Як дізнатися, хто відвідує акаунт у ВКонтакте? Програма для відстеження відвідувань у ВКонтакте «Мої Гості». Відстеження відвідувачів без спеціальних програм

Якщо хочете дізнатися, хто відвідував вашу сторінку Вконтакте, просто прочитайте нашу статтю-інструкцію.

Творці найпопулярнішою в Росії соціальної мережі ВКонтакте закрили для власників акаунтів доступ до інформації про те, хто і коли відвідував їх сторінку. Можливо, з точки зору охорони конфіденційної інформації, що це і правильно. Але з іншого боку, це ж так цікаво (а іноді і корисно!) знати, хто стежить за твоїм життям в соцмережах.

Програма для відстеження відвідувань у ВКонтакте «Мої Гості»

Сервісів, які пропонують за певну плату надати користувачам інформацію про відвідування їх сторінок, в інтернеті-хоч греблю гати. Але потрібно пам'ятати про те, що використання неперевірених програм, що потребують завантаження та установки на ваш гаджет, може призвести до незворотних наслідків – зараження вірусним, блокування аккаунта, крадіжки персональних даних. Тому до вибору сервісу потрібно підходити дуже відповідально: перевірити час існування на ринку і історію роботи, почитати відгуки інших юзерів, і тільки потім приймати зважене рішення.

Виходячи з аналізу ринку, одним з найбільш затребуваних додатків, зарекомендувало себе як досить надійне, є програма під промовистою назвою «Мої Гості» (версія для Android — «Мої прихильники і гості»). Для того, щоб успішно його використовувати, можна реалізувати два варіанти. Давайте детально розглянемо кожен з них.

Спосіб №1. Зайдіть у налаштування профілю в своєму обліковому записі, виберіть пункт «Загальні», де є налаштування відображення пунктів меню. Клікнувши на неї, заходьте в «Ігри», де залишиться вибрати сервіс «Мої Гості» і зберегти свій вибір.

Якщо все пройшло добре, то зліва в меню з'явиться іконка програми.

Мої гості

Спосіб №2. Якщо з якихось причин перший спосіб не спрацював, то можна спробувати пошукати тематичне офіційну спільноту чи групу через віконце пошуку в ВКонтакте. Потрібно вибрати саме офіційне співтовариство, учасників в якому – вже до двох мільйонів (а всього користувачів сервісу налічується близько 32 мільйонів чоловік). Підписавшись на співтовариство, ви зможете стежити за новинками і оновленнями, знайти відповіді на всі питання, що цікавлять вас.

Щоб почати роботу, потрібно клікнути на кнопку запуску – і ви потрапите на сторінку сервісу.

Налаштування програми. Запустивши додаток, уважно слідкуйте за спливаючими вікнами, щоб ненароком не клікнути на якійсь рекламі. Слідуючи вказівкам, ви ввійдете в сервіс, розділений на два основних розділи – «Гості» (де видно всіх, хто заходив до вас на сторінку, а не тільки друзів) і «Все про друзів» (тут показується додаткова інформація про ваших друзів і про те, хто їх відвідував).

У пункті «Шанувальники» можна з'ясувати, хто дивиться вашу сторінку в ВКонтакте найчастіше. З допомогою «Мої Гості» можна навіть захистити свій аккаунт від подібного «шпигунства». Але ця послуга – платна (про вартість можна дізнатися у профілі).

Відстеження відвідувачів без спеціальних програм

Фейковое видалення облікового запису. Якщо ви не хочете встановлювати сторонні додатки, щоб дізнатися, хто ж заходить на вашу сторінку в ВКонтакте, то можна випробувати інші шляхи – нехай і не такі результативні, але більш безпечні.

Якщо ви вирішите використовувати варіант з фейковим видаленням облікового запису, то зможете у результаті дізнатися тільки кількість найчастіших гостей, а не частоту відвідувань або пофамильный список випадкових візитерів.

Для реалізації задуманого потрібно в настройці вашої сторінки зайти в налаштування, вибрати опцію для видалення і клікнути на ній. З першого разу видалення не відбудеться – для початку сервіс запитає вас про причини. Якщо ви відзначите варіант про те, що вашу сторінку не коментують, то вам покажуть двох найбільш активних ваших відвідувачів.

Видаліть і виберіть сторінку не коментують

Аналіз статистики. Щоб перевірити свою популярність в ВКонтакте, можна проаналізувати статистику аккаунта – якщо, звичайно, у вас в запасі більше сотні передплатників.

Для цього потрібно клікнути на іконку під аватаркою і перейти на детальний звіт візитів. У графіку буде показано кількість відвідувачів в певний день: синім виділені унікальні гості, бузковим – загальні перегляди. Також тут представлені узагальнені дані з розбивкою за віковою і статевою принципам, місці проживання. Знаючи ці параметри, можна профільтрувати своїх друзів у ВКонтакте і зрозуміти, хто з них переглядає ваш аккаунт.

Статистика

Використання пасток. Це далеко не експрес-метод, але зате він відрізняється гарною якістю результатів. Він передбачає встановлення посилань-пасток на вашій сторінці, наприклад, спеціалізоване мило від розглянутої ваше програми «Мої Гості». Більшість відвідувачів з цікавості клікнуть на ній, що буде автоматично зафіксовано. З часом збереться масштабна скарбничка даних про ваших візитерах.

Пошук по IP-адресою. В інтернеті можна знайти утиліти, що пропонують відстеження відвідувачів за IP-адресою. Якщо вам пощастить вибрати сумлінного постачальника послуги, то в результаті ви зможете дізнатися країну, місто і провайдера, звідки проводився вхід на вашу сторінку – не більш того.

Відео: Мої гості Вконтакте — викриття