Дзвінок на телефон самому собі: інструкція

Іноді бувають ситуації, з яких може врятувати тільки несподіваний дзвінок. Давайте дізнаємося, як можна зателефонувати самому собі на телефон.

Чи бували ви в таких ситуаціях, що вам раптом захотілося швидко втекти, а підстав знайти не виходить? Ось як було б чудово, якщо б раптом задзвонив телефон, але ніяк не вийде попередити одного про необхідність врятувати вас. Так ось в таких випадках буде корисно дізнатися, як можна зателефонувати самому собі.

Як зробити дзвінок самому собі на телефон Андроїд, Айфон?

Звичайно, просто набрати свій номер і подзвонити не вийде, але зате можна зробити вигляд, що вам телефонують. Для цього існує спеціальний додаток, яке здатне імітувати справжні дзвінки.

Вам досить задати час дзвінка, номер телефону, з якого нібито дзвонять, а також фото і так далі. Іншими словами, коли програма спрацює, то на дисплеї буде відображатися реальний виклик. Як же це все організувати?

  • Завантажте програму «Помилковий виклик»:

Андроїд

Айфон

  • На головному екрані буде відображено кілька розділів. На даний момент нас цікавить «Гість»
Хибний виклик
Як виглядає дзвінок самому собі?
  • У розділі «Графік» вказуємо, в який час надійде дзвінок. А якщо зайти в розділ «Персонаж», то можна вибрати один з готових контактів.
Готові номери

До речі, додаток спрацьовує у будь-якому випадку, навіть якщо воно закрито. Так що, якщо дзвінок вам не потрібен, то краще вимкніть його заздалегідь.

Відео: Програма помилковий дзвінок (огляд), виклик самому собі зручно і потрібно