Що означає тату, мандала лев на руці, кисті, пальці, плечі, шиї, ноги, стегна, спині, животі, попереку, передпліччях, обличчі, грудях, лев з короною, квіткою, у вогні, що стоїть на задніх лапах, для чоловіків і жінок, у кримінальному середовищі? Татуюванн

У статті ви дізнаєтеся про те, яке значення має татуювання лева в різних її проявах.

Татуювання лев на руці: значення для чоловіків і дівчат

Напевно, ви вже зустрічали хоча б одного разу в житті людини з татуюванням лева на тілі. Це могло бути грізне зображення хижака або соковита, яскрава картинка. Звичайно ж, ви помітили велич цього малюнка і зрозуміли, що таку тату просто неможливо не помітити.

Так і є. Натільний малюнок лева завжди викликає королівські і величні асоціації: гордість, цар, ватажок, сила, влада, хоробрість, силу і благородство. Не секрет, що лев – це тварина «цар» над іншими звірами, а значить, вибрати подібне тату може тільки людина з замашками лідера.

ЦІКАВО: В різних культурах і в різних народів лев – це тварина, яке зв'язувало людини з Богами. Саме тому деякі містичні істоти за легендами і переказами мали деякі «левові» частини тіла, наприклад, Сфінкс або Грифон.

Лев – хижий звір, який завжди втілював у собі мужність і хоробрість. Такий малюнок на тілі повинен дарувати своєму власникові мужність і гордість, наполегливість, впевненість в собі і волю до перемоги (і неважливо кому належить наколка: чоловікові чи жінці).

ЦІКАВО: Мало хто знає, що лев – символ, який має велике значення для Китаю. Саме там він є могутнім символом влади, а буддисти істинно вірять, що лев – одне з втілень Будди.

Зображення цієї тварини можна часто зустріти на гербах багатьох сімей, країн і королівств. І це не даремно. Адже такий знак не тільки берег людей століттями, але і надихав їх на захист своїх цінностей.

Натільні зображення з левом

У лева, як татуювання, є кілька проявів і значень:

 • Знак Зодіаку. Дуже поширений символ, який частіше можна зустріти на жіночому тілі, ніж на чоловічій, так як «прекрасна половина людства» трохи більше емоційна і довірлива знаків долі. Звичайно ж, таке тату набиває людина, що належить цій гороскопом. Слід сказати, що дизайн ескізів такого знака не обмежений і можна зустріти безліч варіацій малюнка, від маленьких символів, до великих яскравих знаків.
 • Лев у короні. Лев – цар в королівстві звірів і тому йому не чужа корона. Подібний натільний малюнок повинен символізувати і дарувати своєму власникові всі риси, властиві хижакові і лідеру. Корона на голові лише підкреслює благородство і сильні якості хижака. Лев з короною або в короні завжди передає значення влади і твердості, а так само сили характеру.
 • Чоловіче ім'я. У сучасному світі все рідше зустрічається таке чоловіче ім'я, як Лев, тим не менше, воно має право на існування і додає своєму власникові чимало позитивних якостей. В даному випадку тату може зображати тварина і напис – ім'я красивим шрифтом.
 • Левова голова. Таке зображення зустрічається набагато частіше, ніж малюнок лева цілком. Найчастіше левову голову набивають на видному місці так, щоб вона привертала увагу. Часто її можна зустріти у людей слабких, невпевнених і навіть хворих (пережили важкі захворювання, операції або аварії). Морда і голова лева повинна зміцнювати силу духу людини, вселяти в нього хоробрість і мужність переживати будь-які негаразди, бути непереможним і впевненим у собі.
 • «Китайський» лев. Таке зображення, яке має глибоку китайську історію, буде символізувати одне – захист людини. Саме це тварина охороняє безліч божественних храмів в Китаї, а значить, з легкістю зможе оберігати і людини.
 • Лев на зоні. Всім відомо, що татуювання, як натільний малюнок, взяла свій початок саме у вузьких тюремних колах і тому не дивно, що малюнок лева також має своє « "зонівське" » значення. Символізує малюнок лева всю ту ж хоробрість і силу, на відміну від самого слова «ЛЕВ». В даному випадку кожна буква є абревіатурою неприємного виразу, що символізує знущання над слабкими.
 • Малюнок левиці. Звичайно ж, зображення самки лева можна найчастіше зустріти на тілі жінки. Це тату може мати відразу декілька значень: символ захисту, символ сили, символ хоробрості і символ матері (левиця завжди буде захищати своє потомство).
 • Лев, що стоїть на задніх лапах. Цей символ взяв свою історію ще в давньої кельтської міфології. Такий малюнок можна часто зустріти на гербах і прапорах різних країн. Цей символ дуже потужний і навіть небезпечний, оскільки втілює в собі дві якості: силу молодої людини і мудрість старого, а так само являє собою напад.
 • Лев Іуди. Звичайно ж, таке зображення бере свій початок ще в Біблії, адже це тварина символізувало собою давнє ізраїльське плем'я Юди. А після Христової смерті, тварина було взято символом самого Ісуса.
Тату з левом має велике значення

Що означає тату лев на спині, животі, грудях, передпліччя, шиї, стегна, плечі, руці, спині, животі, пальці: фото

Судити про татуювання лева слід також, орієнтуючись на те, яку частину тіла прикрашає цей малюнок.

Значення татуювання:

 • На стегні. Таку тату на цій частині тіла найчастіше можна зустріти, звичайно ж, у жінок, що володіють більш красивою лінією стегон, їх покатостью і округлістю. В цій частині тіла тату виглядає дуже ефектно і яскраво. Татуювання на стегні найчастіше велика, а отже, привертає до себе багато уваги. Малюнок повинен підкреслювати всі сильні риси характеру такої жінки, здатної зважитися на таку наколку. Крім того, малюнок висловлює сексуальність, а також агресивність, залежно від зображення.
 • На нозі. Малюнок лева найчастіше розташовується на литковому м'язі або ж коліні (в цій частині тіла тату виглядає особливо об'ємно, коли коліно знаходиться в зігнутому стані). Йде така наколка як чоловікам, так і жінкам. Так як вона розташовується в нижній частині тіла, малюнку слід бути помітним і масштабним, можливо, яскравим.
 • На спині. Цю частину тіла найчастіше вибирають ті, хто хоче знайти великий і розлогий натільний малюнок. Звичайно ж, людині ця татуювання не буде кожен день кидатися в очі, а значить, необхідно або її присутність взагалі, або вона потрібна, як символ для оточуючих. Варто відзначити, що яскраве «левине» тату на спині буде дуже ефектно, в той час, як чорно-білий малюнок має більш «спокійним» характером.
 • Передпліччя. Це досить помітний для оточуючих місце для тату часто вибирається чоловіками, так як вони мають більш великі руки з великими м'язами. Таким чином, лев повинен викликати у людей страх, побоювання, страх і повагу. Людина, набиває подібне тату прагне бути лідером і «вожаком» у суспільстві.
 • Плече. Чим ближче татуювання до очей і голові людини, тим більше він хоче усвідомлювати її значення: бачити частіше, згадувати її значення, виробляти в собі риси звіра. Існує так само різниця: на якому плечі набитий лев. Здавна вважалося, що на правому плечі людини сидить ангел, а на лівому демон і вони нашіптують йому у вуха свої поради. Так от, якщо тату лева розташовується на правому плечі – людина прагнути виробляти в собі позитивні риси тваринного, а якщо ліворуч – негативні: агресія, жорстокість, кровожерливість.
 • Кисть. Це не «часте» місце для татуювання, проте воно завжди доступно огляду оточуючих, а значить, наколка завжди буде на видноті. Жінка або чоловік, які вибирають тату лева на кисті, хочуть довести іншим, що вони їх сильніше, могутніше і мудрішими.
 • Пальці. Малюнок лева не може бути маленьким, винятком є зодіакальний символ і тінь – «фігура лева» без деталізації. Такі малюнки можуть прикрашати один палець, є також ескізи, які передбачають нанесення морди або голови лева на стиснутий кулак.
 • Груди. Лев на грудях – символ хоробрості і мужності. Цей рисунок буде розташовуватися дуже близько до серця, а значить, максимально віддасть людині свої риси і якості. Не рідкісні випадки, коли «маленькі» і невпевнені в собі люди набивали лева на грудях і після цього завойовували популярність, влада, положення в суспільстві. Таке тату популярне серед чоловіків, але часто зустрічається і у жінок. Останнім часом все частіше можна побачити малюнок лева під самою жіночими грудьми або між грудьми – виглядає ефектно і незвично.
 • Живіт. Вважається, що малюнок, набитий в цій частині тіла, стикається з душею людини. Це означає, що тату лева віддасть своєму власникові всі риси тваринного і подарує впевненість у собі.
 • Шия. Тату на шиї обов'язково приверне увагу і часто , воно викликає засудження у оточуючих людей (адже якщо б'єш тату, його потрібно приховувати під одягом). Тим не менш, людина набиває малюнок на шиї саме для того, щоб воно кидалося усім у очі і буквально «кричало» про свого володаря, як про впевненому, сильного і хороброго людині.
 • Голова. Дуже рідкісне місце для тату і на таке здатні зважитися далеко не всі, але тим не менш, такі ділянки тіла, як зона за вухом або щелепної кісткою, надбрівні дуги і віскі вже давно перестали бути «недоторканними». Наколки у цих місцях завжди «кричать» суспільству про погляди на життя свого власника.

Зображення лева в різних проявах на різних частинах тіла:

Малюнок лева на різних частинах тіла
Ефектний і великий реалістичний малюнок на грудях
Малюнок лева з невеликими геометричними лініями
Малюнок (на 50% геометрія) на стегні — жіноче тату лева
Войовниче зображення лева — татуювання на спині
Зображення лева-растамана (символ миролюбства і любові до природи, всього живого) на спині
Кольоровий лев на спині в індійських мотивах
Тату лева на стегні: жіночі варіації малюнків
Нагрудна зображення лева з короною
Сучасна варіація тату з левом на спині: невеликий малюнок
Варіації зображення з геометрією
Реалістичний малюнок лева на спині
Велика жіноча татуювання з левом на бічній частині стегна
Ефектна і красива тату лева на гомілки
Сучасне геометричне зображення

Татуювання лев чорний, червоний, рудий, кольоровий: ескізи, фото робіт

Сучасне тату – це вже не чорно-білий ескіз. Це буйство фарб і гра тіней, це об'ємні 3D зображення, які ніби вистрибують з шкіри. Вивчіть асортимент готових татуювань з зображеннями левів, щоб зупинити свій вибір на самій сподобалося.

Фото кольорових тату:

Жіночий малюнок на грудях
Малюнок у техніці акварель
Рожевий малюнок на нозі
Масштабний малюнок на боці
Реалістичне зображення на руці
Лев на боці
Яскраве тату на спині
Лев в індіанському стилі на руці
Фото-тату на нозі
Акварельне тату на спині

Татуювання лева на спині, животі, грудях, передпліччя, шиї, стегні плечі, руці, спині, животі, пальці: ідеї, ескізи малюнків, трафарети, шаблони

Щоб вибрати саме «свою» татуювання із зображенням лева, яка втілить усі ваші фантазії і думки, поліпшить риси характеру і не набридне з роками, вам слід переглянути далеко не один ескіз.

Тут зібрана найбільш яскрава добірка класичних і сучасних зображень лева, левової голови і левових символів у вже готових роботах на різних частинах тіла. Перед вибором ескізу ще раз запитайте себе, чи дійсно вам хочеться мати татуювання.

ВАЖЛИВО: Робити тату слід в професійному салоні, де майстер працює з якісним обладнанням і фарбами. Попросіть майстра завдати вам спочатку ескіз малюнка в обраній зоні і походи з смывающимся начерком кілька днів, щоб переконатися на 100% відсотків, що це вам потрібно і потім не шкодувати про свій вибір.

Ескізи:

Яскравий ескіз левової голови
Ескіз з домішкою геометрії
Войовничий символ: ескіз
Природний малюнок: символ свободи
Сучасні ескізи
Ескіз лева з великою гривою
Ескіз лева зодіакального і живого
Профіль лева: геометрія
Фігура лева

Лев, троянди і написи — ТАТУ РУКАВА

Відео: Лев тату — значення