, фрази, цитати

Люди, віддані своїй родині і коханим, обов'язково захочуть показати це почуття суспільству і тому «увічнять» пару слів про сім'ю на своєму тілі.

Слова про сім'ю для тату
Тату-написи: родина

Тату-написи філософські: слова, фрази, цитати

Тату філософські
Написи для тату зі змістом

Відео: Тату-написи