Найбільш густонаселені міста в світі: топ-12 найбільш густонаселених мегаполісів, місто з найвищою щільністю населення

Ви вважаєте, що у вашому місті занадто багато жителів? Давайте порівняємо його з самими густонаселеними містами світу.

Рейтинг міст з найвищою густотою заселення підготував журнал «Форбс». Дані цифри не можна назвати 100%-але точними, так як, визначаючи щільність заселення міських територій мешканцями, була врахована офіційна чисельність народонаселення, без урахування туристів.

Найбільш густонаселені міста в світі: топ-12 найбільш густонаселених мегаполісів

Досить складно визначити конкретні розміри міст, з-за того, що у мегаполісів немає чітких меж, до їх меж часто додають територію передмістя.

 1. Ліма

На 12 місці виявляється місто, яке є столицею Перу. Склад його населення – трохи більше 7,5 млн осіб, з щільністю жителів – 11 750 тис. чоловік на км2. Столиця Російської Федерації, наприклад, має ту ж кількість проживаючих, однак щільність населення при цьому лише 9 тис. 682 жителя на км2.

Ліма
 1. Богота

Столиця сусідньої держави, Колумбії заселена понад 7 млн городян, щільність заселення тут – 13,5 тис. жителів на км2.

Багато жителів в місті
 1. Ченнаї

Наступним містом в рейтингу опинився Ченнаї (колишній Мадрас, Індія), населення якого порівняно нечисленне – близько 6 млн городян, проте оселились вони досить щільно — 14 тис. 350 жителів на один міський км2.

Велике місто
 1. Тайбей

Столичний місто Тайбей, що в Тайвані, прирівнює цифровий еквівалент городян до 5 млн 700 тис., з щільністю заселення — 15 тис. 200 жінок, чоловіків і дітей на км2.

Багатомільйонний
 1. Сеул

На восьмому рядку нашого рейтингу розташовується столиця Південної Кореї. У нього страхітлива чисельність мешканців — 17 млн 500 тис. представників обох статей. На одному квадратному кілометрі проживає 16 тисяч 700 людей.

На 8 місці
 1. Шеньчжень

Під номером сім ми можемо споглядати одне з міст Китаю – Шеньчжень. При населенні в 8 млн, кількість людей, що проживають на одному квадратному кілометрі становить 17 тис. 150 чоловіків, жінок і дітей.

Мегаполіс
 1. Лагос

Це місто-порт в африканській Нігерії, заселений 13 млн жителів, з щільністю їх проживання — 18 тис. 150 людей на 1 км2.

Реалії густонаселения
 1. Шанхай

Одним з найбільш густонаселених мегаполісів, вважається Шанхай, на п'ятому рядку рейтингу. Густота заселення тут дорівнює 18 630 тис. жителів на км2, при загальній цифрі городян — приблизно 24 млн.

У п'ятірці лідерів
 1. Карачі

У трійку лідерів потрапив один з міст Пакистану Карачі. Його населення обчислюється 21 млн мешканців, розподілених на 1 км2 площі по 18 900 тис. городян.

У Пакистані
 1. Дакка

Бронзовим «призером» даного рейтингу вдалося стати столиці Бангладешу. І, хоча цифра проживають на її території навіть не прирівнюється до 10 млн мешканців, але щільність заселення людьми занадто висока — 23 тис. 029 городян на км2 площі.

Бронзовий призер
 1. Калькутта

Індійський місто Калькутта зайняв у списку друге місце. Чисельність проживаючих тут в значній мірі перевищує 14 мільйонів, а густота заселення городянами дорівнює 23 900 тис. чоловік на км2.

На другому місці
 1. Мумбаї

А вершину нашого рейтингу займає черговий місто Індії, колишній Бомбей. Число проживають на його території нараховує приблизно 14 млн, а 1 км2 площі заселений 28-ю тис. 515-ма мешканцями. Загалом практично кожна людина, що проживає тут, розташовується на шматочку території, розміром 35 см2. І це навіть не габарити житлової площі, а територіальний ділянку всього міста, розрахований на одного городянина.

Переможець

Відео: Міста світу, де мешкає найбільше людей