Що вибирати і від чого відмовитися в зачісках для різних форм обличчя, фігури, 30, 40, 50, 60 років? Що вибрати і від чого відмовитися в зачісках жінкам на весілля?

Зачіска — важлива частина зовнішнього вигляду кожної дівчини. Давайте розглянемо на що звернути увагу при виборі зачіски і від якого виду краще відмовитися.

Як відомо, добре продуманий образ складається не тільки з відповідного одягу і макіяжу. Не менш важливо правильно підібрати зачіску, враховуючи при цьому різні чинники, наприклад, овал обличчя, фігуру жінки і, звичайно ж, її особисті уподобання.

Правильно підібрана і втілена в життя зачіска відмінно доповнить образ, зробивши жінку ще більш красивою і стильною, в той час як невідповідна зачіска може геть зіпсувати зовнішній вигляд навіть красивої та молодої панянки.

Що вибрати і від чого відмовитися в зачісках: для різних форм обличчя

 • Якщо ви щасливий володар овальної форми обличчя, вам можна сміливо експериментувати із зачісками і стрижками. Людям з більш видовженим овалом обличчя підходять чубчика, вони візуально роблять обличчя більш круглим. Єдине чого не варто робити, так це вирівнювати локони, особливо якщо обличчя овальної форми не ідеально рівна, а витягнуте.
Для овального обличчя
 • Жінкам з круглою формою обличчя варто відмовитися від приглаженных волосся, зачісок з рівним проділом і т. д. Краще всього віддати перевагу асиметричним пробору, не довгим злегка подкрученным волоссю.
 • Власницям квадратної форми обличчя підібрати підходящу зачіску набагато складніше. Тут треба вміло приховати недоліки форми, і візуально зробити особа більш витягнутим. Для цього підійдуть зачіски з невеликим об'ємом, можливо невелика завивка, каскадні стрижки. Відмовтеся від густих, прямих чілок, асиметричних проділів, занадто довгих і прямих кучерів.
Для квадратного особи
 • Для панянок, особи яких мають прямокутну форму, краще всього підходять зачіски, які не закривають обличчя. Потрібно уникати занадто довгих, приглаженных волосся, що спадають на обличчя. Можна експериментувати з чубчиком, різними хвостами, в тому числі і високими. При цьому можна залишати не зібраними в хвіст кілька локонів, які можна накрутити.
 • Дівчатам з трикутною формою обличчя потрібно утриматися від приглаженных, зачесанных тому кучерів, занадто довгих локонів, коротких рівних чолок. Краще віддати перевагу «взъерошенным» волоссю, коротких стрижок або зачісок, у яких середня довжина волосся і досить довга чолка.
 • Панночкам, яким дісталася грушовидна форма обличчя, потрібно знати, що зачіска і стрижка повинна приховувати виступаючі щоки, відкривати лоб. Тому густі і довгі чубчики вам не підійдуть однозначно.

Що вибрати і від чого відмовитися в зачісках: для різних фігур

Не менш важливо при виборі зачіски звертати увагу і на фігуру жінки, адже подобатися може багато, а підходити далеко не всі.

Отже, підбираючи зачіску з урахуванням фігури потрібно звертати увагу на наступне:

 • Якщо ви володарка пишних форм вам краще відмовитися від дуже коротких стрижок і зачісок, які роблять вашу шию відкритою. Також не варто занадто експериментувати з чубчиком, часом вона візуально збільшує підборіддя, тим самим роблячи обличчя жінки повніше.
Для пишних форм
 • Також жінкам з пишними формами не варто відрощувати занадто довгі кучері і робити зачіски, де волосся укладаються з начосом. Високий хвіст, дулька і т. д. не варіант для великих жінок.
 • Жінкам з широкими стегнами і невеликий груддю рекомендують віддавати перевагу локонам середньої довжини, їх можна крутити, завивати і т. д. Можна робити будь-які зачіски, які будуть привертати увагу оточуючих до верхньої частини тіла і робити акцент на ній, а не на широкі стегна.
 • Панночкам, у яких тип фігури «яблуко», тобто, красива, досить велика груди, не дуже повні ноги, але помітний живіт, краще всього відрощувати собі волосся середньої довжини, довгі. Тут допустимо робити кучері злегка об'ємними. Від коротких стрижок так само краще відмовитися.
 • Жінкам з типом фігури «пісочний годинник» можна робити рвані стрижки і зачіски, при цьому найкраще залишати кучері середньої довжини. Яку вже точно не варто робити з зачісок, так це високо зібраний хвіст, пучок і пишні кучері.
 • Худим дівчатам не варто робити занадто об'ємні зачіски, великі начоси і т. д., оскільки вони роблять тіло не зовсім пропорційним.
 • Також невисоким худорлявим дівчатам не варто робити занадто короткі зачіски, оскільки вони візуально ще більше зменшать зростання. Для таких дам ідеальними будуть локони середньої довжини, злегка підкручені або навпаки випрямлені.
Ідеальна зачіска середньої довжини
 • Має значення не тільки зачіска і довжина волосся, але і колір локонів. Дамам з пишними формами рекомендують не фарбувати волосся в яскраві кольори, залишаючи локони в натуральному кольорі. Мелірування та колорування – відмінний вихід із ситуації, локони, пофарбовані в таких техніках, будуть приховувати пишні форми.
 • Також повним дамам можна експериментувати з технікою омбре.
Мелірування — відмінний вихід

Що вибрати і від чого відмовитися в зачісках жінкам на весілля?

Весілля – відповідальне і дуже радісна подія для кожної жінки. В цей день ідеальним має бути все і зачіска не становить виняток.

На весілля підбирати зачіску потрібно виходячи з таких рекомендацій:

 • Враховуйте овал обличчя і вашу фігуру. Як підбирати зачіски, враховуючи такі моменти, було описано раніше.
 • Обов'язково враховуйте свій ріст. Як стверджують фахівці, найскладніше визначитися з зачіскою дівчатам з дуже низьким і високим зростанням. Нареченим з високим зростанням краще віддати перевагу зачіскам без начісування, занадто великого обсягу, оскільки вони ще більше збільшать їх зростання. Розпущене і вирівняні кучері також не варіант для високих дівчат.
 • Дівчатам з ростом нижче середнього краще відмовитися від коротких стрижок, краще залишати волосся середньої довжини, їх можна зібрати в акуратний пучок або зробити невелику укладання з накрученими кучерями, однак, великий об'єм робити не варто.
На весілля
 • Як не дивно, але зачіска підбирається під колір волосся нареченої. Блондинкам і нареченим зі світлими кучерями підійдуть зачіски з дрібно накрученим волоссям, зачіски можна прикрашати дрібними шпильками, діадемами та обручами. Можна експериментувати з густими і довгими чубчиками. Відмовитися від прикрас зі стразами, камінчиками та іншими блискучими деталями, оскільки в світлих кучерях вони будуть не дуже помітні.
 • Дівчатам з темними кучерями більше підійдуть зачіски з великими локонами, різні плетіння. З прикрас можна використовувати блискучі шпильки, квіти.
 • Панночкам, волосся яких мають яскраві кольори, рекомендовано не викручуватись із зачісками, краще всього робити прості стрижки та укладання. В якості прикрас підійдуть живі квіти і дрібні шпильки. З прикрас не варто використовувати ті, які мають тьмяні кольори, оскільки на тлі яскравих кучерів вони не будуть помітні.
Локони
 • Звичайно ж, враховується і плаття, його фасон і колір. Якщо ваше плаття буде пишним з кількома ярусами, ваша зачіска так само повинна бути досить об'ємною. В такому випадку не рекомендовано робити дульку, зачісувати волосся назад, залишати локони розпущеним і тим більше вирівнювати їх. Якщо плаття не дуже пишне, пряме, можна зробити гарну укладку, не пишну косу зі вставками з живих квітів. Також підійдуть такі зачіски, в яких локони будуть ледь закривати вуха. Якщо сукня прикрашена стразами або стрічками, можна розглянути варіант використання схожих прикрас і в зачісці.
Елементи з сукні можна додати і до зачіски
 • Сезон. Само собою зрозуміло, що в осінньо-весняний час, коли за вікном часто йде дощ не варто робити занадто складні зачіски, які вимагають сильної фіксації. Також варто утриматися від випрямлених волосся, які із-за вологості запросто закрутяться. У зимовий час варто утриматися від прикраси кучерів живими квітами. У холодну пору року краще віддати перевагу різним плетіння, наприклад, можна зробити красиву косу або зібрати волосся в акуратний пучок. Таким чином кучері не будуть заважати зимової накидці, яку використовують більшість наречених.

Що вибрати і від чого відмовитися в зачісках жінкам після 30-40 років?

В 30-40 років жінка ще не виглядає старо і часто виглядає набагато молодше своїх років. Особливих обмежень в зачісках у цьому віці немає, проте, є деякі рекомендації, які допоможуть зробити образ 30-40-калетней жінки ще гарніше і яскравіше.

 • Коси. Так уже повелося, що коси асоціюються з юними дівчатами і часто носяться саме ними. Проблема в тому, що коси дамам старшого віку можуть накинути кілька зайвих років. Незважаючи на це потрібно враховувати образ в цілому і вигляд коси.
 • Краще відмовитися від пучків. Найчастіше ці зачіски асоціюються з бабусями і вчителями. Ні один з образів не буде молодить вас, тому краще не експериментувати з ними.
 • Зачіски з великим начосом. Такі зачіски не завжди старять жінок, проте, для того, щоб виглядати стильно і молодо з такою зачіскою, вона повинна бути виконана ідеально, а зробити це в домашніх умовах не завжди просто.
 • Також фахівці рекомендують відмовитися від занадто довгих і чорних кучерів. Вся справа в тому, що довгі і чорні локони можуть додавати жінкам зайві року.
Зачіски старять
 • Занадто гладкі зачіски. Вони йдуть навіть не всім юним панянкам, що вже говорити про дорослих жінок. Такі зачіски підходять тільки під певний стиль одягу
 • Також фахівці рекомендують відмовитися від «викликають» молодіжних зачісок, наприклад, пофарбованих у яскраві кольори волосся, виголених скронь, сильної асиметрії і т. д.
 • Звернути увагу варто на всілякі варіанти карі, волосся середньої довжини, їх можна злегка підкручувати. Тим жінкам, яким в принципі підходять короткі стрижки можна спробувати зробити коротку рвану зачіску. При цьому доречно робити колорування та мелірування волосся. Також можна спробувати поносити чубок, перевагу варто віддавати незвичайним челкам, наприклад, косим.
Не старять зачіски середньої довжини
  каскадні стрижки. Локони доречно трохи підкручувати, а не гладко укладати. Легка недбалість у зачісці в цьому віці ще дозволена, і боятися її не варто.

Що вибрати і від чого відмовитися в зачісках жінкам після 50-60 років?

У цьому віці кучері стають менш красивими і податливими, деякі жінки стикаються з тим, що всі локони в цьому віці вже «пофарбовані» в сивий колір. Ці та інші проблеми найчастіше сприяють тому, що жінка в 50-60 років виглядає на всі 70. Однак виправити ситуацію насправді зовсім не складно.

 • У цьому віці варто віддавати перевагу такій зачісці як «боб». Перевага такої зачіски в тому, що навіть без щоденної укладки ваші кучері будуть виглядати красиво, а головне акуратно. Також важливо те, що ця стрижка не передбачає наявність тільки коротких кучерів, за бажанням її можна виконати на локонах середньої довжини.
 • Стрижки і зачіски каскадного типу. Вони так само не вимагають особливого догляду та укладки, разом з тим виглядають досить акуратно і елегантно.
 • Каре. Оскільки довгі кучері не завжди вигідно виглядають на жінках старше 40-50 років, саме час поекспериментувати з більш короткими зачісками. Особливо красиво каре буде виглядати на світлих і русявих кучерях. За бажанням волосся можна злегка завити.
Елегантно
  «Гаврош». Багато жінок у віці 50-60 років вважають, що дана стрижка занадто молодіжна для них, хоча насправді такий варіант справді можна назвати ідеальним. Таку стрижку можна зробити на середні по довжині і короткі кучері, але краще все-таки віддати перевагу коротким волоссям. Така стрижка передбачає наявність основних пасом короткої довжини і декількох пасм більш довгих. З такою стрижкою вам не потрібна буде ніяка укладання і зачіска.
 • «Гарсон». Така зачіска так само підійде жінкам зазначеного віку. Однак важливо знати, що вона вимагає постійної укладання, інакше волосся буде виглядати недбало.
Гарсон після 50 років
 • Волосся середньої довжини можна крутити, укладаючи їх за допомогою лаку. Проте сильно об'ємні зачіски робити все ж не варто.
 • Також звернемо увагу на те, що у віці 50-60 років доречно фарбувати локони, щоб прибрати сивину. Віддавати перевагу краще натуральним не помітним квітам. Проте можна і не зафарбовувати сивину, якщо вона вам йде – таке теж буває.
 • У віці 50-60 років краще відмовитися від занадто довгих кучерів, оскільки вони виглядають вже не так привабливо і красиво, тим більше в розпущеному вигляді. Не варто зав'язувати хвости, особливо зачесывая волосся назад. Коси і мудровані плетені зачіски також не будуть красиво виглядати на дамах зазначеного віку і швидше за все, будуть їх старіти.

Враховуючи вищеописані рекомендації, ви з легкістю зможете підібрати собі відповідну красиву зачіску і стрижку, яка не тільки не буде старіти вас, але і прибере кілька років. Якщо самої вам складно визначитися з зачіскою, яка буде ідеальною для вас, зверніться в салон краси або перукарні.

Відео: Як підібрати стрижку за формою обличчя, фігуру і віком?