Найкоротші шлюби російських зірок: топ-10 шлюбів, які не тривали і року

Не завжди шлюби виявляються довгими навіть у зірок. Давайте розглянемо найбільш короткі шлюби серед російських зірок.

Любов з першого погляду, ніжність і увагу, шлюб на все життя. Всі до цього прагнуть, але не всі здатні на такі відносини. Перед вами список найкоротших шлюбів російських зірок.

Найкоротші шлюби російських зірок

 • Ігор Матвієнко і Джуна (Євгенія Давіташвілі) — 1 день

Кажуть, що популярна в кінці 20-го століття цілителька, посперечавшись з братом, вирішила вийти заміж за першого зустрічного. Ним виявився Ігор Матвієнко, який у цей момент зайшов у кімнату. Завдяки зв'язкам Джуни, шлюб був зареєстрований в той же день. Під час святкування цілителька усвідомила подію і втекла з власного весілля.

Одноденний шлюб
 • Женя Білоусов і Наталія Ветлицька — 10 днів

Алкоголь часто штовхає людей на абсолютно незрозумілі вчинки. Ось і Ветлицька з Бєлоусовим, прийнявши неабияку кількість спиртних напоїв, вирішили, що жити одне без одного вони не можуть і треба терміново йти в ЗАГС. Зірки естради, не гаючи ні хвилини на роздуми, зареєстрували шлюб і відправилися відзначати. Тільки остаточно протверезівши через 10 днів, молодята зрозуміли, що накоїли і так само дружно вирушили знову в будівлю Рацсу, правда, на цей раз, вже розлучатися.

Шлюб під впливом алкоголю
 • Кирило Дыцевич і Настя Самбурська — 45 днів

Про стосунки молодих знаменитостей вже давно ходили чутки, але Насті довгий час вдавалося зберегти романтичні відносини з Кирилом у таємниці. Можливо, вона боялася їх наврочити і мабуть не даремно. Так як, проживши в шлюбі всього 1,5 місяця, пара розлучилася через сімейного конфлікту.

Прожили півтора місяця
 • Олаф Шварцкопф і Анастасія Заворотнюк — 60 днів

Актриса, найбільш запам'яталася роллю в серіалі «Моя прекрасна няня» в перший раз вийшла заміж за німецького бізнесмена Олафа Шварцкопфа. Напористий німець так зачарував Анастасію, що вже через три дні отримавши від нього запрошення вийти заміж, без роздумів погодилася. Правда, такий ввічливий і уважний чоловік дуже різко змінився у себе на батьківщині. Настя не витримала його вольностей, грубості, байдужості і втекла назад у Росію вже через 2 місяці.

Шлюб 2 місяці
 • Вадим Любушкин і Валерія Гай Германіка — 180 днів

Стрімкий роман танцюриста Любушкина і режисера серіалу «Школа» Валерії Гай Германіки тривав всього кілька місяців, і досить скоро пара оголосила не тільки про майбутнє весілля, але і про вагітність Валерії. Після весілля молодята змогли прожити разом тільки півроку, притертися один до одного так і не змогли, тому подали на розлучення.

Півроку
 • Антон Покрепа і Анна Хилькевич — 180 днів

У актриси, полюбилася глядачам по серіалу «Барвіха» і адміністратора, задіяного на цих зйомках почався службовий роман, який тривав ні багато ні мало цілих чотири роки. Правда, виявилося, що такого терміну не достатньо для того, щоб зрозуміти, що на одних дружніх відносинах сім'ю не побудуєш. Проживши в шлюбі всього шість місяців, подружжя так само по-дружньому і розлучилися.

Весілля на півроку
 • Петро Кислов і Анастасія Макєєва — 210 днів

Анастасії Макєєвої настільки хотілося заміж, що питання за кого взагалі її не хвилювало. «Хто перший запропонує, за того й піду», — вирішила дівчина і вийшла заміж за Петра Кислова. Як не дивно, Настя дуже серйозно підійшла до питання стосунків у шлюбі, чого не скажеш про її чоловіка. Студентські посиденьки, клуби, весела розгульне життя не дали Петрові усвідомити, що він вже одружений чоловік. Через 7 місяців, під час чергового скандалу молодята вирішили пожити окремо деякий час, але додому Петро вже повертатися не схотів.

7 місяців шлюбу
  Марат Башаров і Катерина Архарова — 290 днів

Ідеальні відносини Марата і Катерини стали предметом заздрості для багатьох зіркових пар. Здавалося, що між цими людьми вже точно все в порядку. Тому, коли через дев'ять з половиною місяців п'яний Марат побив молоду дружину, це шокувало не тільки саму Катерину, але і всю громадськість. Звичайно ж і мови про примирення в даній ситуації бути не могло, і подружжя дуже швидко розлучилися.

Марат Башаров і Катерина Архарова — 290 днів
 • Дмитро ліпскеров і Олена Корікова — 335 днів

Російський письменник, драматург Дмитро Ліпскеров став першим офіційним чоловіком знаменитої Корікової. На момент знайомства у актриси вже була дитина від попередніх стосунків і вона не побоялася прийти на перше побачення разом з сином. Дмитро тривалий час доглядав за Оленою і до його радості, Корікова відповіла згодою на його пропозицію руки і серця. На жаль, цей шлюб протривав всього одинадцять місяців і розпався, за словами письменника, з-за неадекватної ревнощів Олени.

Творчий недовговічний союз
 • Данило Співаковський та Анна Ардова — 335 днів
Данило і Анна, познайомившись під час навчання в Гітісі, відразу ж звернули увагу один на одного, і вже на другому курсі вирушили поєднуватися законним шлюбом. Хто ж знав, що запальні подружжя не зможуть ужитися на одній території і будуть скандалити кожен день, виливаючи один на одного відра з водою і розбиваючи посуд. До річниці весілля вони не витримали всього місяць, правда офіційно Співаковський та Ардова змогли розлучитися тільки через п'ять років.

Не протривав і року

Відео: Короткі шлюби зірок: топ - 10 зірок Росії